Autor Wątek: PES 2011 in PES 6 - Graphic Mode by AntrAcsA  (Przeczytany 8040 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HenRy#14

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.04.2009r.
Odp: PES 2011 in PES 6 - Graphic Mode by AntrAcsA
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 17, 2011, 09:28:30 »
Pomyśl także o ludziach którzy nie mają Intel Dual Core czy Phenom X3 8000 i sobie nie zagrają w PES 11 czy Fife 11 (nawet w 09) Ja od dwóch miesięcy cisnę na AMD 746Mhz i nie chodzi nic innego. Lub pomyśl o ludziach, którzy po prostu lubią grać w PES6, a przyjemniej się gra z aktualnymi składami, strojami, stadionami. Dziękuje, dobranoc.

Akurat C2D i stary Phenom to nie są jakieś super proce. Jak już to mowa o układach Sandy Bridge typu Core i3, i5, i7 albo o Phenomach, ale DRUGIEJ generacji bo te pierwsze są stolcowate delikatnie mówiąc. I pamiętajcie, że w grach procesor schodzi na drugą pozycję - tu najważniejsza jest karta graficzna. Bez dobrego GPU o grach można zapomnieć.

A co do Waszych "śmigań PESa". Ja mam stałe 30+ FPSów (czyli klatek na sekunde) na rozdziałce 1280x1024 (mam stary monitor i to jest jego max) i detalach na High. Procek to stary jednordzeniowy AMD 1.2 podkręcony do 1.6Ghz, 1,5GB RAMu i nVidia 8500GT 512VRAM. Co ciekawego PES bardziej mi przycina na medium. Jeśli gra jest dobrze zoptymalizowana to będzie działać dobrze nawet na starszych PC. Niestety o dobrym zoptymalizowaniu zapomina coraz więcej producentó gier :( Niezbędne jest również czyszczenie kompa programowo jak i fizycznie. Fizycznie dlatego, że powietrze zassysane do środka kompa przez wentylki wciąga również kurz, który osadza się na chłodzeniach przez co te pracują mniej efektywnie. W efekcie podzespoły bardziej się grzeją i aby chronić się przed przegrzaniem pracują wolniej. A i jak będziecie kupować nowe komputery to nie gotowe zestawy tylko składać na części!! W gotowcach często jest uniemożliwiona rozbudowa przez np. starą podstawkę płyty głównej i tylko 2 slotów na RAM, który jest właśnie dołączany najczęściej w 2 kościach. Wyjdzie Wam taniej niż cały zestaw i za zaoszczędzoną kasę dokłada się do lepszych podzespołów ;) W dodatku do gotowych kompów często dołączane są chińskie zasilacze, które są bez żadnych zabepieczeń i jak padną to zabierają ze sobą resztę podzespołów.  A i powiem wam, że za 1,3k da się ułożyć PC, który uciągnie większość gier na High (W tym PES 2012). To tyle :)

POZDROWIENIA DLA FANÓW PESA 6 - NAJLEPSZEJ GRY O FOOTBALLU!!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 17, 2011, 09:30:32 wysłana przez HenRy#14 »

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2011 in PES 6 - Graphic Mode by AntrAcsA
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2011, 09:01:59 »
sry za odkop, ale PES 2011 nie ma aż takich dużych wymagań, co prawda na 746MHz nie ruszy, ale mi na AMD 1600MHz 1GB ram i kacie 128MB przy dobrej optymalizacji śmiga na medium ;D
żartujesz? Mój pociągnie na low? Proc 1,5GHZ RAM 768 , Grafa 64mb nvidia geforce 3ti ???

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2011 in PES 6 - Graphic Mode by AntrAcsA
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 18, 2011, 09:01:59 »