Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Tablice Wyników

Scoreboardy by Kibic Ekstraklasy NA ZAMÓWIENIA ( Scor TV Puls :D )

<< < (14/22) > >>

LuKeL:
Miałem mówić , że jest to niemożliwe , ale zrobiłeś świetnego Scora , ale to tylko znaczek TVP. Zrób scora , którego kiedyś Ci zleciłem i wtedy każdy powie, że robisz dobre scory.

Kibic Ekstraklasy:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEtylko zmieniles znaczek i chcesz jeszcze komentarze?? kazdy to by zrobil w 3 sekundy

--- Koniec cytatu ---
Człowieku słowo "komy" jest używane w różnych znaczeniach 8) Ja użyłem to słówko w znaczeniu (-czy to dobry pomysł? ) :) Napewno niektórym się przyda ten scor bo chcą mieć dużo realistyczności ;)

Kibic Ekstraklasy:
Na zamówienie MIKI13SZYCE :
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Link: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

LuKeL:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEMiałem mówić , że jest to niemożliwe , ale zrobiłeś świetnego Scora , ale to tylko znaczek TVP. Zrób scora , którego kiedyś Ci zleciłem i wtedy każdy powie, że robisz dobre scory.

--- Koniec cytatu ---

Kibic Ekstraklasy:
Czy każdy musi robić co ty chcesz ? Ja robie dla tych którzy doceniają moją pracę a ty cały czas wypominasz 1 scor 8) Ja niemam czasu nawet we wakacje z powodów m.in wyjazdów na obozy z klubem albo z kadrą ,granie na turniejach itp. Widać że musze napisać na pierwszej stronie że wybieram scory które chce mi się robić ale ten scor co ty dałeś zrobie żebyś nie gadał 8)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej