Autor Wątek: Puchar Dnia pes2010  (Przeczytany 1993 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Puchar Dnia pes2010
« dnia: Czerwiec 06, 2010, 20:31:07 »









Zapraszamy wszystkich posiadaczy PES-2010 na "PUCHAR DNIA". PUCHAR odbędzie się DZIŚ ok godz. 21:00 !!! Zapisy będą otwarte na 10 minut przed startem. Gramy PAŃSTWAMI ULUBIONYMI. Podczas Pucharu używamy Lagdetectora w wersji 14 PL.

Ustawienia meczu:

*Pora roku - lato
*Pora dnia - wybiera godpodarz
*Czas trwania spotkania - 10 minut + DOGR. + KARNE
*Pogoda - dobra
*Kamera - wide
*Kondycja - zielone strzałki
*Kontuzje - wyłączone
*Stroje wybiera gospodarz

* PROSZĘ DOBRZE ZAPOZNAĆ SIĘ Z REGULAMINEM TURNIEJÓW I PUCHARÓW! *

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Puchar Dnia pes2010
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2010, 23:50:36 »
Proszę o ukaranie gracza damianpl88 za wyzwiska pod adresem moim oraz gracza Martinso.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Sytuacja:
Mecz półfinałowy damianpl88 vs Martinso

Po rozegraniu 43.min graczy rozłaczyło przy wyniku 2:0 dla damianpl88.
Nakazałem im rozegranie pozostałego czasu meczu (10min ustawienie w PESie) i włączyć tylko karne - bez dogrywki.
Gracze rozegrali jednak cały mecz 90.min (10min ustawienie w PESie) i wynik wynosił 3:1 dla Martinso - 3:3 wynik w sumie.
Gracze zamiast rozegrać pozostały czas i doprowadzić do remisu (po czasie który mieli grać lub strzelając 2 bramki na początku) postanowili grać do 90.min z czego wynikło całe zamieszanie.

Napisałem, aby ustawili mecz po 5min. + karne i poczekali na karne ale gracz Martinso sprzeciwił się gdyż jak stwierdził przeciwnik nie ustawił karnych i nie wszedł do pokoju meczowego.
W między czasie gracz damianpl88 zareagował na to obrażając przeciwnika - co widać na screenach powyżej.

Dlatego zastosowałem następujący punkty regulaminu:
10. Gramy w przyjaznej atmosferze a jakie kolwiek obrażanie skutkuje blokadą konta
13. Jeżeli gospodarz w pucharze dnia ( fazie pucharowej turnieju) nie ustawi dogrywki i karnych, a mecz zakończy się remisem przechodzi dalej gość
14. Jeżeli gracze w pucharze dnia ( fazie pucharowej turnieju) nie moga się połączyć przechodzi ten co jest wyżej w rankingu

Spotkało się to ze sprzeciwem ze strony damianpl88, który w sposób pokazany na screenach zaczął obrażać również i mnie.

Proszę o ukaranie gracza żółtą kartką.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2010, 14:43:24 wysłana przez es_sabbi »

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: Puchar Dnia pes2010
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 07, 2010, 00:05:38 »
Es sabbi ...gracz damianpl zrobił room po dwóch meczach ... ale gracz Martinso nie wchodził bo chciał się prześlizgnąć walkowerem...proste jak ktoś niechce wygrać w piłkarsiej walce więc niech nie gra:)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Puchar Dnia pes2010
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 07, 2010, 00:09:26 »
Piotrsce tylko można to zrobić w normalny sposób i dać mi skończyć analizować a nie zachowywać się jak damian.
Na turnieju/pucharze/lidze itd. są 3 prawdy - gościa, gospodarza, i ta 3 prawdziwa - i moim zadaniem jest sprawdzić jak jest naprawdę, w tym celu rozmawiam z jednym i drugim graczem, ale jeśli ktoś zaczyna zachowywać się delikatnie mówiąc niekulturalnie to nie będzie brał udziału w zabawie z nami.

Offline GACEK300

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.11.2008r.
  • Serce mam pasiaste !!!
Odp: Puchar Dnia pes2010
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 07, 2010, 08:12:08 »
Jeśli gracz Damianpl88 podczas rozmowy swoimi słowami kogoś obraził to powinien ponieść karę (żółta kartka ban-dla ochłody emocji )
Ale w tym przypadku co do rozgrywki meczu pomiędzy Damianpl88 - Martinso ,tak się dziwnie składa iż w momencie gdy Martinso przegrywał rywalizację z Damianpl88 to dwa razy pokój opuścił Martinso i dwa razy był ten mecz dogrywany,moim zdaniem w takim przypadku,bo nie da się jednoznacznie określić iż celowo Martinso uciekał z pokoju lub zostało zerwane łącze,należał się walkower dla Damianpl88.
Ale jak widać kolega Damianpl88 postąpił bardzo FAIR PLAY - POSTAWIŁ 3 RAZ !!! POKÓJ I CZEKAŁ NA PRZECIWNIKA MARTINSO .
Niestety jak wiemy kolega Martinso wykorzysta,każdą lukę by osiągnąć swój upragniony cel jakim jest wygrana,zrobił to bardzo sprytnie przyznaje to,ponieważ w drugim meczu kolega Damianpl88 nie ustawił dogrywki i karnych i oczywiście ma rację iż należy mu się w takim przypadku walkower na jego korzyść.

ALE PRZYPOMINAM IŻ DWA RAZY DAMIANPL88 ZGADZAŁ SIĘ NA DOGRANIE MECZU BEZ STWARZANIA PROBLEMÓW,LECZ GDY PRZYDARZYŁ MU SIĘ BŁĄD W USTAWIENIACH MECZU,MARTINSO NATYCHMIAST TO WYKORZYSTAŁ BEZLITOŚNIE I ZAŻĄDAŁ WALKOWERU DLA SIEBIE !!!!  

TAK WIĘC ZNÓW NUMER 1 MARTINSO JAK WIDAĆ ZACHOWAŁ SIĘ FAIR PLAY W ROZGRYWKACH TOWARZYSKICH !!!!

KOLEDZY NA PRZYSZŁOŚĆ GRAJĄC Z MARTINSO ZAWSZE MUSICIE BYĆ CZUJNI I ZWARCI !!!! I UCZMY SIĘ NA BŁĘDACH INNYCH BY NIE BYŁO TAKICH PRZEPYCHANEK JAK WCZORAJ NA OGÓLNY O JEDEN MECZ Z MARTINSO
.

PS.Od razu chcę zaznaczyć by znów nie zalała forum paplanina iż zazdroszczę Martinso tego iż jest numer 1 na pesleague,dla mnie PES 2010 JEST ŚWIETNĄ ZABAWĄ GDZIE LUBIĘ RYWALIZACJĘ Z INNYMI GRACZAMI NA POZIOMIE,I CZY JESTEM W PIERWSZEJ 100 CZY OSTATNIEJ JEST TO NA SZARYM KOŃCU W MOIM PRZYPADKU !!!!
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2010, 08:25:32 wysłana przez GACEK300 »
Głupotę i chamstwo należy tępić w zarodku !!!

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Puchar Dnia pes2010
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 07, 2010, 15:32:47 »
damianpl88 decyzje podejmuje opiekun rozgrywek,es_sabbi zadecydował że macie po 50 min doprowadzić do remisu i do karnych trzeba było tak zrobić
co do Twoich wypowiedzi na temat opiekuna nie chce mi się nawet komentować, masz blokadę konta na 3 dni to jest ostateczne ostrzeżenie masz 2 żółte na koncie

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 07, 2010, 15:34:25 wysłana przez belzebub »

Offline damianpl88

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Puchar Dnia pes2010
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 07, 2010, 18:29:28 »
no tylko ze z martinso ustalilismy ze jak po 50 minutach nastepnego meczu bedzie remis to gramy do 90 minut

dobra zreszta nieważne

jak to sie mówi "na układy nie ma rady" :D

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Puchar Dnia pes2010
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2010, 19:48:23 »
no tylko ze z martinso ustalilismy ze jak po 50 minutach nastepnego meczu bedzie remis to gramy do 90 minut

dobra zreszta nieważne

jak to sie mówi "na układy nie ma rady" :D

Więc widocznie kolega Martinso Cię wystawił gdyż mi pokazywał, że rozegraliście cały mecz i należy mu się WO bo nie ustawiłeś dogrywki.
Na drugi raz proszę spokojniej i bez nerwów bo muszę wysłuchać każdego z was i kolejnych którzy już narzekają, że oni muszą czekać.
Bez wyzwisk też można spokojnie dograć mecz i na pewno mielibyście czas na dogranie karnych.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Puchar Dnia pes2010
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2010, 19:48:23 »