Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Muzyka

Radio ESKA SoundTrack HQ v2 (Kaka269) !!! Dostępny do pobrania! All parts!!

<< < (2/6) > >>

MichW:
REJESTRACJA lub LOGOWANIENienawidzę muzyki z eski (celowo z małej), leci tam tylko gówno dla małolatów.

--- Koniec cytatu ---
Jak ma się taki nick to rozumiem :-X Nie no dobra każdy słucha tego co chce, a akurat muzka z eski pasuje idealnie do pesa (Na pewno mojego) ;) KAKA JUŻ ŚCIĄGAM ;D

Radeqq81:
nie slucham radia zbyt czesto i nie znalem powiem szczerze wiekszosci kawalkow ale wpisalem sobie wiekszosc w google i przesluchalem i powiem ze masz gust;)tyle ze ja nie sciagne bo mam tylko 200MB limitu na przeklej :'(

MichW:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEnie slucham radia zbyt czesto i nie znalem powiem szczerze wiekszosci kawalkow ale wpisalem sobie wiekszosc w google i przesluchalem i powiem ze masz gust;)tyle ze ja nie sciagne bo mam tylko 200MB limitu na przeklej :'(

--- Koniec cytatu ---
1 Złotówka za transfer 1 GB, ja już stale kupuję, bo się opłaca ;)

Radeqq81:
Serio?Myslalem ze drozej ale jak tak to rzeczywiscie sie oplaca, mam juz tam tyle czasu konto ale nigdy mnie ceny nie interesowaly gdyz uwazalem ze nie bede placil za transfer w dobie chomikuj roznych for itp;)No ale jak tak to zasysam a jeszcze mi zostanie ;D

MichW:
REJESTRACJA lub LOGOWANIESerio?Myslalem ze drozej ale jak tak to rzeczywiscie sie oplaca, mam juz tam tyle czasu konto ale nigdy mnie ceny nie interesowaly gdyz uwazalem ze nie bede placil za transfer w dobie chomikuj roznych for itp;)No ale jak tak to zasysam a jeszcze mi zostanie ;D

--- Koniec cytatu ---
Takie czasy ;)
A jak ludzie będą wykupować transfery, to troszkę na dodatek zarobią ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej