TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Archiwum => Archiwum forum => Rozrywka => Wątek zaczęty przez: Przemek112 w Sierpień 06, 2012, 14:24:10

Tytuł: Pomoże ktoś ? Komputer zablokowany.
Wiadomość wysłana przez: Przemek112 w Sierpień 06, 2012, 14:24:10
Panowie.. miał ktoś taki problem ?

Mój komputer stacjonarny gdzie mam zainstalowanego pesa i w ogóle został zablokowany ;/ Chyba już ktoś na tym forum miał taki przypadek. Teraz piszę z laptopa taty. Komputer został zablokowany jakiś tydzień temu. Raczej wiecie o co chodzi a jak nie to tłumaczę :
Gdy uruchomię komputer , klikam na nazwę użytkownika , potem hasło i te sprawy. Jest napis zapraszamy tak jak w windowsach i w ogóle. Mija około 30 sekund jak jest pokazany pulpit i nagle pojawia się biały ekran. nie można uruchomić menedżera urządzeń.  Po chwili z białego ekranu pokazuje się napis : Nawigacja do strony sieci Web została anulowana. I przed napisem jest takie kółko a w środku litera i. koło jest koloru niebieskiego. Pod spodem jest napis : Możesz spróbować wykonać następujące czynności : Odśwież stronę..

Pare razy kliknąłem alt+ ctrl+del i patrząc tam gdzie powinien byś pasek  , start itp. zobaczyłem napis : WinApi Browser. Tak jakby był to jakiś włączony program. Można kilka razy było zamknąć to w prawym rogu , jednak to po chwili wracało. Gdzieś w necie znalazłem info ,że trzeba usunąć Quick Lanch z komputera. Czy jak to się nazywa. Zrobiłem tak ale to nie pomaga.

Rozumiecie mnie o co chodzi z tym moim problemem ? Może ktoś mi pomóc ? odwdzięczę się. ! Miał już ktoś coś takiego ?
Tytuł: Odp: Pomoże ktoś ? Komputer zablokowany.
Wiadomość wysłana przez: Remi w Sierpień 06, 2012, 14:35:30
Ja miałem coś takiego, u mnie był to wirus Ukash