Autor Wątek: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole  (Przeczytany 4905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 13, 2010, 18:35:00 »
No właśnie tak myślałem ,ze w 08 lub 09 była ,a 1w 10 nie ma ; / Niby jest ta karta strzelania zewnętrzną częścią stopy ,ale to nie to

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 13, 2010, 18:38:52 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d4bb06a29b7719051ae6d109d64b7e26&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d4bb06a29b7719051ae6d109d64b7e26&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 13, 2010, 20:04:07 »
może i dobrze że nie ma... bo jakby miało wyglądać to jak w pes09(patrzy filmik wyżej) to porażka... trochę sztywne i sztuczne... Quaresma to robił pięknie i technicznie... a w pes09 szkoda gadać...
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline piterekMNH

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location: CW
  • Wiadomości: 115
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2010r.
  • piterek - zajebisty koleś ! ^^
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 13, 2010, 20:15:01 »
a ja też jestem za tym żeby łukasz został prezydentem czy tam newsmanem :)



Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 13, 2010, 20:34:20 »
a ja też jestem za tym żeby łukasz został prezydentem czy tam newsmanem :)
Może od razu na Papieża? :D Ludzie, wyluzujcie ;)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 13, 2010, 20:56:49 »
dajcie spokój nie będę żadnym newsmenem bo takiego załoga nie potrzebuje.

proszę komentujcie filmik a nie gadajcie o mnie...

minz

  • Gość
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 13, 2010, 21:10:45 »
Nie ma co porównywać trików z PES-a do tych z FIFY. W FIFie można normalnie łączyć zwody w kombinacje, a w PESie to po prostu suchy zwód, wgrana animacja do gry, po wciśnięciu odpowiednich klawiszy po prostu nic dalej nie robimy tylko patrzymy jak nasz zawodnik przechodzi przeciwnika, bo tak już jest to zaprogramowane. Bramkarze jak zwykle z d*py wzięci, może nie wybijają piłki pod nogi napastnika, ale połowa z tych strzałów to powinna być wyłapana.

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 13, 2010, 21:43:30 »
Nie ma co porównywać trików z PES-a do tych z FIFY. W FIFie można normalnie łączyć zwody w kombinacje, a w PESie to po prostu suchy zwód, wgrana animacja do gry, po wciśnięciu odpowiednich klawiszy po prostu nic dalej nie robimy tylko patrzymy jak nasz zawodnik przechodzi przeciwnika, bo tak już jest to zaprogramowane. Bramkarze jak zwykle z d*py wzięci, może nie wybijają piłki pod nogi napastnika, ale połowa z tych strzałów to powinna być wyłapana.
Tak , widać ,że prawdziwy bramkarz się odezwał ... a co do tych combosów z fify to jakoś nie przypominam sobie , może zaprezentujesz ? I nie mów ,że w pesie nie ma łączenia tricków.

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:01:12 »
Panowie... musze uderzyc sie w piers, bo sie pomylilem w ocenie najwazniejszego aspektu.. STRZAŁY. Otóż strzały nie są zje... popsute :) Dopiero jak obejrzałem dzisiaj ten filmik na YT z proevo gdzie pozbierali gole z bety:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d4bb06a29b7719051ae6d109d64b7e26&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d4bb06a29b7719051ae6d109d64b7e26&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

to uswiadomilem sobie jak wielki blad robilem ladujac pasek sily do 2/3 a czasami nawet do 3/4. To nie PES 2008 czy 2010 gdzie trzeba przytrzymac troszke dluzej przycisk strzalu. Aby uderzyc soczyscie z 30-40 m biegnac sprintem trzeba praktycznie musnac przycisk strzalu jak w PES 6!! Tak, aby pasek naladowal sie troche mniej niz polowe. Odkad tak zaczalem postepowac to nie mam juz problemow z wcelowaniem w swiatlo bramki :) Nie ma juz problemow zeby Zlatan poslal soczyta bombe w spojenie z 35 m :D

Pozostaje jeszcze kwestia biernych kolegow z zespolu i "uwalniania" zawodnika przy walce o pilke glowa. W dalszym ciagu duszenie L1 w wiekszosci przypadkow nie zmusza kolegow z druzyny do wyjscia na pozycje :/ To samo tyczy sie "uwalniania" zawodnika przez wcisniecie R2. W PES 2010 dzialalo to za kazdym razem i mozna bylo poruszac sie wokol przeciwnika. W demie jest tak ze wciskam R2, a moj zawodnik dalej stoi za rywalem i nie chce sie ruszyc. Czasami zadziala, a czasami nie. A tak byc nie moze:)

Musze to rozkminic :) A jak nie to pojutrze Wy mi pomozecie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2010, 22:03:32 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:20:04 »
Ten post byl odpowiedzia na czyjes pytanie "Czyli dobrze czy zle?", ale pytanie zniknelo :)

Bosko :D Naogladalem sie tych super strzalow w filmikach z bety, a pozniej przez 50 spotkan nie moglem w bramke wcelowac praktycznie z daleka to mnie krew zalewala. Liczylem bardzo na te strzaly, bo w fifie z daleka pilka leci troche jak balon.

Kiedys pamietam ktos napisal taka rzecz na temat PESa - przytaczam sens:

Wychodzi kolejna edycja, znowu musisz sie wiele rzeczy nauczyc od nowa. Czesc rzeczy zostala poprawiona, a inne znowu spieprzone. Na poczatku sa momenty, ktore cie doprawdza do szalu. Sa chwile gdy chce ci sie rzygac na sama mysl o kolejnym meczu. Ale mija kilka godz i dalej chcesz grac. Im wiecej grasz tym wiecej rzygasz. I dochodzisz do momentu gdy przestajesz rzygac i zaczynasz kochac ta gre :)

Cos w tym stylu bylo z wieksza iloscia patosu i ironii :D Ja chyba jestem na etapie "rzygasz ale chce grac dalej" :P

A jezeli chodzi o fife na pc to nie martwcie sie ze nie macie pro passing - 99% osob i tak gra na podaniach "assisted", a przy takiej opcji PP to czysta iluzja: (przyda sie znajomosc angielskiego)

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d4bb06a29b7719051ae6d109d64b7e26&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=d4bb06a29b7719051ae6d109d64b7e26&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline bumacz

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2009r.
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:32:45 »
Heh widać po tym filmiku jaka ta fifa jest "realna" podania pod kątem 180* ^.^

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:36:50 »
Dobra, "problem" z wychodzeniem przed przeciwnika podczas glowek "rozwiazany". Zapomnialem ze istnieje przeciez cos takiego jak Super Cancel, dzieki czemu zyskujemy calkowita kontrole nad graczem (przyp. od red. ;)). Przydatne przy glowkach i w sytuacjach gdy np nasz obronca goni napastnika biegnacego np przy linii, a my chcielibysmy juz zaczac zbiegac do srodka :)
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Bugi7

  • Gość
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:39:50 »
Dobra, "problem" z wychodzeniem przed przeciwnika podczas glowek "rozwiazany". Zapomnialem ze istnieje przeciez cos takiego jak Super Cancel, dzieki czemu zyskujemy calkowita kontrole nad graczem (przyp. od red. ;)). Przydatne przy glowkach i w sytuacjach gdy np nasz obronca goni napastnika biegnacego np przy linii, a my chcielibysmy juz zaczac zbiegac do srodka :)
czyli warto kupywac w ciemno?

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:43:34 »
falcon87pl gdy podajesz to trzymaj Q(przycisk odpowiadający za zmianę zawodnika) wtedy zawodnik wychodzi na pozycję...

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:52:18 »
czyli warto kupywac w ciemno?

Jezeli grales przez ostatni rok w PES 2010, to nie ma takiej opcji zebys sie zawiodl najnowsza odslona. Duzo wiecej swobody, lepsi bramkarze, soczyste strzaly, troche przewrazliwieni sedziowie, ale lepsze to niz kosy od tylu bez faulu :)

falcon87pl gdy podajesz to trzymaj Q(przycisk odpowiadający za zmianę zawodnika) wtedy zawodnik wychodzi na pozycję...

To to ja wiem :) One-two dziala wzorowo. Mi chodzi o sytuacje, gdy biegne z pilka i chce zmusic zawodnika do wyjscia na pozycje (L1/Q podobnoz), ale bez koniecznosci podawania do niego, bo sie rozmyslilem np :) Przejrzalem instrukcje od PES 2009 i tam nic o tym nie wspominaja. Bylo cos takiego w PES 2010? Czy tylko poprzez one-two mozemy zmusic kogos do wyjscia na pozycje ?:)

Po dzisiejszej sesyjce znowu jestem pozytywnie nastawiony :D A juz mialem kryzys przez te strzaly. Cos czuje ze to moze byc ta edycja, ktora sprowadzi falcon'a z powrotem pod wlasciwe skrzydla :)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 14, 2010, 00:01:22 wysłana przez falcon87pl »
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Filmik prezentujący parady bramkarzy ,zwody oraz piękne gole
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 13, 2010, 22:52:18 »