Archiwum > Sport
Formuła 1 i inne sporty motorowe.
Marcin14:
REJESTRACJA lub LOGOWANIEPo prostu ten wypadek z Węgier mu zaszkodził i raczej po sezonie Ferrari go wywali bo wystarczy popatrzeć co Alonso jeździ.
--- Koniec cytatu ---
Jak i nie prędzej.
Marcin14:
Jak sądzicie kto wygra jutrzejszy wyścig w Monte Carlo ? Czy będzie 6 zwycięzca po 6 wyścigach jak dla mnie całkiem możliwe jednak sądzę że Webber nie wygra. Może uda się Grosjean'owi który jeździ szybko ale jest niedoświadczony a natym torze jeden błąd i żegnasz się z wyścigiem. Ja osobiście liczę na Schumachera jednak będzie mu trodno wygrać to sądzę że na podium go stać bo jak na razie to tylko 2 pkt.
Peter Jaxon:
Ten sezon jest świetny <3 Szkoda że nie ma w nim Roberta... Hamilton zwyciężył na Montrealu i teraz Valencja. GP Europy, miejmy nadzieję że ujrzymy następnego już ósmego zwycięzce w tym sezonie. Może Schumi ?
Marcin14:
REJESTRACJA lub LOGOWANIETen sezon jest świetny <3 Szkoda że nie ma w nim Roberta... Hamilton zwyciężył na Montrealu i teraz Valencja. GP Europy, miejmy nadzieję że ujrzymy następnego już ósmego zwycięzce w tym sezonie. Może Schumi ?
--- Koniec cytatu ---
Osobiście liczę na Schumachera w tym sezonie ma ogromnego pecha. Ale jeszcze jest Raikkonen no i może ktoś z tych młodych kierowców błyśnie. Może Grosjean?
Marcin14:
Świetny dzisiaj był wyścig. Dużo dramaturgi i na koniec niespodziewane podium.
1. Alonso (11)
2. Raikkonen (5)
3. Schumacher (12)
4. Webber (19)
W nawiasach jakie miejsce mieli w kwalifikacjach.
Wyścigu nie ukończył Vettel (1 miejsce), Grosjean (2 miejsce) i Hamilton (3 miejsce)
W nawiasach jakie pozycje zajmowali przed zakończeniem wyścigu.
Nawigacja
[#] Następna strona