Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Tablice Wyników

Scoreboardy by Kibic Ekstraklasy NA ZAMÓWIENIA ( Scor TV Puls :D )

<< < (11/22) > >>

Kibic Ekstraklasy:
Nudziło mi się więc wydałem scor fantasy, który nazwałem: Kujawsko Pomorski TV ze względu na to że mieszkam w tym województwie ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
link: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Proszę o oceny :D Jeżeli się nie podoba to napiszcie co dokładnie !

LuKeL:
O dawno nie pisałeś.

Nie wiem dlaczego to pisze, ale powiem Ci , że całkiem fajnie Ci ten scor wyszedł.

bronek785:
Bardzo fajne scoreboard'y. Mam prośbę czy mógł byś wykonać Arka TV w stylu tego Kujawsko Pomorski TV?
Po lewej stronie prosił bym o logo Arki, a po prawej logo Arka TV REJESTRACJA lub LOGOWANIE czarny zastąpić żółtym a napisy czarne lub niebieskie.
Z góry wielkie dzięki

Kibic Ekstraklasy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEBardzo fajne scoreboard'y. Mam prośbę czy mógł byś wykonać Arka TV w stylu tego Kujawsko Pomorski TV?
Po lewej stronie prosił bym o logo Arki, a po prawej logo Arka TV REJESTRACJA lub LOGOWANIE czarny zastąpić żółtym a napisy czarne lub niebieskie.
Z góry wielkie dzięki

--- Koniec cytatu ---
Z tego loga co mi dałeś usunąłem ten celownik i kreski na dole ponieważ to źle wygląda tak siwo i biało ;D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
link: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Proszę o oceny :D Jeżeli się nie podoba to napiszcie co dokładnie ! Przypominam jeszcze, że robie na zamówienia.

bronek785:
Mógłbyś troszkę poprawić logo po lewej stronie i zmienić białe napisy na czarne.
Ale i tak jest super wielkie dzięki! :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej