Autor Wątek: PES 2011. Weź udział w beta-testach  (Przeczytany 13930 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 17, 2010, 19:28:02 »
to nie znaczy że musisz wyrażać SWOJĄ tą samą opinię w każdym wątku przy każdym nowym nawsie
dodaj sobie do tego fakt że zdecydowana większość ludzi gra na PC a chyba nie chcesz powiedzieć że fifa na PC jest świetna?

na razie nie ,ale będzie ! ale dajmy szanse pesowi


Man UTD FOREVER

Offline Raulos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location: BUSKO
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.08.2010r.
  • REAL MADRID PER SEMPRE
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #81 dnia: Sierpień 24, 2010, 07:38:51 »
Chciałbym sie podzielic moimi wrazeniami. Po pierwsze primo dzieki Easye za dostep do bety, po drugie primo nie wybacze ci ze pierwszy raz w zyciu musialem grac barcelona  Jak by tu zaczac... Gra miazdzy? Najlepszy PES ever? Feeling powrocil? PES na ktorego wszyscy czekali ? Tak zdecydowanie taka moze stac sie pelna wersja. Musza poprawic AI, gre obronna, dodac 360 stopni, zaimplementowac animacje. Wtedy to bedzie gra kompletna! Po zagraniu w bete na fife juz nie czekam, to ten pes na ktorego czekalem od 3 lat, 3 lat grania w swietna fife ktora po paru meczach dziennie sie nudzila, az w koncu po czasie znudzila mimo iz byla bardzo dobra. Ten pes moze przebic biorac pod uwage oczywiscie obecne realia techniczne kochanego pesa 3,5,6 w ktore to gralem kilka godzin codziennie od premiery do premiery. Tu znowu jest spokoj, czas na namysl, mozesz w grze pokazac swoja filozofie, swoj styl. Znow chce uczyc sie kultury gry, grac bez straty, mozesz zagrac do tylu przez obrone - zwolnic przyspieszyc narzucic tempo. 2011 znow jest skillowy, mozesz pokazac co potrafisz gra ci nie przeszkadza a gameplay daje pole do popisu. Bolki beda bolkami a jesli bedziesz dobry bedziesz trudny do ogrania zupelnie jak w pes6. Musza tylko zaimplementowac to co napisalem, rzekomo to juz bedzie wszystko do spr w demie. LAGOW nie ma, mam nadzieje ze przy premierze gdzie beda grac miliony to sie nie zmieni. Naprawde gra ma predyspozycje by znow te czasy wróciły w nowym wydaniu, gameplay uczysz sie od nowa wszystko do wymasterowania, wszystko jest inne, strzaly super naturalne!! Mam nadzieje ze spotkamy sie w Lidze ( jest na tej stronie wogole liga na X360 ? ) :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 07:45:36 wysłana przez Raulos »
Steam ID: Rau7os

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:01:43 »
no to chłopaki,którzy tak się spinali nad tą swoją fifką,przeczytajcie co kolega wyżej napisał. I co moze dacie szansę PESowi???

Bugi7

  • Gość
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:37:23 »
teraz tylko czekac na peslague zeby wystawili po dobrej cenie gre i ciupamy (najpierw trening) w ML i BaL

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 24, 2010, 10:43:21 »
1. Musza poprawic AI, gre obronna, dodac 360 stopni, zaimplementowac animacje.

Na to wszyscy czekają od bardzo dawna. Głupie AI, zła gra obronna, brak 360 stopniowego dryblingu (mamy 2010 rok!), no i naturalne animacje. Bardzo żałuję, że tego nie poprawili. Jeszcze. Choć nie liczyłbym, że to poprawią, jak wiemy Konami nie lubi się przemęczać...

Ale dziękujemy za opinię koledze, który grał w Pesa, a nie tylko oglądał filmiki z gameplayu i sika z podniecenia :) Ważne jest, że ludzie, którzy grają w Pesa dostrzegają poprawę. Zobaczymy w demie, czy będzie na tyle duża, by Pes pojawił się u mnie w dniu premiery, czy dopiero po kilku miesiącach za pół ceny :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline konrad159

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2007r.
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 24, 2010, 11:15:15 »
Po gameplayach widziałem, że 360 jest, gra obronna też została poprawiona. O tym wszystkim mówili też ludzie, którzy grali w nowego PESa wcześniej.

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 24, 2010, 11:28:59 »
no to chłopaki,którzy tak się spinali nad tą swoją fifką,przeczytajcie co kolega wyżej napisał. I co moze dacie szansę PESowi???

Powiem tak ,to samo mówili jak wychodził Pes 2010,każdy wie jaki był tego efekt, tak naprawdę to sam muszę przetestować te gry i je obczaić,choć w nowego pesa nie wierzę to życzę mu jak najlepiej. Fifa jest nadal moim faworytem w tym starciu.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 11:31:13 wysłana przez RVN »

Offline Raulos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location: BUSKO
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.08.2010r.
  • REAL MADRID PER SEMPRE
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 24, 2010, 11:41:51 »
Uwierzcie mi pesa traktowalem jak religie, w pes6 bralem udzial w wielu ligach i turniejach, ale jak zobaczylem pes 2008, 2009, 2010 podziekowalem z gory, od 3 lat nie gralem w pesa tylko w fify next genowe ktore byly swietne, a mimo to nie czuc bylo tej satysfakcji tej swobody. Teraz po 3 Latach PES wraca, bedzie to znow ta gra ktora odnowi wiele kontakow gra dzieki ktorej znow spedzisz tyle czasu i bedziesz gral nie mogac sie oderwac, bedziesz chcial byc najlepszy, gra gdzie liczy sie skill. To o czym wspomnialem jest zaimplementowane w najnowszym kodzie, ja gralem w bete gdzie tego nie bylo na gamescomie tez nie bylo czesci rzeczy. Pes wychodzi za miecha, czyli gra juz jest kompletna i trafila do tloczni niedlugo demo - kiedy :( ?
Steam ID: Rau7os

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 24, 2010, 11:51:15 »
Uwierzcie mi pesa traktowalem jak religie, w pes6 bralem udzial w wielu ligach i turniejach, ale jak zobaczylem pes 2008, 2009, 2010 podziekowalem z gory, od 3 lat nie gralem w pesa tylko w fify next genowe ktore byly swietne, a mimo to nie czuc bylo tej satysfakcji tej swobody. Teraz po 3 Latach PES wraca, bedzie to znow ta gra ktora odnowi wiele kontakow gra dzieki ktorej znow spedzisz tyle czasu i bedziesz gral nie mogac sie oderwac, bedziesz chcial byc najlepszy, gra gdzie liczy sie skill. To o czym wspomnialem jest zaimplementowane w najnowszym kodzie, ja gralem w bete gdzie tego nie bylo na gamescomie tez nie bylo czesci rzeczy. Pes wychodzi za miecha, czyli gra juz jest kompletna i trafila do tloczni niedlugo demo - kiedy :( ?


A po miesiącu siup Pesa za okno, poczekajmy zobaczymy po 2,3 miesiącach w jakiej ten pes będzie kondycji,ja na razie jestem sceptyczny jeśli chodzi  o ten silnik na którym bazuje Konami w tej generacji, zresztą jest to kwestia gustu, ale wszystko wskazuje na to ,że Fifa mimo wszystko okaże się lepsza. 8)


Offline Raulos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location: BUSKO
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.08.2010r.
  • REAL MADRID PER SEMPRE
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 24, 2010, 11:55:48 »

A po miesiącu siup Pesa za okno, poczekajmy zobaczymy po 2,3 miesiącach w jakiej ten pes będzie kondycji,ja na razie jestem sceptyczny jeśli chodzi  o ten silnik na którym bazuje Konami w tej generacji, zresztą jest to kwestia gustu, ale wszystko wskazuje na to ,że Fifa mimo wszystko okaże się lepsza. 8)



zagralem, i na szczescie wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazuja ze bedzie inaczej to moje dwa filmiki,   <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cce088f92ae2c49d959ca8fa77480216&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cce088f92ae2c49d959ca8fa77480216&amp;action=login">LOGOWANIE</a> , REJESTRACJA lub LOGOWANIE   a master league online to majstersztyk, sezon z zywymi ludzmi !
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 11:57:21 wysłana przez Raulos »
Steam ID: Rau7os

Offline herubq3

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location: Stalowa Wola
  • Wiadomości: 1015
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • fuck the Free World
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 24, 2010, 12:09:08 »
Prawda jest taka ,że ludzie wybiorą to co im odpowiada, albo PES albo FIFA będzie lepsza. Ja jak narazie stawiam na PESA dlaczego ?:

Jestem "FANEM" tej gry od PES 3(Nie wyobrażam sobie ,że ktoś po tylu latach grania powie FIFA jest lepsza od PESA, teraz będę grał w FIFE) Też mówiłem do siostry mam dylemat FIFA albo PES: Powiedziała:Jak już tyle lat siedzisz w tym wszystkim to się z tego nie rezygnuje dla czegoś innego. xD


Bugi7

  • Gość
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 24, 2010, 12:11:11 »
Prawda jest taka ,że ludzie wybiorą to co im odpowiada, albo PES albo FIFA będzie lepsza. Ja jak narazie stawiam na PESA dlaczego ?:

Jestem "FANEM" tej gry od PES 3(Nie wyobrażam sobie ,że ktoś po tylu latach grania powie FIFA jest lepsza od PESA, teraz będę grał w FIFE) Też mówiłem do siostry mam dylemat FIFA albo PES: Powiedziała:Jak już tyle lat siedzisz w tym wszystkim to się z tego nie rezygnuje dla czegoś innego. xD


Mądra siostra

Herbek bedziesz robił jakiegoś patcha do 2011?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 24, 2010, 12:13:39 wysłana przez Matheoo »

Offline Raulos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location: BUSKO
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.08.2010r.
  • REAL MADRID PER SEMPRE
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 24, 2010, 12:14:45 »
Prawda jest taka ,że ludzie wybiorą to co im odpowiada, albo PES albo FIFA będzie lepsza. Ja jak narazie stawiam na PESA dlaczego ?:

Jestem "FANEM" tej gry od PES 3(Nie wyobrażam sobie ,że ktoś po tylu latach grania powie FIFA jest lepsza od PESA, teraz będę grał w FIFE) Też mówiłem do siostry mam dylemat FIFA albo PES: Powiedziała:Jak już tyle lat siedzisz w tym wszystkim to się z tego nie rezygnuje dla czegoś innego. xD



Ja gram w pilke, kocham pilke,  pes nie przypominal footballu przez 3 lata
Steam ID: Rau7os

Offline Byegaly17

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Real Madrid
  • Wiadomości: 266
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 23.10.2009r.
  • El Capitano! Raúl, artista, siempre Madridista!
  • Gram w: ...
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 24, 2010, 12:22:27 »
Ja gram w pilke, kocham pilke,  pes nie przypominal footballu przez 3 lata
Fifa tez.

Offline Raulos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2010
  • location: BUSKO
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.08.2010r.
  • REAL MADRID PER SEMPRE
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 24, 2010, 12:23:43 »
Fifa tez.

Wersja konsolowa jak najbardziej
Steam ID: Rau7os

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #95 dnia: Sierpień 24, 2010, 12:25:16 »
Prawda jest taka ,że ludzie wybiorą to co im odpowiada, albo PES albo FIFA będzie lepsza. Ja jak narazie stawiam na PESA dlaczego ?:

Jestem "FANEM" tej gry od PES 3(Nie wyobrażam sobie ,że ktoś po tylu latach grania powie FIFA jest lepsza od PESA, teraz będę grał w FIFE) Też mówiłem do siostry mam dylemat FIFA albo PES: Powiedziała:Jak już tyle lat siedzisz w tym wszystkim to się z tego nie rezygnuje dla czegoś innego. xD




Czasem trzeba zrezygnować z gniota ,na korzyść lepszej kopanki przecież ostatnie pesy nie umywają się do Fify 09 cz 10 heh,a wychwalanie marki Pesa nawet jeśli na to nie zasługuje jest w ostatnich latach nie na miejscu...

Offline dodo997

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 453
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 31.08.2009r.
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #96 dnia: Sierpień 25, 2010, 10:32:26 »
co ci ludzie pier**** fifa to gniot najwiekszy nie idzie w to grac na pc (na konsoli jest lepiej) i nie jest tak ze gram iles lat w pesa to na fife nie przejde i mi sie nie podoba, gralem w fife od 98 do 2007 nawet 08 ale jak zasmakowalem w 2008 roku pesa 6 to juz do scierwa nie wracam.co roku kiedy wychodzi nowa fifa instaluje ja i z ciekawosci zagram ale nawet jednego meczu nie moge do konca dograc bo mnie az trzesie jak widze te zmulone ruchy i sklony garbusow za kazdym krokiem o reakcji nie wspomne.takze dla mnie i z tego co wiem dla wszystkich moich znajomych fifa 10 przegrywa nawet z pesem 4

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #97 dnia: Sierpień 25, 2010, 11:36:22 »
myśle ze każdy wie że fifa na PC to gniot tak jak to powiedziałeś.

Offline Sprinter.

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Dęblin k. Warszawy
  • Wiadomości: 731
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #98 dnia: Sierpień 25, 2010, 11:39:16 »
ja zacząłem grać w PES'a od 2009 wcześniej grałem od fify 06 ale kiedy wyszla 09 i 10 to za głowe się złapałem jakie to jest beznadziejnie zawodnicy biegają jak pionki 0 realizmu każdy przez siebie przelatuje ogólnie do du*y koledzy mnie w końcu przekonali by zakupić PES'a i się nie zawiodłem.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 25, 2010, 11:40:54 »
ja zacząłem grać w PES'a od 2009 wcześniej grałem od fify 06 ale kiedy wyszla 09 i 10 to za głowe się złapałem jakie to jest beznadziejnie zawodnicy biegają jak pionki 0 realizmu każdy przez siebie przelatuje ogólnie do du*y koledzy mnie w końcu przekonali by zakupić PES'a i się nie zawiodłem.

coś tak czuja że w tym roku to dopiero się nie zawiedziesz po zakupie .:P

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2011. Weź udział w beta-testach
« Odpowiedź #99 dnia: Sierpień 25, 2010, 11:40:54 »