Archiwum > Rozrywka

Skąd się wziął wasz nick ?

<< < (13/25) > >>

menkol:
menkol - kilka lat temu jak graliśmy w piłke kolega stwierdził że biegam jak pędzący autobus, potem było pks, autobus, aż w końcu został menkol   ;D ;D

Kędzior1916:
theeminemfan- Fan Eminema
A dlaczego?
Ogólnie mam ksywkę Kędzior, ale ona jest wszędzie zajętą.
Jako, że po 7 latach (w 2009 roku) spowrotem zacząłem słuchać Eminema, to jakoś się przyjął nick  :)

WieWiorr944:
Imię: Łukasz
Nazwisko: Kałużny
Data Urodzenia: 1 Sierpień 1994
Urodzony: Tak :D
Nick: WieWiorr944
Skąd się wziął wasz nick? już mówię. Gdy miałem może z 8-9 lat to jarałem się, że potrafię wysoko kopać piłkę. No to poszedł zakład z kumplem kto wyżej kopnie (o Colę). Kopnąłem pierwszy, a ten c**j wyżej ode mnie i tak się wkur...zdenerwowałem , że kopnąłem ją tak, że wpadła na drzewo i trzeba było po nią iść (ale zakład wygrałem) Dumny z siebie wypiłem Colę i wszedłem na drzewo, a że szło mi dobrze to mnie nazwali "Wiewióra" mi się to nie podobało dlatego, że to raczej damsko brzmi i zostałem "Wiewiór" 944 to nie wiem skąd się wzięło, a to "W" tak dla wyglądu.

Sfx:
Z cs :)

thomas1345:
Przy logowaniu w goalunited (jeszcze w starym gu, w nówce też mnie znajdziecie) :)
thomas to wiadomo od imienia - Tomek ;) A 1345, gdy zakładałem konto na starym gu to miałem 13 lat, a że samo 13 żle mi wyglądało to dałem następne liczby czyli 4 i 5, i tak się już drugi rok trzyma nick, bo się do niego przyzwyczaiłem :) Teraz wszędzie się tak loguję.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej