Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stadiony

Stadium preview na zamówienie

<< < (8/21) > >>

MatiF96:
bardzo fajne, dzięki :)

Radeqq81:
Przepraszam , ale ja z innej beczki..zadałem juz bodajże kiedyś te pytanie w dziale Tutoriale ale zero odpowiedzi i jakiejkolwiek reakcji;/A więc do rzeczy..Czy ktoś potrafi mi wytłumaczyc jak robić Intra do stadionów?Tzn te obrazki które pokazują się przed rozpoczęciem meczu(w trakcie kiedy są podawane składy drużyn itd.)..Najbardziej zalezy mi na Intrach CFC, ale z drugiej strony wychodzi też sporo nowych stadionów niestety bez "inter";) Wielkie dzięki autorowi tematu za preview, ale intra też by sie przydały, więc jeśli ktoś potrafi wytłumaczyć mi jak sie je robi albo jeszcze lepiej-założyć temat z zamówieniami, to myślę, że nie tylko ja byłbym wdzięczny;). Wielkie pozdro dla calej ekipy i uzytkowników pesleague.pl(oczywiscie tych normalnych a nie dzieci neostrady i tych nabijajacych tylko posty;P). Pozdrówka;)

severino:
Zrobienie intra to coś między preview a menu. Bardziej chyba menu, ponieważ trzeba "łamać" obrazy.
Zdjęcia te znajdują się w folderze dt06.

krakus753:
Te obrazki to mamy wstawić do unnamed 111 czy do 937? Kolega napisał na początku żeby wrzucić to do 111, mam ten plik i dodatkowo 937 i jak wrzucę do 111 to mi nie działa a w 937 działa

rageman:
REJESTRACJA lub LOGOWANIETe obrazki to mamy wstawić do unnamed 111 czy do 937? Kolega napisał na początku żeby wrzucić to do 111, mam ten plik i dodatkowo 937 i jak wrzucę do 111 to mi nie działa a w 937 działa

--- Koniec cytatu ---

Masz racje. Mój błąd

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej