Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer > Stroje

Manchester United 1998/99 - zestaw Kitsów

(1/2) > >>

AdiG-SPI:
Witam
Chciałbym gorąco przywitać wszystkich użytkowników.

Na forum to zaglądałem nawet często choć nie posiadałem konta. Jednak jako iż grywam dużo w PES 2010 i zajmuję się grafiką (także zawodowo) postanowiłem zrobić klasyczne stroje moje ukochanego (od co najmniej 12lat) klubu tj. Manchester'u United

Stroje są z sezonu 98/99 (choć głowy nie dam czy w 1999/2000 też ich nie było). Grane były w Lidze angielskiej na pewno - bo z tego co wiem w Lidze Mistrzów (gdy zdobyli mistrzostwo) mieli inne specjalne z tarczą w której był herb i bez pasków na ramieniach (w lidze jednak grali w tych)

Zrobiony jest strój domowy jak i wyjazdowy.
Dodatkowo postanowiłem zrobić strój bramkarski Schmeichel'a z dość oryginalną grafiką. Przypuszczam że nie jest on idealnie zrobiony choć bardzo się starałem - niestety mało zdjęć dużych i wyraźnych tego stroju jest w necie.

Całość spakowana jest w jedną paczke razem z literami i cyframi (bo wielkich różnic nie ma i tak) oraz plikiem config gdzie dobrany jest model do stroju z kołnierzykiem :)

screene i plik:

Domowe:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Uploaded with REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Uploaded with REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Wyjazd:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Uploaded with REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Bramkarski:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Uploaded with REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Mam nadzieję że komuś się spodobają :) bo przyjemnie w nich się gra.

Do pobrania:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

pawelszalik:
Bardzo ładne stroje ;) Jedynie GK trochę rozpikselizowane.

AdiG-SPI:
Dzięki :)

co do GK - co dokładnie masz na myśli ? bo jeśli to że gradienty na paskach są że tak powiem "pikselowate" to przez palete barw a racze jej ograniczenie bo stroje w pes musza być 8bit'owe (a nie jak standard jpg np. 24bit)

chyba że o sam screen chodzi to prawdopodobnie wina pomniejszenia go itd...

Pozdrawiam

pawelszalik:
Tak tak o indeks (8 bit). Lepiej indeksować w jakimś innym programie, który tak nie ogranicza jakości ;)   

Kędzior1916:
ja mam away oryginalny w domu, a kitsy git

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej