Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

* Cabi kits - 2010/2011 *

(1/5) > >>

cabi:
Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i na początek chciałbym się delikatnie przedstawić. Od dawna robiłem stroje do gier z serii FIFA, jednak od niedawna przerzuciłem się na PES i postanowiłem spróbować swoich sił tutaj :) Jestem chętny do współpracy przy różnych patchach bądź łatkach. Z reguły robię stroje drużyn z rodzimego podwórka, jednak myślę, że mogę zrobić wyjątek w razie potrzeby. Na początek zrobiłem stroje dla drużyny z mojego miasta - z Kielc. Korona dostała cały komplet tj. Home, Away, GK1 i GK2. Mam nadzieję, że przypadły Wam do gustu.

Bardzo proszę o jakieś rzeczowe komentarze w stosunku do moich prac. Jestem świeży w PES i chętnie przyjmę wszystkie uwagi. Aby lepiej można było ocenić moje pracę, dorzucam również sam przód i tył koszulki Wisły na ten sezon, jednak mój PSD z tym plikiem zaginął i nie będę dalej kontynuował tego stroju. Wrzucam go tylko do oceny.

Screeny zostały zrobione bezpośrednio w grze. Póki co nie wiem jak na razie zrobić je inaczej, aby w pełni zaprezentować strój. Starałem się, aby stroje Korony było odwzorowane jak najlepiej.







Tak jak pisałem. Sam front Wisły



No i screeny:








patryk'95:
Klasa sama w sobie :)

dragontix:
Trzeba przyznac ze masz talent :P Trzymaj tak dalej.

Nerth:
Stroje naprawdę znakomite. A tak btw, to jakiego modelu używasz w stroju domowym? Chodzi mi o ten jakby zawinięty kołnierzyk.

Byegaly17:
Super super super kolejny swietny kitsmaker na forum.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej