Autor Wątek: Euro 2012  (Przeczytany 143402 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1280 dnia: Czerwiec 29, 2012, 14:30:54 »
Szkoda,że nie Webb :D.
Ganicie obrońców za te gole, racja, ale Neuer też za bardzo się nie popisał, najpierw odszedł za bardzo pięć kroków w prawo, co wykorzystał Balotelli strzałem w jego krótszy róg, a potem przy bombie MB nawet nie rzucił się w prawo, tylko podniósł rękę do góry, chyba w nadziei że piłka po uderzeniu napastnika City wyleci ponad poprzeczkę.
Uwielbiam Szpakowskiego: BAnucci, BAlotelli,BArcalli, aż jaka szkoda, że nie ma na Euro Puziola i Villi :D :D :D.
Oby Hiszpanom się w niedzielę udało, a nie że jak Włosi mają aferę korupcyjną to już wygrywają wszystko, a jak jej nie ma, to nie chce im się wygrać i dają dupy jak na MŚ w RPA ::) ::) ::).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1281 dnia: Czerwiec 29, 2012, 15:26:02 »
Kmiron, byłbym wdzięczny, gdybyś następnym razem zawczasu ostrzegł, że i tak olejesz to, co się do ciebie napisze i będziesz udawał, że sprawy nie było. Oszczędzę sobie produkowania się.
" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1282 dnia: Czerwiec 29, 2012, 16:15:00 »
Wierz albo nie (pewnie nie), że nie zauważyłem tego wpisu o Ronaldo. Przepraszam.


Ja natomiast zacznę od tego, że przemiło patrzy się na to, jak osoba sympatyzująca z Barceloną (dobrze mówię? Bo kojarzysz mi się właśnie z nią i Chelsea) marudzi na zainteresowanie mediów piłkarzem niegrającym w tym klubie. Nie wiem, czy to zazdrość, syndrom odstawienia od koryta, czy zwykłe bezzasadne pieprzenie, ale bez względu na to cała sytuacja wygląda przekomicznie.
Sympatyzująca? Za dużo powiedziane. Nie powiem, żebym Barcelonie kibicował. Po prostu podziwiam, choć powoli przestaję, ich grę. Tak, trzymam kciuki za Chelsea i przyznam się bez bicia, że od niedawna (nie, nie od finału LM).
Zazdrość? Raczej wściekłość, że ostatnio Ronaldo i Real to ci dobrzy, a Barca i Messi źli - głównie wśród internautów. Może dlatego, że za dużo wygrali i to właśnie ludzie tak uważający zazdroszczą, nie ja? Bo niby czego moja osoba miałaby tak pożądać?


Cytuj
Nie znam wszystkich twoich poglądów, więc nie będę zgadywał, ale jestem niezmiernie ciekaw, czy w równym stopniu uwiera cię masowa medialna masturbacja nad grą Barcelony, jej piłkarzami i wszystkim, co z nią związane, którą uskutecznia się od trzech lat. Chciałbym wiedzieć, czy przeszkadza ci to, że inne kluby, które wcześniej rozdawały karty w Europie, takie jak Milan, Bayern, Real czy Manchester United nigdy nie były tak heroizowane i ubóstwiane, nawet w czasach słynnych "Galacticos" czy "The Treble".
Nie, ponieważ się z tymi zachwytami w pełni zgadzam. Oprócz tych nad grą Busquetsa. Za to lata "Galacticos" i "The Treble" to niestety czas, kiedy mało wiedziałem, co to spalony. Głównie z racji wieku. Pamiętam Real z Becksem, Ronaldo, Carlosem i Zidane'm, ale już nie w jego szczytowym okresie.


Cytuj
Ronaldo posiadł cenny dar bilokacji, skoro w tym samym momencie nie stał razem z resztą drużyny:
Kiedy oglądałem karne, nie miałem wątpliwości, że nie stoi z drużyną. Może się przemieszczał?

Cytuj
Nic dziwnego, że uwaga mediów w tym meczu zwrócona była właśnie na Ronaldo, skoro to o nim - zwłaszcza z tego powodu, że był w dobrej formie - mówiono jako o tym, który ma doprowadzić Portugalię do Mistrzostwa Europy i tym samym zdetronizowania Hiszpanów. Po każdej zepsutej akcji van Persiego (a trochę ich było) realizator ukazywał Huntelaara - z tego powodu też dostawałeś białej gorączki?
Zaraz, zaraz. Co takiego zrobił na tym Euro Ronaldo? Strzelił gole Czechom i cienkiej jak barszcz Holandii. W spotkaniach z Niemcami (oprócz ostatnich 20 minut) i Hiszpanią zawiódł. Trochę mało, jak na najlepszego piłkarza na świecie.

Cytuj
Ogólnie rzecz biorąc, pie_dolisz trzy po trzy. Nie wiem, na jakiej podstawie sądzisz, że Ronaldo "utwierdza się w przekonaniu, że piłka nożna to on i reszta, a otoczenie wcale mu w tym nie przeszkadza", ale mimo to przypomnę ci, że to człowiek, który wbrew pozorom ma w sobie dużo pokory i nadal wypowiada się z dużym szacunkiem o osobie, która wprowadziła go na piłkarskie salony. Do Realu poszedł za kasą, ale o "korzeniach" nie zapomniał. Przypomnę ci także, że to piłkarz, który zawsze trenował dłużej i ciężej niż reszta drużyny. Te setki godzin spędzone na indywidualnych treningach i hektolitry ponadprogramowo wylanego potu raczej nie świadczą o tym, że uważa się za piłkarski pępek świata.
Po prostu nie jestem w stanie normalnie oglądać meczu, kiedy on robi te swoje miny i grymasy. Dodatkowo naganne zachowanie w meczu z Czechami - kiedy otrzymywał niecelne podania, odwracał się do kolegi z drużyny i go opieprzał. Znakomity kapitan, nie ma co.

Cytuj
Dobrze, że Messi gra świetnie w kadrze. Co z tego, że tak dobrze jak Ronaldo na Euro 2012 nie zagrał w życiu na żadnym seniorskim turnieju, a Portugalczyk pierwsze bardzo udane mistrzostwa zaliczył już 8 lat temu. Co z tego, że był jednym z głównych autorów sukcesów wcale nie takiej silnej kadrowo Portugalii, która zajęła II i III/IV miejsce na Euro oraz IV na Mundialu. Co z tego, że Messi gra w reprezentacji kraju, która ma kilkunastu świetnych napastników i innych ofensywnych piłkarzy. Ważne, że zaliczył hat-tricka w towarzyskim spotkaniu z drugim garniturem Brazylii.
Kwestię jakości występu Ronaldo na tym Euro poruszyłem już kilka linijek wyżej. A Messi bezsprzecznie w kadrze zawodzi na całej linii.

Cytuj
Mhm, jasne. Na pewno ci uwierzę po tym wszystkim, co napisałeś wyżej.
A nie wierz, proszę bardzo. Włos mi z głowy nie spadnie.

Cytuj
Dziwnie to brzmi z ust sympatyka Barcelony. mc może ci wygarnąć, że być może kibicujesz Barcelonie od czasu rzymskiego finału i w przypadku twojego zaprzeczenia będzie miał więcej powodów, by ci nie wierzyć, niż ty jemu.
Zacznijmy od tego, że nie kibicuję Barcelonie.

Cytuj
Odezwał się. Kettle, say hello to pot.
Wybacz, ale nie wiem, co to ma tutaj do rzeczy. I Messi, i Ronaldo zawodzą w reprezentacji. Tylko CR7 trochę mniej.

Cytuj
A Barcelona przeszła? To jakaś nowość.
Znowu nie wiem, co to ma do rzeczy w kontekście, w jakim ja użyłem tych słów.

Cytuj
To zawodnicy tak różni, że nonsensem jest porównywanie ich, a już szczególnie zestawianie ich różnych cech. Messi "zjada Ronaldo na śniadanie" w jednych aspektach gry, a w drugich jest dokładnie odwrotnie. Rozkładają się one mniej więcej po równo - tak, że gdyby obaj grali w jednym zespole, znakomicie by się uzupełniali.
W sumie z większością się zgodzę.

Cytuj
Nie wiem, dlaczego Ronaldo ma mieć gorszą technikę od Messiego, skoro w dryblingu mu nie ustępuje (a bazuje na trikach i szybkości, podczas gdy Argentyńczyk na zwinności i przyspieszeniu), a w dodatku ma lepszą technikę strzału i w przeciwieństwie do zawodnika Barcelony dobrze operuje obiema nogami.
Znów przyznam rację (coś, czego u Ciebie jakoś nigdy nie pamiętam) - mój błąd.

Cytuj
A mi szkoda, że przeglądasz internet z wyłączonym monitorem, a telewizję oglądasz bez fonii, bo od dłuższego czasu to Messi jest w oczach wielu osób bogiem futbolu, a Ronaldo tym złym i słabym. Rozumiem, że to ci z kolei nie przeszkadza?
Korzystamy chyba z innego internetu i oglądamy inną telewizję.

Cytuj
Który grał w defensywie dwa mecze. I nie na środku obrony, tylko na pozycji libero.
Nie sądzę, by w jedenastce turnieju było przewidziane miejsce dla libero. Naturalnym miejscem dla wyróżniającego się tam zawodnika jest środek obrony. Beckenbauer we wszelkich podsumowaniach także jest umieszczany na stoperze. A, no i niewykluczone, że Włosi zechcą wyjść na Hiszpanów 3-5-2, które już raz w starciu z nimi podziałało. Trzy świetne występy według mnie wystarczą (nie, nie z Czechami i Holandią).

Cytuj
Już gnam, by wytrzeć twoje, bo pewnie nadal szlochasz i lamentujesz, że raz na ruski rok się zdarzyło, że to Ronaldo był na ustach wszystkich.
Raz na ruski rok? "Pie_dolisz trzy po trzy".

Cytuj
Czy taką świetną, to bym polemizował, ale muszę przyznać, że Ramos jest w wybornej formie.
Jasne. A Pique w słabej? Nie chodzi o podteksty klubowe, ale mi gra obu stoperów La Furia Roja podczas tego Euro imponuje w tym samym stopniu.

Cytuj
Nie, raczej nie. Choć z drugiej strony, to już było - w 2010 roku.
Zgadzam się (żeby nie było, iż jestem jakimś ślepym psychofanem Messiego). Rywalizacja powinna rozstrzygnąć się wtedy pomiędzy Sneijderem i Iniestą, ze wskazaniem na Holendra.

kmiron - jesteś na deskach i już się nie podniesiesz ;)
Nie wydaje mi się.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2012, 17:03:13 wysłana przez kmiron#10 »



Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1283 dnia: Czerwiec 29, 2012, 17:44:31 »
Tak, trzymam kciuki za Chelsea i przyznam się bez bicia, że od niedawna (nie, nie od finału LM).
Od mistrzostwa w 2010 roku?

Cytuj
Zazdrość? Raczej wściekłość, że ostatnio Ronaldo i Real to ci dobrzy, a Barca i Messi źli - głównie wśród internautów.
Tak, zazdrość. Inna motywacja tu nie pasuje - wściekłość w tym przypadku wynika z zazdrości. Pominę już to, że liczba osób bezpodstawnie krytykujących Barcelonę się wcale nie zmieniła, chyba że w szeregach niedawnych sezonowców tej drużyny.

Cytuj
Nie, ponieważ się z tymi zachwytami w pełni zgadzam.
No to wszystko jasne. Na tym teoretycznie mógłbym zakończyć pisanie postu.

Cytuj
Kiedy oglądałem karne, nie miałem wątpliwości, że nie stoi z drużyną. Może się przemieszczał?
Może się pomyliłeś i niepotrzebnie wylałeś na niego wiadro kwasu? Ale to by było za proste.

Zresztą, przyczep się do kapitana, który po odpadnięciu z Euro zamiast przeprosić za postawę swojej drużyny i wyrazić skruchę, nawija o biletach, które równie dobrze mógł sobie sam kupić, bo rzyga pieniędzmi.

Cytuj
Co takiego zrobił na tym Euro Ronaldo?
Strzelił tyle goli, ile Messi na wszystkich czterech seniorskich imprezach w swoim życiu. Warto wspomnieć, że łącznie ma ich prawie trzy razy tyle.

Cytuj
Strzelił gole Danii, Czechom i cienkiej jak barszcz Holandii.
To i tak zespoły znacznie silniejsze niż potentaci z Ameryki Południowej pokroju Kostaryki, Kolumbii czy Boliwii. No i co z tego, że gdzie 12-zespołowej Copa America, do której trzeba dobierać drużyny z innych kontynentów, bo na rodzimym jest ich za mało, do Mistrzostw Europy. No i gdzie pozycji Argentyny na swoim kontynencie, która stoi na czele razem z Brazylią, kilka kilometrów za nimi jest Urugwaj, a potem długo, długo nic do sytuacji Portugalii na swoim.

Cytuj
Trochę mało, jak na najlepszego piłkarza na świecie.
Messi, który według ciebie "zjada Ronaldo na śniadanie", gra w reprezentacji jeszcze gorzej. Nieładnie jest dzielić ludzi na równych i równiejszych.

Cytuj
Po prostu nie jestem w stanie normalnie oglądać meczu, kiedy on robi te swoje miny i grymasy.
To nie oglądaj. Nie kibicujesz żadnej drużynie, w której on gra, bądź przeciwko której występuje, więc w czym problem?

Cytuj
Dodatkowo naganne zachowanie w meczu z Czechami - kiedy otrzymywał niecelne podania, odwracał się do kolegi z drużyny i go opieprzał.
Miał go pochwalić, tak? Gdy Błaszczykowski krzyczał na kolegów w meczu z Rosją, po ostatnim gwizdku chwaliłeś go, bo niby pokazał, że jest prawdziwym kapitanem. Strasznie szybko zmieniasz zdanie.

Cytuj
A Messi bezsprzecznie w kadrze zawodzi na całej linii.
Ale do występów Ronaldo musisz się dosrać jak wściekły pies do listonosza, co? Reprezentacyjne wyczyny Messiego jakoś nie przeszkadzają ci w ocenie wartości jego gry.

Cytuj
Zacznijmy od tego, że nie kibicuję Barcelonie.
Naprawdę potrafię czytać, więc nie musisz mi tego mówić po raz drugi.

Cytuj
Wybacz, ale nie wiem, co to ma tutaj do rzeczy.
To, że gdy ktoś wytknie ci słabe występy boskiego Lajonela w reprezentacji Argentyny, zarzucasz mu, że widzi tylko tę część jego kariery, a w przypadku Ronaldo czynisz dokładnie tak samo. I brak konsekwencji, i hipokryzja. Ładny komplet.

Cytuj
Znów przyznam rację (coś, czego u Ciebie jakoś nigdy nie pamiętam)
Albo dlatego, że masz słabą pamięć, albo dlatego, że nie zwykłem się odzywać, gdy nie jestem pewien, że mam rację (ale czasami się mi zdarza). Choć jakby pomyśleć przez chwilę, te dwie rzeczy się nie wykluczają.

Cytuj
Korzystamy chyba z innego internetu i oglądamy inną telewizję.
Widocznie tak, choć działa to tylko i wyłącznie na twoją niekorzyść, co mi zresztą nieświadomie przyznałeś, bo właściwie powieliłeś moje zdanie, ubierając je tylko w inne słowa.

Cytuj
Nie sądzę, by w jedenastce turnieju było przewidziane miejsce dla libero. Naturalnym miejscem dla wyróżniającego się tam zawodnika jest środek obrony.
Większość swoich meczów na Euro 2012 De Rossi rozgrywał na środku pomocy.

Cytuj
Beckenbauer we wszelkich podsumowaniach także jest umieszczany na stoperze.
Stoper to synonim dla pozycji libero, nie środkowego obrońcy.

Cytuj
Raz na ruski rok?
Tak. Ronaldo zyskał w mediach kosztem Messiego po raz pierwszy od jakichś trzech lat.

Cytuj
"Pie_dolisz trzy po trzy"
Chyba nie muszę ci przypominać, że gdy mc zacytował twoje "Błagaaam...", odpisałeś mu, że się ośmieszył? Wyciągnij zatem stosowne wnioski i rozkoduj, co teraz zrobiłeś.

Koło ratunkowe: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
Jasne.
Hiszpanie nigdy mieli jakiejś szczególnie dobrej defensywy, jak zresztą większość zespołów grających ofensywnie (wyłączając np. Francję i Holandię z końca XX wieku).

Cytuj
A Pique w słabej?
Pique zawsze był średni i nie zauważyłem w jego grze jakiegoś większego progresu.
" border="0

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1284 dnia: Czerwiec 29, 2012, 18:27:30 »
Mógłbym Ci odpowiadać, ale i tak nie zmienisz zdania, ja też. Jesteś inteligentny, lecz odechciewa mi się rozmowy z Tobą. Nie da się normalnie podyskutować o piłce? Zawsze jesteś nieprzyjemny i ironiczny. Tekstu o Ronaldo nie napisałem nawet do Ciebie, ale (od)powiedziałeś w sposób, który wskazuje na to, że nie szanujesz moich poglądów tylko dlatego, że nie są takie, jak Twoje. Teraz wyjedziesz mi z jakimś "fajnym" tekstem, zarzucisz że się ośmieszyłem. Ok, czekam.

A, no i mam wrażenie, że uważasz się za lepszego od innych. Odniosłem je na podstawie dyskusji z Tobą, lecz tu poprę przykładzikiem:
Cytat: Nederland
Po prostu momentami patrzę na piłkę trzeźwiej niż wy.

Nie, nie przegadałeś mnie. Tylko uważam, że dalsze zarzucanie się argumentami nie ma sensu. Tylko jedno, aby wyjaśnić sprawę.

Cytuj
Od mistrzostwa w 2010 roku?
Nie. Od grudnia 2011, a konkretnie meczu z Aston Villą przegranego 1:3. Chelsea wtedy spadła na 5. miejsce w lidze, w LM ledwo wyszła z grupy. Fajnie, że każdy ma prawo kibicować tym, którym kibicuje tylko pod warunkiem, że czyni to od kołyski.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 29, 2012, 19:01:15 wysłana przez kmiron#10 »



Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1285 dnia: Czerwiec 29, 2012, 18:52:31 »
Cytuj
Jesteś inteligentny, lecz odechciewa mi się rozmowy z Tobą. Nie da się normalnie podyskutować o piłce? Zawsze jesteś nieprzyjemny i ironiczny.
W pełni się z tym zgadzam...

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1286 dnia: Czerwiec 29, 2012, 20:31:42 »
nie obrazcie sie ale te wasze cytowanie na pol strony jest smieszne... przypomina troche batalie Kwasniewskiego i Walesy
" border="0" border="0

Offline TureckiRumun

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.05.2009r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1287 dnia: Czerwiec 29, 2012, 20:49:54 »
nie obrazcie sie ale te wasze cytowanie na pol strony jest smieszne... przypomina troche batalie Kwasniewskiego i Walesy

No i arturo zgasił naszą wielką trójcę :D

Offline mrozio11

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 62
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 25.01.2009r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1288 dnia: Czerwiec 29, 2012, 20:57:06 »
Z innej beczki. Kiedy powiedzmy trzech piłkarzy na koniec mistrzostw będzie miało tyle samo bramek to o tym, który zostanie królem strzelców decyduje ilość asyst, tak?

Offline TureckiRumun

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 138
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 31.05.2009r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1289 dnia: Czerwiec 29, 2012, 21:04:23 »
Yes :D

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1290 dnia: Czerwiec 29, 2012, 21:09:08 »
Obecnie Mario Gomez ma tz. 4 pkt czyli 3 gole i 1 asysta- CR, Balotelli, Dzagoev, Mandzukić maja po 3 gole (3pkt).
Co ciekawe tylko Balotelli z w/w zawodnikow moze poprawić swoj dorobek strzelecki i zostac samodzielnym liderem w liczbie goli na EURO. No chyba ze taki Fabregas, Torres lub X.Alonso cos ustrzela...

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1291 dnia: Czerwiec 29, 2012, 21:12:55 »
No nie coś, tylko dwie :). W finale mało prawdopodobne :P.



Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1292 dnia: Czerwiec 29, 2012, 21:46:37 »
No tak dlatego warto snuc ze bedzie tak jak jest albo Balotelli strzeli tego jednego gola.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1293 dnia: Czerwiec 29, 2012, 22:56:38 »
Tekstu o Ronaldo nie napisałem nawet do Ciebie, ale (od)powiedziałeś w sposób, który wskazuje na to, że nie szanujesz moich poglądów tylko dlatego, że nie są takie, jak Twoje.
Gdzie ja napisałem, że ich nie szanuję? Po prostu uważam je za niedorzeczne, a niezgadzanie się z czyimiś poglądami to fundament dyskusji...

Cytuj
Teraz wyjedziesz mi z jakimś "fajnym" tekstem, zarzucisz że się ośmieszyłem.
No, bo to ja powiedziałem to mcowi. I to ja strzeliłem sobie z łuku w plecy, powtarzając zachowanie, które skrytykowałem.

Cytuj
A, no i mam wrażenie, że uważasz się za lepszego od innych.
Odnosisz złe wrażenie.

Cytuj
Fajnie, że każdy ma prawo kibicować tym, którym kibicuje tylko pod warunkiem, że czyni to od kołyski.
To nie ja zasugerowałem, że mc kibicuje Realowi od dwóch lub trzech lat i nie ja szydziłem z fanowskiej wierności i oddania sympatyków tejże drużyny. Podpowiem, że byłeś to ty. Na wypadek, gdybyś nie pamiętał.

Cytuj
lecz tu poprę przykładzikiem:
Wyrwałeś jedno zdanie z kontekstu, myśląc, że masz asa w rękawie, kiedy wystaje ci z niego ledwo jopek. Byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś przy okazji dodał, o co chodziło - a mowa była o bezzasadnym zachwycie nad interwencją Valdesa w meczu z Villareal, kiedy nie dość, że zawodnik "Żółtej Łodzi Podwodnej" składał się do strzału tak długo, jakby włączył sobie Bullet Time, to jeszcze trafił praktycznie wprost w bramkarza. Napisałem, że nie uważam tej robinsonady za nic specjalnego, a ty - w charakterystycznym dla ówczesnego siebie w stylu - zacząłeś smęcić, że "zawsze coś musi mi nie pasować" (zabawne, bo wtedy nie zwykłeś przepuścić żadnej szansy, by się do mnie dosrać).

Trzeźwość umysłu to między innymi wypowiadanie się w sposób, na który nie wpływa żaden sztuczny i przesadzony zachwyt nad drużyną sportową (w tym przypadku Barceloną). Inaczej nazywa się ją obiektywizmem. Sam wspomniałeś, że popierasz tę zbiorową ipsację, więc w czym problem?

No i użyłem słowa "czasami".

Cytat: mrozio
Z innej beczki. Kiedy powiedzmy trzech piłkarzy na koniec mistrzostw będzie miało tyle samo bramek to o tym, który zostanie królem strzelców decyduje ilość asyst, tak?
Autor tego przepisu musi nie mieć przynajmniej połowy mózgu.
" border="0

Offline madridista1400

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 136
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.10.2011r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1294 dnia: Czerwiec 29, 2012, 23:10:30 »
Z innej beczki. Kiedy powiedzmy trzech piłkarzy na koniec mistrzostw będzie miało tyle samo bramek to o tym, który zostanie królem strzelców decyduje ilość asyst, tak?

Cytat: pl.UEFA.com
Uwaga: Strzelone bramki zawsze będą pierwszym kryterium decydującym o kolejności w klasyfikacji. Kolejnymi kryteriami będzie liczba asyst, a następnie rozegrane minuty (zawodnik z lepszą średnią bramek na minutę będzie klasyfikowany wyżej).

Bramki strzelone w czasie regulaminowym lub w dogrywce będą liczyć się do klasyfikacji. Bramki zdobyte w serii rzutów karnych nie będą się liczyć do klasyfikacji
.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1295 dnia: Czerwiec 29, 2012, 23:44:21 »
Gdzie ja napisałem, że ich nie szanuję? Po prostu uważam je za niedorzeczne, a niezgadzanie się z czyimiś poglądami to fundament dyskusji...
Ty je wyśmiewasz, a ja odczuwam, jakbyś z nich kpił. Taki masz sposób dyskusji i o to mi chodzi. Spójrz, że inni są mili, a Ty... cóż - powiem od razu, że cenię Cię za inteligencję i olbrzymią wiedzę piłkarską. Ale dlaczego odnosisz się do innych z jakby... pogardą? To nie jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

Cytuj
To nie ja zasugerowałem, że mc kibicuje Realowi od dwóch lub trzech lat i nie ja szydziłem z fanowskiej wierności i oddania sympatyków tejże drużyny. Podpowiem, że byłeś to ty. Na wypadek, gdybyś nie pamiętał.
Fakt, przesadziłem i przepraszam. Zresztą potem z mc na PW gadaliśmy już w innym tonie.

Cytuj
Podpowiem, że byłeś to ty. Na wypadek, gdybyś nie pamiętał.
Każda Twoja wypowiedź ocieka taką właśnie ironią. Po co? Ja to odbieram jako wywyższanie się. Z jednej strony dyskutujesz, z drugiej "rozmówca" odnosi wrażenie, jakby był Twoim wrogiem. Nie widzisz, w jakiej atmosferze przebiegają dywagacje, kiedy nie zgadzasz się z kimś? Zawsze niemal na ostrzu noża.

Cytuj
Wyrwałeś jedno zdanie z kontekstu, myśląc, że masz asa w rękawie
Myślę, że się mylisz. Nie chciałem po prostu gadać jakichś bzdur, tylko poprzeć je przykładem.

Cytuj
Byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś przy okazji dodał, o co chodziło - a mowa była o bezzasadnym zachwycie nad interwencją Valdesa w meczu z Villareal, kiedy nie dość, że zawodnik "Żółtej Łodzi Podwodnej" składał się do strzału tak długo, jakby włączył sobie Bullet Time, to jeszcze trafił praktycznie wprost w bramkarza. Napisałem, że nie uważam tej robinsonady za nic specjalnego, a ty - w charakterystycznym dla ówczesnego siebie w stylu - zacząłeś smęcić, że "zawsze coś musi mi nie pasować" (zabawne, bo wtedy nie zwykłeś przepuścić żadnej szansy, by się do mnie dosrać).
Fajnie, jakbyś kiedyś dał znać, że Ci jest miło z jakiegoś powodu. Bo momentami odnoszę wrażenie, że rozmawiam z autystą, który nie ma żadnych uczuć, emocji; wyraża tylko ironię.

Cytuj
Trzeźwość umysłu to między innymi wypowiadanie się w sposób, na który nie wpływa żaden sztuczny i przesadzony zachwyt nad drużyną sportową (w tym przypadku Barceloną). Inaczej nazywa się ją obiektywizmem. Sam wspomniałeś, że popierasz tę zbiorową ipsację, więc w czym problem?
Dla Ciebie to "zbiorowa ipsacja", ale według mnie ludzie zachwycają się grą Barcelony słusznie. W czym problem?
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 30, 2012, 02:20:43 wysłana przez kmiron#10 »



Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1296 dnia: Czerwiec 30, 2012, 08:32:55 »


Zagadnij kto to ?  :D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1297 dnia: Czerwiec 30, 2012, 09:31:55 »
Oczywiście, że Cesc Fabregas wraz z siostrą.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1298 dnia: Czerwiec 30, 2012, 10:11:49 »
Brawo dla Ciebie ;)

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1299 dnia: Czerwiec 30, 2012, 14:01:45 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Euro 2012
« Odpowiedź #1299 dnia: Czerwiec 30, 2012, 14:01:45 »