Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stadiony

Stamford Bridge Stadium inside181

<< < (4/8) > >>

The Stig:
radeqq81 - Rozwaliłeś mnie xD 1 wersja to dno! Pierwszy stadion wygląda jakby cały był zrobiony z plasteliny xD Do tego tylko murawę edytować i git!!!

Radeqq81:
Mialem na mysli sama murawe bo jak gramy to w 90% murawe widzimy wiec w grze nie zwracamy az takiej uwagi na trybuny, a tam po prostu jest fajniejsza i to o wiele..wiem ze jest dobrze wykonany jesli chodzi o caloksztalt ale co z tego jak efekt psuje fatalna murawa..a co do edytowania murawy to na pewno ktos ja zrobi bo juz na niektorych forach rozgorzala na ten temat dyskusja..pozdro;)

krakus753:
Martinso ja mam zdjęcie zrobiłem sobie, moge je wrzucić ale jak byś pomyślał to previev stamford znajdziesz na tej stronce choćby temacie previev. A co do stadionu to jest spoko no ale sorry nie gram na nim przez tą murawe żal wgrywać takie coś

cube:
nie rozumiem co oni odpierdalają z tymi murawami, robią dobry stadion, a murawę jebną, że się srać chcę, przecież to psuje cały efekt...powstało tyle fantastycznych muraw do pes2010 i to przed stadionami, więc ocb?

-SENDER-:
Niestety, na wszystkich stadionach robionych przez tego gościa są te badziewne murawy. Tak było z Soccer City i Nelson Mandela Bay, więc na SB dał to samo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej