Dział Ogólny > Archiwum Karier

*UEFA Euro 2012 Poland- Ukraine by jaro9* Finał!! Niespodziewany wynik!!

<< < (18/23) > >>

Jaro9:


Niemcy w finale! Popis Mullera!
W pierwszym półfinale mimo iż Niemcy grali ze Słowenią faworyta wskazać było ciężko. Dlaczego? Gdyż podopieczni Matjaza Keka wygrali jak dotąd wszystkie mecze i nie stracili nawet gola! W 18 minucie Niemcy zamarły. Zamieszanie w polu karnym Neuera, strzał Novakovicia w okienko i 1-0 dla "czarnego konia" Euro 2012! Niemcy jednak szybko odpowiedzieli. Akcję zaczął Podolski, podanie do Ozila a ten zanotował kolejną już asystę na Euro. Podanie kapitalnie wykończył niekryty Thomas Muller! W 33 minucie Niemcy pokazali klasę, tym razem Muller dostrzegł wychodzącego sam na sam Khedirę i popisał się kapitalnym podaniem do gracza Realu Madryt a ten wyprowadził Niemców na prowadzenie. Do przerwy 2-1. W drugiej połowie szanse miał Ljubljankić ale najskuteczniejszy zawodnik mistrzostw nie miał szczęścia w tym meczu. W 66 minucie gapiostwo Brecki, Klose przejmuje piłkę dobiega pod bramkę i 3-1. Niemcy pewnie w kierunku finału. W 73 minucie kapitalną szansę dla Słoweńców zmarnował Radosavljević , uderzył tak lekko że Neuer nie miał problemu z wyłapaniem piłki. Niemcy w finale, po ładnym widowisku.





3 : 1

                             Thomas Muller 22'                                     18' Milivoje Novaković
   Sami Khedira 33'
Miroslav Klose 66'                 


Galeria meczowa z bramkami i nie tylko:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE






Gracz meczu: Thomas Muller
Gracz Bayernu przyczynił się do awansu swojej kadry gdy strzelił wyrównującego gola i asystował przy bramce na 2-1.

Kolejny mecz:
Półfinał

Francja :  Hiszpania

Pikachu:
Niemcy pokazali klase ;) Teraz czas na awans Hiszpanii.

Giggs11:
No, tak jak myślałem Niemcy, bez problemu pokonują Słowenie, ale gratulację dla nich bo na pewno zagrali świetnie w tym turnieju :)

Jaro9:


Zemsta Hiszpanii! "La Ruria Roja" w finale!
Francja i Hiszpania już raz na tym Euro zmierzyły się ze sobą. W fazie grupowej lepsza była Francja która ograła mistrzów 2-1. W tej fazie jednak nikt nie chce przegrać. W tym półfinale nie zobaczyliśmy tylu bramek. Pierwsza połowa to piłkarskie szachy. Nikt nie chciał się odkryć. Najlepszą okazję miał jednak Malouda. Jego strzał z 30 metrów otarł się o słupek. W 50 minucie Xavi ominął jak tyczki wszystkich defensorów reprezentacji "Trójkolorowych" dograł do Pedro ale ten strzelił wprost w ręce Llorisa. W 70 minucie na boisku zameldował się Torres. Współpraca Torresa i Villi wyglądała równie dobrze jak podczas Euro 2008. W 76 minucie akcja meczu. Rajd przez pół boiska Sergio Ramosa, podaje do Villi ten wbija w pole karne, zauważa Xaviego a ten pięknym strzałem umieszcza piłkę przy słupku. Hiszpania szaleje z radości! Mimo szansy Valbueny w końcówce, gdy jego strzał obronił z trudem Casillas, "Trójkolorowi" nie zdołali wyrównać. Hiszpania zmierzy się w finale z Niemcami! Macie deja vu? : )





0 : 1

                                                                  76' Xavi Hernandez
                    


Galeria meczowa z bramkami i nie tylko:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE






Gracz meczu: Xavi Hernandez
"Mózg" FC Barcelony grał dziś kapitalnie, strzelił bramkę która dała awans do finału.

Kolejny mecz:
FINAŁ EURO 2012


Niemcy :  Hiszpania

-----------------------------------


Niemcy-Hiszpania: wypowiedzi trenerów przed finałem

Joachim Loew:

" Zapowiada się wielki bój, tak jak cztery lata temu w finale Euro 2008. Jesteśmy zmotywowani, gramy bardzo dobrze. Jesteśmy w stanie wygrać z Hiszpanami. Cztery lata temu to oni byli górą, teraz czas na nas. "




Vicente del Bosque

" Niemcy są jeszcze silniejsi niż na poprzednim Euro. Ale nie przejmujemy się tym. My w meczu z Francją pokazaliśmy że ponownie gramy na najwyższym poziomie. Liczę że moi piłkarze mnie nie zawiodą i obronimy tytuł."
.

bernar:
Liczę na wygraną Niemców ;]

I chciał bym też zobaczyć mecz o III miejsce ,co prawda w Euro czegoś takiego nie ma ,ale jestem ciekaw czy Słoweńcy dali by radę "trójkolorowym"  ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej