Autor Wątek: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!  (Przeczytany 184240 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline mefioo

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 207
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2009r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 04, 2011, 23:48:31 »
Patch jest naprawde bardzo fajny ale jest kilka błędów do poprawki.. A wiec:
*Podczas meczu Liverpoolu wisza flagi Cracovii (TFU!!)
*Jednak nie wszystkie kluby maja przyspiewki (chodzi o Polskie kluby)
*Zbyt wiele klubów zagranicznych jest przypisanych do stadionu widzewa (zreszta nie powinno go byc, rozumiem Michal ze jestes kibicem ale w patchu nikt nie powinien byc faworyzowany, albo wszycy albo nikt, i wkurza ze np PSG gra na stadionie klubu z Łodzi)
*troszke brakuje muzyki w menu
Reszta jest naprawde w jak najlepszym porządku i dzieki wielkie za to ;)  ;D
bardzo dobrze ze jest ten stadion !!! i kilka innych polskich druzyn
Przeciez to jest EKSTRAKLASA patch
i tak jak wczesniej pisałem czekam w update na reszte stadionikow
PS Kanada Peru i kilka innych nie maja oryginalnych stroi
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 01:15:24 wysłana przez mefioo »

Offline berciiiiik

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Pszów
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.08.2009r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 05, 2011, 02:47:17 »
Ja dziś zagrałem pierwszy raz w tego patcha, i baaaardzo mi się podoba :D przyśpiewki są super, atmosfera jest mega na meczu. Jednak jak są minusy:

- w meczach Ruchu Chorzów zamiast flagi Ruchu wiszą flagi Cracovii  :o tfu! xd
- muzyki prawie wcale nie slychać w menu,
- stadion Widzewa, Polonii itd. super, tylko jakby grafika na nich mi się trochę psuje i widać tak jakby pixele na piłkarzach,
- rozdzielczość trochę dziwna była wybrana na początku i prawie wcale nie widać napisu Canal+ po prawej, ale to tak jeden ch*j ;)


Czekam na update. Świetna robota Panowie :D Super Michał że jesteś kibicem Widzewa, bo ja jestem kibicem Ruchu i fajnie się gra w meczu przyjaźni, jak kibice śpiewają i jedno i drugie :D
HALA MADRID !!!

Offline Janek-J54

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2009r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 05, 2011, 10:51:19 »
WitaM!czy wie ktoś dlaczego nie mam połowy oryginalnych strojów drużyn z afryki,ameryki i azji a reszta jest ok??wrzuciłem patcha na czystego pesa i tak jak pisało w instrukcji i niewiem dlaczego tak jest... :(

Offline hepoti

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Polska
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.07.2010r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 05, 2011, 11:03:58 »
Zacznę od tego że patch jest super, czekałem na niego i bardzo dziękuję że go wydaliście.Podziwiam za wytrwałość i poświęcenie własnego czasu.
Mam jednak problem bo przyzwyczajony jestem grać na kamerze pionowej szerokiej a tu kamera ta jest ustawiona prosto na trybuny nie na boisko i nie mogę grać.Pytałem o to już ale napisano że to kamera z PES 10. Przyznam nie jestem zbyt dobry w te klocki (może ze względu na wiek) i nie rozumie czy to u mnie jest błąd czy nie da się grać na tej kamerce.Jak to zmienić. Przepraszam jeśli spamuje ale tak długo czekałem na tego patcha i nie mogę grać.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 11:11:52 wysłana przez hepoti »

Offline wasaczes

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.01.2011r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 05, 2011, 12:01:16 »
Witam niestety nie moge uruchomić patcha i chciałbym prosić  was o pomoc. Zainstalowałem pes'a od poczatku i wgrałem patcha na czysta wersje pesa i tak jak wskazowki wkleilem pliki patcha  gdzie trzeba i gdy chce wlaczyc gre to wyskakuje mi blad


No to sciagam ten plik reg.exe i postepuje tak jak jest napisane czyli:
"Jest tam plik exe i 3 biblioteki:
1.Otwieramy reg.exe
2.i po kolei otwieramy bibliotekę klikamy rejestruj i znowu następna ładujemy rejestruj i następną i powinno śmigać wszystko"

Niestety gdy chce otworzyc plik reg.exe wyskakuje mi natomiast taki blad


Prosze o pomoc bo tyle na tego patcha czekam i neistety :( ale najgorsze jest to bo zaisntalowwalem na kompie i na laptopie i na dwoch mam to samo.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 12:18:55 wysłana przez wasaczes »

Offline Picu1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2009r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 05, 2011, 12:09:57 »
Wie ktos moze kiedy bedzie update?
Patch Zajebisty jest tylko czekam teraz na update.
Pozdro PiS

Offline mati7

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #146 dnia: Styczeń 05, 2011, 14:25:18 »
wasaczes zainstaluj directa z czerwca(lub nowszego)powinno pomoc

Offline Zielu1995

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.01.2011r.
  • ŁKS ŁÓDŹ ; )
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #147 dnia: Styczeń 05, 2011, 15:22:32 »
Mam pytanko .. gdy włączam ML to mam tylko negocjacje, save i wyjście .. hmm może nie znam się tak bardzo na tym PESie jeszcze , ale nie wiem jak przejść do następnego tygodnia .. może ktoś pomóc ?  ;)

Offline muss

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2010r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #148 dnia: Styczeń 05, 2011, 16:22:09 »
Witam niestety nie moge uruchomić patcha i chciałbym prosić  was o pomoc. Zainstalowałem pes'a od poczatku i wgrałem patcha na czysta wersje pesa i tak jak wskazowki wkleilem pliki patcha  gdzie trzeba i gdy chce wlaczyc gre to wyskakuje mi blad


No to sciagam ten plik reg.exe i postepuje tak jak jest napisane czyli:
"Jest tam plik exe i 3 biblioteki:
1.Otwieramy reg.exe
2.i po kolei otwieramy bibliotekę klikamy rejestruj i znowu następna ładujemy rejestruj i następną i powinno śmigać wszystko"

Niestety gdy chce otworzyc plik reg.exe wyskakuje mi natomiast taki blad


Prosze o pomoc bo tyle na tego patcha czekam i neistety :( ale najgorsze jest to bo zaisntalowwalem na kompie i na laptopie i na dwoch mam to samo.




elo,wrzuć bibliotekę do głównego katalogu z grą i będzie ok

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #149 dnia: Styczeń 05, 2011, 16:46:21 »
jeszcze może z torrenta ściągałeś ? zadziwia mnie to że ludzie ściągają i od razu usuwają patcha po wgraniu

Offline leoneczek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.12.2010r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #150 dnia: Styczeń 05, 2011, 17:15:05 »
Witam wszystkich mam problem odnośnie gry kurcze cos tnie nie wiem czemu stery mam nowe direxta tez a dalej tni najbardziej na stationie widzewa
ram 6 posiadam wiec nie powinno nic ciąć i gforca 9600 gt 1 gb
Jak się uporać z tym problemem?

Offline muss

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2010r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #151 dnia: Styczeń 05, 2011, 17:39:42 »
Witam wszystkich mam problem odnośnie gry kurcze cos tnie nie wiem czemu stery mam nowe direxta tez a dalej tni najbardziej na stationie widzewa
ram 6 posiadam wiec nie powinno nic ciąć i gforca 9600 gt 1 gb
Jak się uporać z tym problemem?

płynność grafiki w pes zależy bardziej od procesora niż od kart graficznej np. na lapku z GF 8200M z mocnym procesorem chodzi płynniej niż na stacjonarnym gf 7600 gts z amd 370@4500


Offline leoneczek

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.12.2010r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #152 dnia: Styczeń 05, 2011, 17:46:28 »
 Podpowiem tak ze przed  instalacja ekstraklasy miałem rise ekstraklase i chodziła bez zarzutów teraz cos sie pokopało nie wiem co ale przycina na Amd Athlonie II X2 250 Procesor 3 ghz 6gb ram
Raczej nic nie powinno ciąć(:

Offline ShadyCFC

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Poznań/Czapury
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.12.2010r.
  • Eminem i Chelsea
    • StoProcent Skilla
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #153 dnia: Styczeń 05, 2011, 18:25:47 »
Też mi się zacinało zmieniłem jakość gry z High na Medium i moim zdaniem na jedno wychodzi :).

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #154 dnia: Styczeń 05, 2011, 18:32:17 »
Bo piszecie idiotyzmy, mam nadzieję, że Michał czuwa i banuje takich, którzy mimo wielu ostrzeżeń i dokładnie napisanego tekstu dalej nie rozumieją, no chyba, że chcą bana.

Offline koksik1908

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Maj 2010
  • location: Dębica
  • Wiadomości: 380
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.05.2010r.
  • Piłkarski IDOL
    • Igloopol Dębica 1996
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #155 dnia: Styczeń 05, 2011, 18:38:48 »
Michał ja mam taki problem : gram sobie ML Lechem Poznań i w drugim sezonie kiedy zaczyna się letnie okienko transferowe(czyli 1 lipca) , po kalendarzu gra się cały czas ładuje i ładuje i w kółko nie wiem co zrobić  ;(;(
Jeśli masz pytanie odnośnie Evo League Mod 2011 pisz na PW lug GG 10732383

Offline mefioo

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 207
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2009r.
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #156 dnia: Styczeń 05, 2011, 18:57:51 »
michał własnie usunąłeś mojego posta i kolegi ,,roniego" ALE olać to
Mam pytanie  w 1 Postcie jest naspiasne ze wszystkiego druzyny maja orginalne stroje a Kanada, Nigeria i inne nie maja ??
Mimo wszystko co pisałem wczesniej i teraz  Szacunek na patcha

Offline espree

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location: Polska
  • Wiadomości: 477
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.11.2010r.
  • POLSKA !!!!
  • Gram w: PES 2013
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!
« Odpowiedź #157 dnia: Styczeń 05, 2011, 19:09:43 »
Na jakie się te stroje zmieniły? Bo ja was nie rozumiem! Jeśli chodzi o pasiaki to w takich grają w lidze i są one do podmian w folderze 3 strój!
Masz rację tylko w update niech te pasiaki będą jako pierwsze bo grają w nich w ekstraklasie i niektóre mecze LE a niebieskimi tylko z Juve grali. Proszę Cię jeszcze żeby poprawić stroje Reprezentacji Polski bo one nawet opasek nie mają ale chodzi mi głównie o te stroje wyjazdowe. I zamień stroje bramkarskie Wisły żeby żółte były jako pierwsze a czarne - drugie :D
Michał widzę że czuwasz  ;D i dobrze bo jest tyle idiotycznych wiadomości że aż żal na forum zaglądać  ;)
Czekamy na update, powodzenia i pozdro
« Ostatnia zmiana: Styczeń 05, 2011, 19:35:17 wysłana przez espree »

Offline staruch

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Rewir Ursynowski
  • Wiadomości: 197
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2009r.
  • www.koniec-iti.eu
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #158 dnia: Styczeń 05, 2011, 19:45:14 »
piszę żeby pomóc w upade
@ czeba się zająć flagami klubów (jak gram np ruchem włączam grę pokazuje mi flagi Cracovii powinny być ruchu to coś jest nie tak w edytoże stadionów flag nie ma żadnych
jak się nie da to usunąć flagi)

@ zmienić loga klubów, loga lig są super
@może zrobić intro Ekstraklasy oczywiście jak się do może z PES 2010 

Cracovia
# w 1 stroju skarpety powinny być białe
# bramkarz na plecach ma kolor biały powinien być czarny


po wyeliminowaniu parę błędów patch powinien być superrrrrrrrrrrrr

grajcie mecze i zgłaszajcie błędy czeba je wyeliminować 



"czeba" Ci oleju do głowy nalać...

Ja zgłosze brak kilku graczy, chociażby Dawida Nowaka w GKS Bełchatów. Jeszcze paru zawodników brakuje, dodam ich później.
Stwierdzam to wszem i wobec: Debilizm wśród nas jest coraz większy!

a-grzes

  • Gość
Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 05, 2011, 20:08:37 »
Witam!!! Na wstępie serdeczne podziękowania za kawał dobrej roboty. Patch jest wyśmienity i gra się bardzo przyjemnie. Jedynie loga nie przypadły mi do gustu ale to jest najmniej ważne;))) Mam natomiast jedno pytanie jak można zmienić muzykę przy wejściu piłkarzy na boisko i które pliki za to odpowiadają?? Znalazłem w plikach img tam gdzie są przyspiewki pliki unnamed 2-75 o mniej więcej takim samym rozmarze co może wskazywać właśnie na muzykę przy wejściu na boisko z tym że one zapisane są w formacie BIN File a nie ADX. Bardzo proszę o pomoc jesli ktoś zna temat;))) Pozdrawiam i jeszcze raz Michał dzięki za tak ogromną i profesjonalną pracę!!!!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Ekstraklasa Patch 2011 Wydany!(Zanim Ocenisz/skomentujesz patrz Post nr#8)!
« Odpowiedź #159 dnia: Styczeń 05, 2011, 20:08:37 »