Autor Wątek: Chelsea Londyn by MasterCreati | Mark Schwarzer ratuje Fulham od pogromu !  (Przeczytany 17136 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Szkoda porażki, ale Sunderland ma całkiem niezłą ekipę...

PRIDE OF LONDON !

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Sunderland nie jest takim słabym zespołem. No ale z Chelsea raczej się nie równo i musze przyznać że towja porażka jest troche rozczarowaniem ;(

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
4 Kolejka




Carlo Ancelotti odchodzi ! Porażka z Citizens !

To był już ostatni mecz Carlo Ancelottiego w Chelsea, Włoski trener wrócił do AC Milanu gdzie przed laty odnosił sukcesy. Na razie zastępował go będzie Michael Emenalo, dotychczasowy asystent Carlo. Chelsea przegrał z Manchesterem City na Stamford Bridge, jednak the Blues już w 3 minucie prowadzili po strzale z bliskiej odległości Didiera Drogby jednak nie na długo bo już w 25 minucie stan meczu się wyrównał a przewaga Chelsea cały czas rosła jednak nic z niej nie wynikało, i stało się..bramka na City na 2 - 1, w 66 minucie po indywidualnej akcji bramkę na wagę trzech punktów strzela Carlos Tevez.



Bramki :

3' Didier Drogba
25' Vincent Kompany
66' Carlos Alberto Tevez


Piłkarz Meczu :

Vincent Kompany 7.5




Skrót spotkania :

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b407d029b305ffda423632af782daa7f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b407d029b305ffda423632af782daa7f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Carlo Ancelotti podał się do dymisji !

Carlo Ancelotti zaraz po zakończonym meczu z Manchesterem City udał się do szatni z zawodnikami, jak powiedział Lampard : " Carlo Ancelotti milczał po meczu, był z irytowany " chwilę później udał się do Romana Abramowicza by ten szukał nowego trenera bo on odchodzi już z Chelsea i tak też się stało, nowy menadżer zostanie przedstawiony jeszcze przed meczem w LM z Bayernem Monachium na Stamford Bridge a w meczu z Arsenalem funkcję trenera będzie pełnił Emenalo. Carlo wypowiedział się na łamach prasy zaraz po odejściu.



- Trzeba wiedzieć kiedy skończyć coś co i tak nie ma większego sensu ani szans na ukończenie, gdybym zwlekał dłużej być może Chelsea by zaczęła wygrywać jednak gdyby nie zaczęła..? i po 10 kolejkach była na miejscu 16, to wtedy by już był sezon stracony a teraz mój następca będzie nadal w dobrej sytuacji.

- Nie mogłem dłużej pracować w Londynie, nie wiem dlaczego ale po prostu chciałem już wrócić do Włoch..do Milanu jak tylko to będzie możliwe, mój następca na pewno sobie po radzi.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Po dobrym początku sezonu, przyszła kolej na dwie porażki. Szkoda tych porażek, byłeś w nich lepszym zespołem, ale taka jest piłka.  Ciekawe kto będzie następcą Carlo w Chelsea... Nie wiem czemu, ale coś czuję w kościach, ze to będzie Martin O'Neill.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Po dobrym początku sezonu, przyszła kolej na dwie porażki. Szkoda tych porażek, byłeś w nich lepszym zespołem, ale taka jest piłka.  Ciekawe kto będzie następcą Carlo w Chelsea... Nie wiem czemu, ale coś czuję w kościach, ze to będzie Martin O'Neill.
Martina już zostawię w spokoju, tym razem ktoś młodszy..hehe :)

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
??? Gościu co jest z Tobą xD Ty Chelsea to w czołówce powinieneś być :P

Offline GrubSon

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location: Barcelona
  • Wiadomości: 837
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.06.2010r.
  • 100% mężczyzn nie zauważa kingkonga na zdjęciu
Słabiutko trochę Master , 4 punkty na 4 mecze  ;)

Super_Mario

  • Gość
??? Gościu co jest z Tobą xD Ty Chelsea to w czołówce powinieneś być :P

Nie każdy jest Mistrzem PES-a, a Master na pewno gra na Topie. Ja gram na Profku, wiem jak jest trudno (piłkarze grają jak piz*y, biegają jak muchy w smile). Ja mam podobne wyniki :)

Z resztą porażka z City 1:2 to nie porażka. Jakby było 0:4 (jak ja z Boltonem), to wtedy można byłoby mówić o porażce.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Nie zawsze się wszystko wygrywa ;D
Ja np. Jak jeszcze grałem w Fife (05-10) to nigdy nie był niżej w tabeli niż 3-4.. i to mi się nudziło grać na najwyższym poziomie i wygrywać.. Potem zacząłem grać w Pes'a i odrazu nie zajmowałem miejsc w czołówce tylko powoli uczyłem się grać skąd miejsca 8-12 ;D I mówię wszystkim większą satysfakcję sprawia gra gdy się goni czołówkę i wtedy się coś osiąga niż gra się cały sezon bez porażki ;D

Pozdrawiam ;)

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
no powodzenia zycze z tym nowym trenerem :) bo carlo slabo prowadzil chelsea!

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Szkoda porażki z City i szkoda że Carlo odchodzi :(
Powodzenia z nowym trenerem  ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
5 Kolejka




Kolejna porażka ! Arsenal zbyt mocny !

Ten mecz chyba do końca życia zapamięta José Bosingwa, który w 93 minucie strzelił bramkę samobójczą, która dała trzy punkty Arsenalowi, który wcale aż tak dobrze nie grał, mecz wyrównany, Bramkę na 1 - 0 w 67 minucie zdobył ostatnio w dobrej formie Anelka jednak już kilka minut później stan meczu wyrównał grający chyba mecz życia Denilson i jak już pisałem José Bosingwa tyle, że do swojej bramki po strzale Chamakha kilka sekund przed ostatnim gwizdkiem sędziego.



Bramki :

67' Nicolas Anelka
71' Denilson
94' José Bosingwa(sam.)


Piłkarz Meczu :

Denilson 8.0




Skrót spotkania :
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b407d029b305ffda423632af782daa7f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b407d029b305ffda423632af782daa7f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Michael Essien : Przykro mi z powodu tych porażek..


- Czuje się po części winny za te wyniki, bardzo mi przykro z powodu ostatnich porażek bo nie graliśmy słabo jednak zaznaliśmy gorycz porażki, musimy szybko znacząc wygrywać bo może ten sezon być stracony jeżeli szybko się nie otrząśniemy.

- Bardzo dobrze się dogaduje w środku pola z Lampardem i muszę też pochwalić nowego kolegę, Gareth Barry szybko się wkomponował w zespół i gra w podobnym stylu do Claude Makélélé i to może być klucz do sukcesu.

Offline CR7MUFC

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2011r.
  • ViVa Ronaldo !
Szkoda porażki , coś Ci Chelsea nie idzie , ale podniesiesz się  ;)

Zapraszam do Siebie

Offline Fala1902

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 376
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Hala Madrid!!!
Odp: Chelsea Londyn by MasterCreati | Kolejna porażka ! Arsenal zbyt mocny !
« Odpowiedź #53 dnia: Luty 10, 2011, 16:53:21 »
Ale boli taka porażka :(
Master jesteś wojownikiem, musisz walczyć dalej. Tylko uważaj, żeby reszta stawki za daleko nie odjechała, bo będzie ciężko to odrobić.

Offline kamileqPL

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 894
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
  • Dawniej Kaka269 ;) Polonia Warszawa <3
Odp: Chelsea Londyn by MasterCreati | Kolejna porażka ! Arsenal zbyt mocny !
« Odpowiedź #54 dnia: Luty 10, 2011, 17:05:22 »
gdzie Luiz, Torres :)?
1000 wiadomości na PESLeague.PL - 20:29, 01.09.2012r.!!!!

" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn by MasterCreati | Kolejna porażka ! Arsenal zbyt mocny !
« Odpowiedź #55 dnia: Luty 10, 2011, 17:07:58 »
gdzie Luiz, Torres :)?
Na ławce, Drogba w lepszej formie..a Luiz jest słabszy od Bosingwy

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Chelsea Londyn by MasterCreati | Kolejna porażka ! Arsenal zbyt mocny !
« Odpowiedź #56 dnia: Luty 10, 2011, 17:11:48 »
Słabsze dni dla Chelsea. Ta bramka samobójcza chyba jeszcze bardziej zmniejszyła morale graczy CFC. Ciężko będzie awansować chociażby do LE, ale wierzę w Ciebie. ; )

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Chelsea Londyn by MasterCreati | Kolejna porażka ! Arsenal zbyt mocny !
« Odpowiedź #57 dnia: Luty 10, 2011, 17:14:36 »
ohohoh w 94 minucie trafić samobója ? hehehe
no coś słabo ci idzie ;< jeszcze nam z ligi spadniesz..

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Chelsea Londyn by MasterCreati | Kolejna porażka ! Arsenal zbyt mocny !
« Odpowiedź #58 dnia: Luty 10, 2011, 19:32:41 »
Bert van Marwijk Menadżerem Chelsea Londyn !

Nowym menadżerem Chelsea Londyn został Bert van Marwijk, dotychczas pracował w takich klubach jak Borussia Dortmund, Feyenoord, Fortuna Sittard oraz trenował Reprezentację Holandii w piłce nożnej z która to odniósł największy sukces ponieważ zdobył wicemistrzostwo świata w 2010 roku, finał Pucharu Holandii 1999 z Fortuną Sittard oraz wicemistrzostwo Holandii 2001, Puchar Holandii 2008, finał Pucharu Holandii 2003 oraz Puchar UEFA 2002 z Feyenoordem Rotterdam. Lambert "Bert" van Marwijk urodzony 19 maja 1952 w Deventer, trener piłkarski i były holenderski piłkarz, występujący na pozycji ofensywnego pomocnika lub rozgrywającego. Jako zawodnik grał m.in. w AZ Alkmaar, z którym osiągnął najlepszy wynik w swojej karierze - Puchar Holandii. Dziś podpisał kontrakt z Chelsea na dwa lata gdzie w ciągu roku zarobi 9 milionów euro i tym samym stał się najlepiej zarabiającym menadżerem w Premier League, na świecie więcej zarabia tylko Jose Mourinho (Real Madryt) i Luiz Felipe Scolari (Bunyodkor Taszkent) .



- Moim celem jest zwycięstwo w Lidze Mistrzów, to jest najważniejsze, tak mi powiedział Roman Abramowicz, sukces w Premier League jest także ważny i nie mogę odpuścić żadnych rozgrywek nawet FA Cup.


Nowego menadżera Chelsea sprawdzi Bayern Monachium, który przyjedzie w ramach Ligi Mistrzów na Stamford Bridge, to Bawarczycy będą faworytem jednak może Bert van Marwijk wraz z Chelsea pokusi się o niespodziankę ? Łatwo nie będzie bo Bayern dysponuję bardzo mocną kadrą a szczególnie pod wrażeniem można być dwóch skrzydłowych Bayernu czyli Arjen Robben i Franck Ribéry.



Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Chelsea Londyn by MasterCreati | Znamy nowego Menadżera Chelsea !
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 10, 2011, 19:59:35 »
Lubie tego trenera ;D Myślę że poprowadzi Chelsea do sukcesów.
Co do meczu z Bayernem to jak widze po screnie średnią formą dysponują, ale to się okaże ;D
Powodzenia ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Chelsea Londyn by MasterCreati | Znamy nowego Menadżera Chelsea !
« Odpowiedź #59 dnia: Luty 10, 2011, 19:59:35 »