Archiwum > Rozrywka

Skąd się wziął wasz nick ?

<< < (7/25) > >>

Bonito:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEA po co miał bym kitować w tak błahej sprawie  ???

--- Koniec cytatu ---

piuk11:
piuk- ksywa mojego spasłego sąsiada który swego czasu ważył 140 kg(tyleż samo wyciska na klate). Rozpił się chłop max colą i go rozdymało. Ale późżniej pomachał troche na siłce i ma już 98 kg. Jedenastka przypadkowa

Bonito:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEpiuk- ksywa mojego spasłego sąsiada który swego czasu ważył 140 kg(tyleż samo wyciska na klate). Rozpił się chłop max colą i go rozdymało. Ale późżniej pomachał troche na siłce i ma już 98 kg. Jedenastka przypadkowa

--- Koniec cytatu ---
genialne  ;D

stanek1983:
a skąd moje, hmmmmmmm
od dzieciaka mówiłem kolegom, żeby na mnie nie wołali Grzesiek bo nie lubię, a że nazwisko mam długie więc wymyślili mi Stanek właśnie od nazwiska Stankiewicz, co za ironia poszedłem do wojska sierżant pierwsze co zawołał Stanek - baczność piguło !!(bo byłem sanitariuszem - przyp.aut), kolejny dziwny zbieg okoliczności to, że 3 lata temu po de mną sąsiedzko zamieszkał nowy mieszkaniec osiedla i jak ma na nazwisko - Stanek !!! i tak powstała końcówka 1983 by nas nie mylić bo on jest starszy odemnie......

pesmaniac:
pesmaniac - chyba nie muszę tłumaczyć :D od czasów kiedy zaraziłem się PES'em od kuzyna i graliśmy z kumplem i z kuzynem później :D

rejestrując się na forum, myślałem ,że będzie zajęty taki nick, a tu jednak :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej