Autor Wątek: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września  (Przeczytany 47553 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline cincio

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.07.2010r.
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:22:07 »
Bo wiedza co najlepsze :D

Offline grundfos

  • Junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Leszno
  • Wiadomości: 116
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.04.2009r.
    • [URL=http://chomikuj.pl/Chomik.aspx?id=grundfos&b=1][IMG]http://images.chomikuj.pl/button/grundfos.gif[/IMG][/URL]
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:22:42 »
Było wcześniej napisane ,że barcelona jest bo w niej gra Messi a on jest twarzą reklamową PESA

Offline arapek

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2007
  • location:
  • Wiadomości: 176
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.07.2007r.
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:28:32 »
no i poco a jak będziesz na nowo musiał instalować 2010 jak 11 będzie zwalony na maxa :p Ale chyba nie da się zrobić gorszej części niż 2010
Chyba nie grałeś w 2008 to dopiero porażka . 2010 ma swoje wady ale bez przesady to jedna z lepszych części.
GG 2336294

Offline Danie(L)

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 333
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.10.2009r.
  • Potrzebuję wczoraj... :)
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:32:55 »
Chyba nie grałeś w 2008 to dopiero porażka . 2010 ma swoje wady ale bez przesady to jedna z lepszych części.

PES 2010 nie jest najlepszą częścią serii, ale odniósł za to największy sukces komercyjny, a przecież wiadomo, że KONAMI chodzi głównie o to :D
Zapraszam na mój profil na yt :) dużo dobrej muzy, bramki z meczów i inne. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:36:16 »
Chyba nie grałeś w 2008 to dopiero porażka . 2010 ma swoje wady ale bez przesady to jedna z lepszych części.

Lepszych części ale chyba tej generacji ,bo pes 2010 przegrywa po kolei z pesem 3,4,5,6 i nawet moim zdaniem,a jest to podyktowane brakiem gameplaya z pesem 1 i 2 z zamierzchłej generacji w których grywalność biła 2010 na głowę...

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:44:49 »
a mnie ciekawi z jakiej paki jest tam barcelona... nie wygrala nic w poprzednim sezonie, nie grala nic wielkiego. bayern rozumiem, zamiast barcelony pasowaloby inter mediolan albo druzyna hiszpanii..

Znasz się na piłce ? Nie.... Oglądałeś Barcelonę w zeszłym sezonie więcej niż 10 razy ? Nie... Inter grał wielką piłkę ? Nieeeeeeee...
Prawda jest taka, że Barca była kolejny rok z rzędu najlepsza i cieszę się, że będę mógł pokierować nią w demie najnowszego PES'a, którego z przyjemnością wypróbuję.
Najpierw trzeba coś wiedzieć, pózniej się wypowiadać, gdyby ludzie się tym kierowali, nie byłoby połowy postów na tym forum.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 14:53:03 wysłana przez Antimadridista »

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:51:30 »
Znasz się na piłce ? Nie.... Oglądałeś Barcelonę w zeszłym sezonie więcej niż 10 ? Nie... Inter grał wielką piłkę ? Nieeeeeeee...
Prawda jest taka, że Barca była kolejny rok z rzędu najlepsza i cieszę się, że będę mógł pokierować nią w demie najnowszego PES'a, którego z przyjemnością wypróbuję.
Najpierw trzeba coś wiedzieć, pózniej się wypowiadać, gdyby ludzie się tym kierowali, nie byłoby połowy postów na tym forum.

Czyżby,ale F(B)arsa nie wygrała pucharu europy to niby czemu ma być najlepsza,jakbym chciał to mogę powiedzieć ,że MU jest najlepsze ,bo jestem ich kibicem,ale powszechnie wiadomo że Inter wygrał LM,i jest mistrzem czyż nie?

Offline Katalończyk18

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:53:33 »
Czyżby,ale F(B)arsa nie wygrała pucharu europy to niby czemu ma być najlepsza,jakbym chciał to mogę powiedzieć ,że MU jest najlepsze ,bo jestem ich kibicem,ale powszechnie wiadomo że Inter wygrał LM,i jest mistrzem czyż nie?

To że wygrali Champions League nie znaczy że są najlepsi ( chodzi mi o to jak drużyna gra )

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 07, 2010, 14:56:35 »
To że wygrali Champions League nie znaczy że są najlepsi ( chodzi mi o to jak drużyna gra )

No tak mówi to kibic katalończyków,ale prawda boli,mistrzem jest Inter,mało tego zapomniałeś kto wygrał dwumecz półfinałowy z Barceloną ? Inter będzie najlepszym klubem w europie do maja 2011,do momentu gdy ktoś im nie odbierze pucharu,lub sami go obronią...

PS: Klepanie piłką na okrągło ala styl Barcy,nie wszystkim imponuje,wolę piłkę brytyjską która jest dla mnie bardziej atrakcyjna :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 14:59:50 wysłana przez RVN »

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:01:03 »
Czyżby,ale F(B)arsa nie wygrała pucharu europy to niby czemu ma być najlepsza,jakbym chciał to mogę powiedzieć ,że MU jest najlepsze ,bo jestem ich kibicem,ale powszechnie wiadomo że Inter wygrał LM,i jest mistrzem czyż nie?

Powszechnie wiadomo, że Barcelona była najlepsza, a Inter miał ogromne szczęście. Piłka, jaką gra Barcelona jest wzorem dla innych, niedoścignionym wzorem. Czy gdyby Barca odpadła w meczu z Chelsea dwa lata temu, to nie byłaby najlepsza ? Byłaby, liczą się fakty, a nie to, co jest na papierze. Na papierze Inter jest mistrzem, tak naprawdę grał brzydką piłkę i nie jest najlepszym klubem Europy.
"F(B)arsa" - zaczepka godna dziesięciolatka, a tak na marginesie, możesz mi powiedzieć, co to jest "Barsa" ?
No tak mówi to kibic katalończyków,ale prawda boli,mistrzem jest Inter,mało tego zapomniałeś kto wygrał dwumecz półfinałowy z Barceloną ? Inter będzie najlepszym klubem w europie do maja 2011,do momentu gdy ktoś im nie odbierze pucharu,lub sami go obronią...

PS: Klepanie piłką na okrągło ala styl Barcy,nie wszystkim imponuje,wolę piłkę brytyjską która jest dla mnie bardziej atrakcyjna :P

Piłkarz angielski to robol, rzemieślnik budowlany, piłkarz hiszpański to artysta i wirtuoz, taka jest różnica pomiędzy tymi ligami. Jeśli Tobie imponuje gra, której podstawą jest siła fizyczna, Twoja sprawa.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 15:04:09 wysłana przez Antimadridista »

Offline Katalończyk18

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:03:50 »
No tak mówi to kibic katalończyków,ale prawda boli,mistrzem jest Inter,mało tego zapomniałeś kto wygrał dwumecz półfinałowy z Barceloną ? Inter będzie najlepszym klubem w europie do maja 2011,do momentu gdy ktoś im nie odbierze pucharu,lub sami go obronią...

PS: Klepanie piłką na okrągło ala styl Barcy,nie wszystkim imponuje,wolę piłkę brytyjską która jest dla mnie bardziej atrakcyjna :P

Żeby nie było , źle mnie zrozumiałeś , szczerze mówiąc nic mnie nie boli i Inter zasłużenie wygrał LM ;) Tylko moim zdaniem Inter w rewanżu na Camp Nou to była ofiarnie broniąca się drużyna , czego ja przynajmniej nie lubie , gdy jakaś drużyna gra takim stylem i ja wiem że to była taka taktyka , ale bez przesady . I powtarzam to że Inter wygrał CL nie znaczy że są najlepsi xd

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:06:48 »
Powszechnie wiadomo, że Barcelona była najlepsza, a Inter miał ogromne szczęście. Piłka, jaką gra Barcelona jest wzorem dla innych, niedoścignionym wzorem. Czy gdyby Barca odpadła w meczu z Chelsea dwa lata temu, to nie byłaby najlepsza ? Byłaby, liczą się fakty, a nie to, co jest na papierze. Na papierze Inter jest mistrzem, tak naprawdę grał brzydką piłkę i nie jest najlepszym klubem Europy.
"F(B)arsa" - zaczepka godna dziesięciolatka, a tak na marginesie, możesz mi powiedzieć, co to jest "Barsa" ?

"Znafco" stylu nikt nie będzie pamiętał,najważniejszy jest wynik meczu,Inter był lepszym zespołem bo ich wyeliminował. "Barsa" mój drogi to klub D Szpakowskiego,a wiem to z tego ,ze uwielbia w ten sposób wymawiać to słowo podczas komentowania ich meczów,natomiast "Farsa" jest powszechna znana ze swoich osiągnięć na tle kupowania meczów piłkarskich ,a szczególnie sędziów.Jednym słowem klub parodia ::)


Katalończyk18 - Inter teraz jest najlepszym klubem w europie,bo wygrał LM, to że masz inne zdanie na ten temat,to mało istotne,bo z reguły Mistrz jest najlepszy (przynajmniej na okres 1 roku),to tak jakby MU było lepsze od Chelsea,mimo że są vice mistrzami Anglii,a Chelsea mistrzem gdzie tu widzisz logikę? Trzeba oddać rywalowi to co mu się należy...
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 15:11:28 wysłana przez RVN »

Offline Katalończyk18

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:31:48 »

Katalończyk18 - Inter teraz jest najlepszym klubem w europie,bo wygrał LM, to że masz inne zdanie na ten temat,to mało istotne,bo z reguły Mistrz jest najlepszy (przynajmniej na okres 1 roku),to tak jakby MU było lepsze od Chelsea,mimo że są vice mistrzami Anglii,a Chelsea mistrzem gdzie tu widzisz logikę? Trzeba oddać rywalowi to co mu się należy...

Powiem tak . Inter jest najlepszym klubem w Europie , ale nie gra najlepszej piłki .

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:38:21 »
"Znafco" stylu nikt nie będzie pamiętał,najważniejszy jest wynik meczu,Inter był lepszym zespołem bo ich wyeliminował. "Barsa" mój drogi to klub D Szpakowskiego,a wiem to z tego ,ze uwielbia w ten sposób wymawiać to słowo podczas komentowania ich meczów,natomiast "Farsa" jest powszechna znana ze swoich osiągnięć na tle kupowania meczów piłkarskich ,a szczególnie sędziów.Jednym słowem klub parodia ::)


Katalończyk18 - Inter teraz jest najlepszym klubem w europie,bo wygrał LM, to że masz inne zdanie na ten temat,to mało istotne,bo z reguły Mistrz jest najlepszy (przynajmniej na okres 1 roku),to tak jakby MU było lepsze od Chelsea,mimo że są vice mistrzami Anglii,a Chelsea mistrzem gdzie tu widzisz logikę? Trzeba oddać rywalowi to co mu się należy...

"Barsa" się wymawia, nie piszę, jeśli Ty takich rzeczy nie wiesz, to zainteresuj się baletem.
Kupowanie meczów ? To pewnie te pogromy, klepki, technikę też sobie kupili ? A Xavi wszczepił do mózgu chip, dzięki któremu jest najlepszym rozgrywającym świata ? Masz umysł dziesięciolatka i z tego powodu łączę się z Tobą w żalu, no i z ludzmi, z którymi masz do czynienia na co dzień, bo oni mają najgorzej...

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:40:44 »
Moglibyście się zastanawiać, gdyby Inter wygrał Puchar Europy nie mierząc się bezpośrednio z Barceloną, ale ją pokonał, więc Barca jest najlepsza... ale co najwyżej w Hiszpanii.

Udało mi się skołować kamerę od kumpla, co oznacza że już w środę przed północą albo w czwartek wrzucę gameplay z dema w wersji PS3  :) Pomyślę czy wrzucić surowy gameplay od razu czy zmontować to na szybko w czwartek po południu jak wrócę z uczelni. Tak czy inaczej swoje wrażenia będę opisywał na bieżąco w czasie gdy kumple będą grali ze sobą ;)

Nie montuj, wrzuć surowy gameplay, zobaczymy bynajmniej jakie bugi ma ta gra :)

Piłkarz angielski to robol, rzemieślnik budowlany, piłkarz hiszpański to artysta i wirtuoz, taka jest różnica pomiędzy tymi ligami. Jeśli Tobie imponuje gra, której podstawą jest siła fizyczna, Twoja sprawa.

Gerrard, Lampard, czy Rooney to takie robole i rzemieślnicy... Oni bynajmniej zawsze walczą, nie odpuszczają i potrafią przegrywać. Tak, to mi imponuje. A co innego z hiszpańskimi piłkarzami - chociażby na MŚ widać było teatralne upadki Torresa, czy Iniesty, a Xavi przy każdej okazji doskakiwał do sędziego i komentował. Są piłkarze, których trzeba szanować, za coś więcej niż umiejętności, jak chociażby Puyol.

Dobra koniec tematu :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 15:45:50 wysłana przez Cesc Fabregas »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline RVN

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 338
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.12.2009r.
  • Billie jean is not my lover ;)
  • Gram w: PES 2013
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:45:07 »
Powiem tak . Inter jest najlepszym klubem w Europie , ale nie gra najlepszej piłki .

No w końcu zrozumiałeś, a do Antimadridista ja mówię tylko o kupowaniu meczów,nie umiejętności piłkarzy :) pamiętny mecz na Stamford Bridge i popis Overbo


Moglibyście się zastanawiać, gdyby Inter wygrał Puchar Europy nie mierząc się bezpośrednio z Barceloną, ale ją pokonał, więc Barca jest najlepsza... ale co najwyżej w Hiszpanii.

Dokładnie , jak widać niektóre dzieci tutaj jeszcze tego nie przyswoiły heh

Masz umysł dziesięciolatka i z tego powodu łączę się z Tobą w żalu, no i z ludzmi, z którymi masz do czynienia na co dzień, bo oni mają najgorzej...

Wiem ,że brak ci argumentów,ja w porównaniu do ciebie przynajmniej podaje fakty,a ty mity o swoim klubie...aha i pozdrów swoich kumpli z piaskownicy, gówniarzu

Piłkarz angielski to robol, rzemieślnik budowlany, piłkarz hiszpański to artysta i wirtuoz, taka jest różnica pomiędzy tymi ligami. Jeśli Tobie imponuje gra, której podstawą jest siła fizyczna, Twoja sprawa.

Piłkarze z La liga to panienki i nurki,ktoś ich dotknie i już leżą na murawie  :D ,to jest obraz ligi hiszpańskiej,ja tam nie widzę żadnych artystów,nudna i nieciekawa liga.Liga Angielska charakteryzuje się szybkim tempem i ciekawymi meczami,tam graja prawdziwi piłkarze z krwi i kości,nie żadne panienki na obcasach,krew, waleczność to jest idea piłki nożnej która jest atrakcyjniejsza,dlatego też Liga Angielska bije na głowę Hiszpańską.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 16:01:31 wysłana przez RVN »

Offline Katalończyk18

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 330
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 07, 2010, 15:51:23 »
No w końcu zrozumiałeś
Ja nic nie musiałem zrozumieć . Po prostu mi cały czas o to chodziło , tylko źle sformułowałem to w komentarzu . A co do kupowania meczów , to mecz z Chelsea nie był żadnym kupionym meczem , tylko prowadził to spotkanie że tak się wyraże  " słaby i ślepy" sędzia.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 16:04:39 wysłana przez Katalończyk18 »

Offline Antimadridista

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 148
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.09.2009r.
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:03:16 »
No w końcu zrozumiałeś, a do Antimadridista ja mówię tylko o kupowaniu meczów,nie umiejętności piłkarzy :) pamiętny mecz na Stamford Bridge i popis Overbo


Dokładnie , jak widać niektóre dzieci tutaj jeszcze tego nie przyswoiły heh

Wiem ,że brak ci argumentów,ja w porównaniu do ciebie przynajmniej podaje fakty,a ty mity o swoim klubie...aha i pozdrów swoich kumpli z piaskownicy gówniarzu

Piłkarze z La liga to panienki i nurki,ktoś ich dotknie i już leżą na murawie  :D ,to jest obraz ligi hiszpańskiej,ja tam nie widzę żadnych artystów,nudna i nieciekawa liga.Liga Angielska cepenisę się szybkim tempem i ciekawymi meczami,tam graja prawdziwi piłkarze z krwi i kości,nie żadne panienki na obcasach,krew, waleczność to jest idea piłki nożnej która jest atrakcyjniejsza,dlatego też Liga Angielska bije na głowę Hiszpańską.


Krew, kopniaki, otwarte złamania, połamane nosy, to jest to ! Nieprawdaż ?
Według ekspertów, co ostatnio zostało potwierdzone, Liga Hiszpańska jest najlepszą ligą na świecie.
Każdy lubi co innego, a prawda jest taka, że Barcelona bije na głowę każdy europejski klub, takich umiejętności nie ma nikt. Ale oczywiście Ty nie chcesz przyjąć tego do wiadomości. Spokojnie, podrośniesz, skończysz gimnazjum i może zrozumiesz...
A jeśli ja podaję "mity", to znaczy że albo jesteś ślepy, albo nie oglądasz meczów Barcelony.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2010, 16:05:12 wysłana przez Antimadridista »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:05:59 »
No w końcu zrozumiałeś, a do Antimadridista ja mówię tylko o kupowaniu meczów,nie umiejętności piłkarzy :) pamiętny mecz na Stamford Bridge i popis Overbo


Dokładnie , jak widać niektóre dzieci tutaj jeszcze tego nie przyswoiły heh

Wiem ,że brak ci argumentów,ja w porównaniu do ciebie przynajmniej podaje fakty,a ty mity o swoim klubie...aha i pozdrów swoich kumpli z piaskownicy, gówniarzu

Piłkarze z La liga to panienki i nurki,ktoś ich dotknie i już leżą na murawie  :D ,to jest obraz ligi hiszpańskiej,ja tam nie widzę żadnych artystów,nudna i nieciekawa liga.Liga Angielska charakteryzuje się szybkim tempem i ciekawymi meczami,tam graja prawdziwi piłkarze z krwi i kości,nie żadne panienki na obcasach,krew, waleczność to jest idea piłki nożnej która jest atrakcyjniejsza,dlatego też Liga Angielska bije na głowę Hiszpańską.


Gówniarzu? Z takimi słówkami to do kolegów w szkole. Groźny przez internet buhahaha

Śmieszy mnie ten spór. Obie ligi są świetne. Angielska to liga w której jest dużo waleczności a zarazem fauli dlatego to też psuje trochę widowisko. Liga hiszpańska to liga piękna, popisy pojedynczych zawodnikow, ładne rozpracowywanie akcji, dobre zagrania prostopadłe.
Tyle Ci powiem "gówniarzu" haha xD

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:17:53 »
RVN zamknij twarz i siedź cicho.


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Demo PES 2011 zostanie udostępnione 15 Września
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 07, 2010, 16:17:53 »