Autor Wątek: Arsenal Londyn F.C  (Przeczytany 146984 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #780 dnia: Wrzesień 04, 2011, 21:24:04 »
Mogła być ponad dycha, gdyby go nie było, mogło wpaść tylko cztery lub pięć, bo swój udział przy niektórych straconych bramkach miał... Nie wiadomo. Fakt faktem, miał kilka świetnych interwencji, ale de Gea też miał, więc dlatego nie rozumiem, dlaczego rozbieżność pomiędzy ich notami jest tak niewielka. Co do mojej krytyki Szczęsnego, to po prostu przypomina mi się nagonka na Fabiańskiego czy szukając dalej na Kuszczaka, który nie złapał dośrodkowania w meczu z Blackburn. Krzywdząca sytuacja dla naszego rodaka, tym bardziej, że jakoś nikt nie pamiętał o tym, że potem obrońcy mieli co najmniej kilka sytuacji do odbioru i dali się zjechać jak dzieci; ponadto po tamtym spotkaniu stracił opinię bardzo dobrego fachowca i do dziś jest tylko frajerem pomiędzy słupkami w oczach Polaków... Zastanawiam się, dlaczego to wszystko nie dotyka Szczęsnego, który jakby uzyskał licencję na bezbłędność. I Lewandowskiego, który jest dalej świetnym napastnikiem, obojętnie ile setek nie zmarnuje.

Ja się nie cieszę stricte z wysokiego zwycięstwa nad Arsenalem, bo oddałbym wiele za taki wynik z Liverpoolem czy City, by z Kanonierami wygrać dość skromnie, a z tego, że ósemkę w plecy dostał Szczęsny. Może wreszcie nauczy się pokory, bo jest irytujący i zbyt pewny siebie. Ma spory talent, ale trochę źle się "prowadzi". Niedawno przemyślałem sprawę i nie życzę mu źle. Mimo to uważam, że taki metaforyczny kopniak w twarz wyjdzie mu tylko na dobre.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #781 dnia: Wrzesień 04, 2011, 21:46:45 »
Tylko porównujesz kuriozalny błąd Kuszczaka, który nie złapał piłki - to jeszcze nie spotkało Szczęsnego, a tym bardziej w ostatnim meczu. Może stąd nie spadała na niego taka nagonka
" border="0" border="0

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #782 dnia: Wrzesień 04, 2011, 21:57:07 »
Tylko porównujesz kuriozalny błąd Kuszczaka, który nie złapał piłki - to jeszcze nie spotkało Szczęsnego, a tym bardziej w ostatnim meczu. Może stąd nie spadała na niego taka nagonka
Kuriozalne błędy Szczęsny także już popełniał - ten przy bramce Welbecka wyglądał komicznie, nie wspominając już o obu komediach z finału CC.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #783 dnia: Wrzesień 04, 2011, 22:06:58 »
Wg mnie przy bramce Welbecka, nie zrozumiał się z obrońcą, Nie przypominam sobie finału CC, więc może
" border="0" border="0

Offline furtak123

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 569
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.06.2009r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #784 dnia: Wrzesień 05, 2011, 21:29:36 »
Może wreszcie nauczy się pokory, bo jest irytujący i zbyt pewny siebie. Ma spory talent, ale trochę źle się "prowadzi". Niedawno przemyślałem sprawę i nie życzę mu źle. Mimo to uważam, że taki metaforyczny kopniak w twarz wyjdzie mu tylko na dobre.
w 100% sie zgadzam
"Drętwą mową ust nie kalać, wyjść na boisko i zapierdalać"

ale go w domu biją kablem bez przewodowym :D

Offline pes666

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2010r.
  • Polska Biało-Czerwoni !! Born in 1982 :)
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #785 dnia: Wrzesień 06, 2011, 15:12:18 »
w 100% sie zgadzam
Może tak, ale będzie bramkarzem numer 1 na euro12. I jak ktoś ma zamiar winić za te błędy obrony Szczęsnego i za politykę klubu to się myli. Inny trener powinien zastąpić Wengera.


Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #786 dnia: Wrzesień 06, 2011, 17:15:46 »
Spoko, tylko że winię Szczęsnego za błędy jego, nie obrony...
" border="0

Offline Warmlotek1

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 235
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 15.01.2010r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #787 dnia: Wrzesień 07, 2011, 14:53:33 »
Nie ma bramkarza nieomylnego. poza tym mecz z Niemcami pokazał jak niedorzeczne są wasze opinie o Szczęsnym.

Jak dla mnie mecz z man utd był przeciętny w jego wykonaniu i szczególnie przy wolnych mógł zachować się lepiej, ale oceniam całokształt a nie jeden mecz.

Zobaczcie też ile ma lat on może być jak van der sar w przyszłości i ja liczę na to.On się rozwija a gra na tym poziomie rozwinie go jeszcze bardziej.
Z roku na rok będzie lepszy.

Jeżeli nie masz dobrej obrony to żaden bramkarz nie wyciągnie wszystkiego i bez różnicy czy to valdes cassilias czy szczesny

Pokazuje to w Arsenalu jak i w kadrze, nie raz ratował Arsenal przed przegraną, a floopy hands swój przydomek zdobył nie za darmo i nie bez przyczyny.

Bez powodu ani prasa angielska ani polska nie wystawia mu wysokich not za występy.

w/g mnie fabiański skończy w arsenalu tak jak skończył kuszczak w Man U.

Ma dużo mankamentów wzrost, gra nad przedpolu, słaba gra nogami,a lata lecą.

Szczęsny nie dość iż w każdym elemencie gry jest pełniejszym bramkarzem to sami obrońcy wypowiadali się iż czują się pewniej ze szczęsnym w bramce.

Ma żelazną psychikę i nie zjada go trema co jest równie ważne.

Pogadamy za parę lat i zobaczymy jaka Fabiański a jaką szczęsny zrobi karierę jak dla mnie nie ma co porównywać.

Oglądałem sporo meczów z fabiańskim i jak dla niego premier league to za wysokie progi.

Ekstraklasa za niskie.

Taka jest moja opinia prywatna ale prawda jest jak dupa każdy na swoja i szanuje twoje zdanie:).

Każdy ma swoich ulubieńców...

Beninho

  • Gość
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #788 dnia: Wrzesień 07, 2011, 15:25:53 »
Po prostu Szczęsnemu idzie lepiej w kadrze, gdyż lepiej po rozumuje się z kolegami z kadry dlatego że gadają po polsku, a Arsenal ma mieszanych krajowo piłkarzy (Jeden z Belgii, drugi z Szwajcarii a trzeci z Francji i tak dalej i dalej)

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #789 dnia: Wrzesień 07, 2011, 15:53:52 »
Nie ma bramkarza nieomylnego. poza tym mecz z Niemcami pokazał jak niedorzeczne są wasze opinie o Szczęsnym.
Wróć, jak przeczytasz powyższe posty, bo przynajmniej ja nie widzę związku pomiędzy stwierdzeniem, że przyłożył rękę do blamażu swojej drużyny i dobrym występem w reprezentacji.

Cytuj
Pokazuje to w Arsenalu jak i w kadrze, nie raz ratował Arsenal przed przegraną, a floopy hands swój przydomek zdobył nie za darmo i nie bez przyczyny.
No, potem mu ten przydomek odwołali. Dlaczego? Bo zagrał kilka świetnych meczów. Jakby dziennikarzom angielskim się nie znudziło, równie dobrze mogliby dać taką ksywę Szczęsnemu za finał CC.
Bronisz Szczęsnego i to nawet bardziej heroicznie, niż wymaga sytuacja, jednocześnie krytykując Fabiańskiego za kilka błędów? Człowieku, zastanów się, co ty robisz. I przyjrzyj się, co napisałeś na początku swojego postu.
" border="0

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #790 dnia: Wrzesień 07, 2011, 18:45:46 »
Po prostu Szczęsnemu idzie lepiej w kadrze, gdyż lepiej po rozumuje się z kolegami z kadry dlatego że gadają po polsku, a Arsenal ma mieszanych krajowo piłkarzy (Jeden z Belgii, drugi z Szwajcarii a trzeci z Francji i tak dalej i dalej)
Teraz mnie rozśmieszyłeś ;D :D ;D :D ;D :D ;D
" border="0" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #791 dnia: Wrzesień 13, 2011, 20:20:16 »
Skład na BVB:  Szczęsny, Sagna, Mertesacker, Koscielny, Gibbs, Arteta, Song, Benayoun, Van Persie, Walcott, Gervinho. Rezerwowi: Fabianski, Andre Santos, Djourou, Frimpong, Park Chu-young, Arshavin, Chamakh.
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #792 dnia: Wrzesień 13, 2011, 20:32:33 »
Obojętnie w jakiej są dyspozycji, to spotkanie powinni wygrać. Taki horror, jak w zeszłym roku, gdy Arsenal bodajże do ostatniej kolejki walczył o awans z Bragą, nie jest fanom potrzebny.
" border="0

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #793 dnia: Wrzesień 17, 2011, 17:21:36 »
Obrona Arsenalu bawi do łez :D z drugiej strony szkoda mi się ich robi ;/

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #794 dnia: Wrzesień 17, 2011, 19:00:36 »
Myślę że pierwsza bramka obciąża Szczęsnego, wyszedł jak po kiełbasę ;)
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #795 dnia: Październik 29, 2011, 15:50:54 »
Panowie wracamy do walki o czołowe miejsca, dziś świetny mecz i zwycięstwo na stamford bridge 5-3!!!

« Ostatnia zmiana: Październik 29, 2011, 16:46:16 wysłana przez Ukassiu »

Offline Bogo_Chelsea

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Zamość
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2009r.
  • ONLY ONE DI MATTEO
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #796 dnia: Październik 29, 2011, 15:56:29 »
tylko pogratulowac ....
Co do naśladowaniu NEDERLANDA- tak.. muszę się przyznać. To mój osobisty bóg, jest moim guru! Jak można go nie wielbić?!

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #797 dnia: Październik 29, 2011, 17:00:08 »
Odnoszę wrażenie, że Chelsea nie załapało optymalnej formy, choć mogę się mylić bo nie oglądam ich meczy. Co nie zmienia faktu, że Arsenal który wychodzi z kryzysu odniósł zwycięstwo godne wielkiej pochwały. Prawdziwym sprawdzianem będzie chyba jednak mecz w Curling Cup przeciwko City, bo o ile się nie mylę z nimi będzie grał Arsenal.  :D

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #798 dnia: Październik 29, 2011, 17:15:37 »
Brawo Arsenal! W końcu powracacie!
Liczę na zwycięstwo w pucharze Anglii, z City. Skopcie im te du..., jak wy tego nie zrobicie, to będzie come back United. :D

PS. City wygrywa 1:0. (60'min.) :(

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #799 dnia: Październik 29, 2011, 17:26:23 »
Gratuluję, wbić 5 goli Chelsea to nie lada wyczyn. Oczywiście City "moją" drużynę mocniej zmasakrowało, ale nie sądzę, by fani The Blues czuli się wiele lepiej niż kibice United tydzień temu.
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Arsenal Londyn F.C
« Odpowiedź #799 dnia: Październik 29, 2011, 17:26:23 »