Autor Wątek: WENB PES 2011 Wrażenia z gry próbnej czyli Syn Marnotrawny Powraca  (Przeczytany 30322 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alizzz89

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.12.2009r.
  • Man. Utd & Metalist Kharkiv
Odp: WENB PES 2011 Wrażenia z gry próbnej czyli Syn Marnotrawny Powraca
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 14, 2010, 21:59:19 »

3. cały czas obecna jest sytuacja, że kolega wypuszczony na prostopadłą piłkę, zwalnia w kluczowym momencie, pozwalając, by dogonił go obrońca, bo tak se zaplanowali w skrypcie chłopcy z Konami.
5. Cały czas jest tak, że facet wychodzi do piłki, po czym z niewiadomych powodów cofa się na swoją nominalna pozycję, choć my chcemy kontynuować na przykład kontratak



o te 2 rzeczy ewidentnie mnie denerwowały podczas gry ile miałam okazji na świetny kontratak ale jak zwykle "komp" cofał od razu do obrony i były takie podania między sobą - czas leciał a ja się wkurzałam -.- chciałam biegnąć do piłki ale właśnie przez ten "skrypt" mnie zwalniało głupio a przecież miałabym przewagę i szanse na wyprowadzenie ataku czasem nawet dośrodkowanie. Tak się właśnie działo w trybie BaL a gram tylko wyłącznie na prawej pomocy.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 14, 2010, 22:07:05 wysłana przez Alizzz89 »

<Fanka PESEdit.com & Patch by Stanek1983 >
"Młodość jest nam dana po to, żeby czynić głupstwa, a wiek dojrzały, aby ich żałować." - Ernest Hemingway

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: WENB PES 2011 Wrażenia z gry próbnej czyli Syn Marnotrawny Powraca
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 14, 2010, 21:59:19 »