Archiwum > Rozrywka

Skąd się wziął wasz nick ?

<< < (19/25) > >>

rks.chuwdu:
rkschuwdu - od kapitana Bomby i najlepszego odcinka :)

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Adelante.:
Adelante. - Sam wymyśliłem, z języka Hiszpańskiego znaczy ''naprzód''. Pewnie macie na myśli Ligę Adelante z Hiszpanii ale to nie prawda.

koko39:
isser od gry ISS, a 98 od wydania gry (ISS'98). A to er z j.angielskiego(zawody np. watcher itd)

blackout.:
Nowy nick, więc trzeba wyjaśnić. ;) Generalnie znudził mi się smolarek222, bo po pierwsze nie jest to mój ulubiony piłkarz (może kiedyś dawno temu był), a po drugie nie wyglądał zbyt ładnie. blackout. pochodzi od nazwy piosenki Linkin Park, która chyba najlepiej brzmi jako nick. Krótki i prosty. Na początku miało być coś z Limp Bizkit, bo niektóre propozycje fajnie brzmiały ("the-truth." lub "results." (od Results May Vary)), ale wolałem coś z mojego ulubionego zespołu, a same tłumaczenia tych nicków Limpbizkitowskich nie brzmiały zbyt dobrze. I taka jest historia mego nowego nicku - blackout.

Bemol17:
Bemol17 - Bemol od znaku muzycznego na pięciolinie. Od 7 roku życia gram na keyboardzie, więc mój starszy brat mnie tak nazwał bo kojarzyło się z Przemol, które zaś tata wymyślił od mojego imienia - Przemek.
Bemol17 - 17 to mój ulubiony numer ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej