Autor Wątek: Gry, nowości.. Targi E3 już niedługo!  (Przeczytany 2722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Gry, nowości.. Targi E3 już niedługo!
« dnia: Czerwiec 22, 2010, 12:48:07 »
Medal of Honor



Pierwszoosobowa strzelanina umożliwiająca graczom wzięcie udziału w konflikcie afgańskim. Po raz pierwszy w historii cyklu MoH twórcy zrezygnowali tu z realiów II wojny światowej.

Medal of Honor przechodzi reboot serii. Z realiów II WŚ wkraczamy we współczesność, gdzie podczas konfliktów w Afganistanie wcielamy się w postać żołnierza jednostki Tier 1.

Nasz heros nie będzie nosił uniformu ani podobnych temu rzeczy. Zadaniem gracza będzie pozostać jak najdłużej w ukryciu, tak, by strona przeciwna nie dowiedziała się, że ktoś ich szpieguje. Cicha eliminacja wrogów to tylko jeden z wariantów skutecznego zakończenia misji. Gracz nie będzie działała w pojedynkę - towarzyszyć mu będą kompani z oddziału Tier 1.

Grę tworzą dwie firmy developerskie - za tryb single player odpowiada EA LA, które było w bliskim kontakcie z armią amerykańską, by nadać grze większego realizmu. Z kolei DICE odpowiedzialne jest za rozgrywkę wieloosobową.
W produkcji gracz weźmie udział w zakrojonych na szeroką skalę specjalnych operacjach militarnych, wzorowanych na autentycznych wydarzeniach.

Premiera gry: jesień 2010


REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Call of Duty Black Ops

W sieci pojawiły się nowe (niestety nie potwierdzone) informacje, na temat tegorocznej, siódmej części gry Call of Duty. Jeśli okażą się prawdziwe, seria zmierza w zupełnie nowym kierunku. Całkiem pomysłowym...

Według doniesień nowa część Call of Duty - planowana na listopad tego roku - będzie zatytułowana Black Ops.

Choć wcześniej mówiło się, że będzie się ona w dużej mierze rozgrywała w czasie wojny w Wietnamie, okazuje się, że jej twórcy chcą pokazać większy kawałek historii: fabuła przedstawi szereg misji, umiejscowionych w różnych zakątkach globu (w Wietnamie, na Kubie, w Południowej Ameryce, oraz w Europie).

Większość z nich będzie zainspirowana faktycznymi wydarzeniami i np. jedna z misji pokaże atak oddziału angielskich antyterrorystów (jednostki SAS) na ambasadę Iranu w Londynie w 1980 roku. To z kolei każe podejrzewać, że w rzeczywistości cała gra skupiona będzie na wojnie z terroryzmem, co pasuje do obecnego klimatu na świecie, a jednocześnie byłoby dobrym kierunkiem rozwoju dla serii.

Internetowe raporty mówią również o tym, że w grze pojawi się znany z Call of Duty: World at War "tryb zombie" (walka z nadciągającymi, coraz liczniejszymi falami żywych trupów) oraz - co powinno ucieszyć posiadaczy PC - dedykowane serwery.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wojna w Wietnamie? Kuszaca perspektywa. Vietcong od zawsze mnie rajcowal :)
W MoH'u w tym gameplayu cos recoil mi sie nie podoba, wlasciwie brak recoila. No ale to tylko beta. Ogolnie wyglada ta gra na taki mix MW i BC2. Do tego dochodzi Battlefield Bad Company 2.. I nie wiem czy poczekac na ktoras z tych gier, czy zainwestowac w BF:BC2... Znudzil mi sie pokoj na swiecie.
Co myslicie o tych grach? Ma szanse ktoras przebic BC2? ktora w chwili obecnej jest dla mnie najlepsza gra tego typu.
« Ostatnia zmiana: Maj 28, 2011, 00:48:44 wysłana przez eMeK »

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2010, 14:12:35 »
hm to zależy o jaką rozgrywkę ci chodzi jeżeli nie interesują cie mecze klanowe ligi turnieje itp. a chcesz wejść na freeplaya i sobie nieźle zaszaleć  to wybór bad company będzie jak najbardziej udany bo klanowki w tej grze kuleją na całej lini i ogólnie mała ilość klanów w porównaniu do modern warfare w sumie to call of duty jest bardziej skillowe jeżeli chodzi o strzelanie nowa moha wygląda jak kopia bf:bc2 i raczej nikt nie wie czego się spodziewać sam nie wiem czy te grę kupie raczej poczekam na opinie pro graczy  ;D i wtedy zaszaleje na serwerach ;D

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 23, 2010, 12:42:01 »
Freeplay tylko, zadnych klanow, turniejow i lig :) Ogolnie to bardziej sklaniam sie wlasnie ku BF:BC2.. Z drugiej strony nowy CoD i ten Wietnam wyglada interesujaco.
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f548e1cc41876ba139997f669df6d631&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f548e1cc41876ba139997f669df6d631&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
Za duzo tych gier... ;P

Offline sharqu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 285
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2009r.
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 23, 2010, 14:57:08 »
uuu przejazdzczki Hindem!  ;D, trzeba zacząć zbierać kasiore

jezeli lubisz grac taktycznie i teamplay'owo to naprawde BC2 pod tym względem rozwala wszystkich na łopaty, wiem bo cały czas pykam  ;D
przed BC2 wyszło MW2, które również zakupiłem, ale żałuję, że przed zakupem CoD'a nic nie wiedziałem o BC2, na MW2 się zawiodłem, brak dedyków, samo ci losuje mapę i dołącza do HOSTA, lagi, cziterzy itp.i w dodatku Activision nie wydawało jakiś poprawiających grę updatów na PC, a za dlc z map packami z kultowymi mapami z zarąbistej MW1 trzeba płacić, a samo MW2 opiera się na ciągłym nachrzanianiu (skanowaniu) w ścianę, ale to też wina tych małych map.
Mam nadzieję, ze pomogłem.  :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 15:19:13 wysłana przez sharqu »

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:30:50 »
MW2 to juz na starcie odpada :) Mialo byc lepsze od MW a nie bylo. W ogole nawet w mw denerwowaly mnie te male mapy, wiecej tam arcade niz realizmu. Teraz problem tylko taki, ze nie wiem czy zakupic juz BF czy poczekac na Black ops, bo strasznie mnie ciagnie do tego Wietnamu. Ale to jest CoD i pewnie znowu okaze sie, ze male mapy, wkurviajace respy itd. W Bad Comapny 2 sa jakies misje w dzungli? ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 15:32:26 wysłana przez eMeK »

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:40:06 »
ta są i na multi masz też mapy w dżunglach które wyglądają zarypiaszczo mapy są duże ze jak usiądziesz w jakimś krzaku to nikt cie nie znajdzie przez całą rundę ;D ale szczerze to trochę już mi się znudził ten freeplay a mecze klanowe w bc2 to porażka

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2010, 15:51:16 »
No to praktycznie problem rozwiazany, Dzieki panowie :)
Swoja droga ciekawi mnie ten nowy MoH. A i jeszcze jedno pytanie co do BF'a, jak to jest z ta polska wersja? Bo szczerze powiem, ze ogladajac filmiki na youtube i slyszac glos Pazury, bardziej przypominalo mi to 13 posterunek niz wojne... Macie po Polsku? Jesli tak, to nie wydaje sie dla Was ta gra komiczna z tymi glosami? ;P

Juz pytanie nieaktualne :) Nie ma wersji PL na PS3... A w miedzy czasie sciagam MoH bete ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 15:56:02 wysłana przez eMeK »

Offline sharqu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 285
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2009r.
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 23, 2010, 16:46:46 »
a czy przypadkiem MoH beta jet dla tych co kupili pre-order?

wyczytałem, że mając BC2 można grać w betę MoH'a, pewnie dlatego, że multiplayer do MoHa robi DICE czyli to samo studio co zrobiło BC2 :DD
Podobno ściagasz betę logujesz sie na swoje konto EA i pykasz
już zasysam MoH'a i napisze czy działa.

a z ta Polska wersja to swietny pomysl, jest akcja w helikopterze kiedy zaczynaja sie wyklinac, sluchajac tego malo z krzesla nie spadlem hahahaha :D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2010, 17:03:54 wysłana przez sharqu »

Offline sharqu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 285
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2009r.
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:54:53 »
Tak więc...ściągnąłem betę MoHa i powiem, że poza logowaniem na swoje konto EA i tak potrzeba beta keya...tak więc z grania nici, zresztą po co wydawać Betę i udostępniać ją dopiero po zamówieniu Pre-ordera... gdzie tu sens? Patrze tak na gameplaye i coś mi się wydaje, że to jest coś jak połączenie BC2 z MW2, ale mi tak srednio podpasowało.

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 23, 2010, 22:57:44 »
No wlasnie, a mi przerwal osciaganie huy wie czemu i nie moge od nowa pobrac... Liczylem ze Tobie sie uda.. Kurde, musze znalezc kogos, kto gral w ta bete zeby to ocenil... Ale pewnie i tak BF'a kupie :)

Offline sharqu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Maj 2009
  • location:
  • Wiadomości: 285
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2009r.
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 23, 2010, 23:55:58 »
obczaj sobie filmiki na YT, w becie MoHa praktycznie nie ma recoila XD

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 24, 2010, 00:01:30 »
No wlasnie zauwazylem to juz po tych filmikach ;D Jesli tego nie poprawia to bedzie bieda :) Ciekawe jak wyglada tam rozgrywka w mp, rozmiary map itd.

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 27, 2010, 00:34:37 »
co do spolszczenia to warto zainwestować w Polska wersje bo jest zajebista narazie tylko dwie gry mi się podobały z polskimi głosami `BC2 i pan lektor ze stalkera reszta to szajs

Offline eMeK

  • Trener
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 638
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.03.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2010, 10:58:12 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f548e1cc41876ba139997f669df6d631&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f548e1cc41876ba139997f669df6d631&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Jakos nie zrobil na mnie wrazenia... No i ten miotacz ognia, samochodzik... ::)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wirtualna wojna, czyli pif paf - jestes trup!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2010, 10:58:12 »