TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Dział Ogólny => Moja Kariera Pro Evolution Soccer => Archiwum Karier => Wątek zaczęty przez: reddevil8911 w Październik 17, 2012, 22:20:53

Tytuł: Southampton F.C. by reddevil8911 Święci postawili się Chelsea, czy wystarczyło?
Wiadomość wysłana przez: reddevil8911 w Październik 17, 2012, 22:20:53
Gra : PES 2013

Patch : PESEDITPatch 2.1,łatka Fire (jak wyjdzie) lub Smoke 5.0

Czas : 10 minut

Poziom : Top Player

Rozwój graczy : Normalny

Transfery : normal

(http://i.imgur.com/pdGf1.png)

Kilka informacji o klubie:

Pełna nazwa: Southampton Football Club

Przydomek: The Saints (Święci)

Barwy: czerwono–biało–czarne

Data założenia: 1885 jako St. Mary's YMA

Stadion: St Mary's Stadium (pojemność: 32 689)

Prezes: Nicola Cortese (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f3/Flag_of_Switzerland.svg/20px-Flag_of_Switzerland.svg.png)

Trener: Nigel Adkins (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png)

Tak było w kwietniu 2012 roku...

(http://i.imgur.com/jWw8F.jpg)

28 kwiecień 2012, ta data z pewnością należy do najprzyjemniejszych wspomnień minionej kampanii rozegranej na boiskach Npower Championship. Po bardzo ciężkim i wyczerpującym sezonie zespołowi z południa kraju udało się awansować z powrotem do Barclays Premier League. Po 7 latach błąkania się po różnych szczeblach ekipa świętych wraca gdzie ich miejsce. By móc ponownie zagrać w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii trzeba było zgromadzić 88 punktów, co pozwoliło zająć drugą lokatę premiowaną awansem. Oprócz tego "Święci" mogą pochwalić się największą zdobytych bramek w lidze, która wyniosła 85. Zespół z południa kraju posiada ponadto króla strzelców Championship, Rickiego Lamberta (27 bramek). Kibice spoglądają na te liczby z przymrużeniem oka. Wszyscy doskonale wiemy, że Championship i Premier League to dwie różne bajki. Dlatego też klub postanowił się w tym okienku znacząco wzmocnić...

(http://i.imgur.com/OBNEA.jpg)

Paulo Gazzaniga 20 lat BR (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1a/Flag_of_Argentina.svg/22px-Flag_of_Argentina.svg.png) ( Gillingham FC - League Two) - 2.772.000 £

Steven Davies 27 lat ŚP (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/88/Ulster_banner.svg/22px-Ulster_banner.svg.png) (Glasgow Rangers FC - Third Division) - 880.000 £

Nathaniel Clyne 21 lat, PO (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) (Crystal Palace FC - Championship) - 2.816.000 £

Maya Yoshida 23 lat, ŚO (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/9/9e/Flag_of_Japan.svg/22px-Flag_of_Japan.svg.png) (VVV Venlo - Eredivisie) - 2.464.000 £

Gastón Ramírez, 21 lat OP (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fe/Flag_of_Uruguay.svg/22px-Flag_of_Uruguay.svg.png) (FC Bologna - Serie A) - 13.376.000 £ (http://vpx.pl/i/2012/09/30/sClq5.gif)

Jay Rodriguez, 22 lat ŚN (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) (Burnley FC - Premier League) - 7.612.000 £

Emmanuel Mayuka, 21 lat ŚN (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/06/Flag_of_Zambia.svg/22px-Flag_of_Zambia.svg.png) (BSC Young Boys ) - 3.520.000 £


Łączny koszt transferów - 33.440.000 £

Odszedł polak, przyszedł polak...

(http://i.imgur.com/1Ay8y.jpg)

Szkoleniowiec "Świętych" Nigel Adkins postanowił dokonać jeszcze jednego transferu. Ostatnim nabytkiem klubu z St.Mary's Stadium jest 32 letni były bramkarz reprezentacji Polski Artur Boruc. Popularny "Holy Goalie" przyszedł do beniaminka całkowicie za darmo. Wcześniej z powodzeniem występował w takich klubach jak: Pogoń Siedlce, Legia Warszawa, Celtic, Fiorentina. W tym samym czasie z zespołu do Notts County odszedł 25 letni polski bramkarz Bartosz Białkowski. Opiekun Southampton jest bardzo zadowolony z pozyskania najlepszego polskiego bramkarza ostatnich lat, komplementując go tymi słowami:

Jestem wielce szczęśliwy, że udało się nam zakontraktować Artura za przysłowiowy "grosz". Zawodnika z tak bogatym CV, doświadczonym w przeróżnych rozgrywkach klubowych jak i międzynarodowych bardzo ciężko wykupić z  klubu. My mieliśmy to szczęście, że w momencie kiedy się po niego zgłosiliśmy Artur był chwilowo "bezrobotny". Taki stan rzeczy znacząco przyśpieszył negocjacje. Oczywiście wielu kibiców może mi zarzucić, że po co kupiłem kolejnego bramkarza, skoro w klubie jest już ich trzech. Odpowiedź jest prosta - kontuzje w futbolu to rzecz często i nieunikniona. Silna ławka rezerwowych to podstawa. Jestem pewien, że młody Pablo może się od Artura wiele dobrego nauczyć. Po Euro 2008 roku został okrzyknięty jednym z najlepszych bramkarzy w Europie. Mam nadzieję, że po nadchodzącym sezonie będziemy mogli śmiało powiedzieć, że mamy jednego z najlepszych bramkarzy w lidze - Nigel Adkins, opiekun "Świętych"

Właśnie spełnia się moje marzenie z dzieciństwa, został zawodnikiem klubu występującego w najsilniejszej lidze świata jaką bez wątpienia jest Premier League. Faktycznie zespół do którego trafiłem nie jest szczytem moich możliwości, ale po kilku miesiącach rozbratu z futbolem nie mam prawa narzekać. Działacze i trener wyciągnęli do mnie pomocną dłoń i ja zamierzam im to wynagrodzić najlepiej jak umiem. Bronić wszystko co leci w kierunku mojej bramki (śmiech). Nie no żart, najpierw muszę wrócić do formy a to może potrwać jakiś czas. Lecz kiedy wrócę to być może jeszcze zagram z orzełkiem na piersi... - Artur Boruc "Holy Goalie"


_____________________________________________________________________________________________________________________

Tak więc wracam do pisania po sporej przerwie. Tak jest to nowa odsłona gry Konami w którą szczerze mówiąc grać jeszcze do końca nie potrafię. No cóż, przynajmniej będzie realnie bo Święci potęgą jakąś nie są. Posty mogą pojawiać się bardzo nieregularnie, ma to związek z moimi studiami i itp.
Tytuł: Odp: Święci chcą pobyć dłużej w niebie by reddevil8911
Wiadomość wysłana przez: LaCoka w Październik 17, 2012, 22:42:54
Awwwright, fajnie że wracasz! Ekipa Southampton jest mi praktycznie w ogóle nie znana, prócz tego że będzie beniaminkiem. Ciekawa drużyna, której potencjał mam nadzieję wykorzystasz. Yoshida to dobry gracz, cieszę się że przeszedł do takiej drużyny mimo że w Venlo był wiodącą postacią w bloku defensywnym. Plusem jest jego wzrost, no i co najważniejsze, potrafi to wykorzystać. W ponad 50. meczach w barwach Venlo strzelił z pięć albo sześć bramek, nie pamiętam ;] Boruc? O tym nie wiedziałem. No ale dla niego to pewnie ciekawa przygoda, a i u schyłku kariery zmierzy się z najlepszymi. Czekam na dalsze posty, bo co do tego że będzie ciekawie, nie mam najmniejszych wątpliwości!
Tytuł: Odp: Święci chcą pobyć dłużej w niebie by reddevil8911
Wiadomość wysłana przez: mojsesh w Październik 17, 2012, 23:12:11
Jest i Marek :). No coś czuję, że po takich powrotach jakie są dzisiejszego dnia dział znów zacznie żyć. Wybrałeś ciekawą drużynę. Święci w obecnym sezonie naprawdę mi się podobają. Miałem okazję obejrzeć ich mecz z City jak i z United. Naprawdę klub walczył jak równy z równym. Ciekawe jak to pójdzie wszystko w twoim opowiadaniu. Boruc w końcu spełnia swoje marzenie. Zagra w PL. Jak mu pójdzie? Hmmm, przekonamy się. Czyżby szykował nam się powrót do kadry narodowej Artura ? :P.
Tytuł: Odp: Święci chcą pobyć dłużej w niebie by reddevil8911
Wiadomość wysłana przez: Redboy1993 w Październik 18, 2012, 08:03:10
Szykuje się wielki powrót na forum i mam nadzieję, że na dłużej :) Cieszę się, że pozyskałeś Boruca tak jak Southampton zrobiło to w realu.

PS : Nie pozbywaj się Jamesa Warda-Prowse'a. Chłopak ma dopiero 17 lat ale może być ważnym ogniwem w tej drużynie. Zacząłem sobie nim karierę BAL (może zacznę opisywać) i po wczesnych problemach teraz jestem w pierwszym składzie :)
Tytuł: Odp: Święci chcą pobyć dłużej w niebie by reddevil8911
Wiadomość wysłana przez: RoGalos w Październik 18, 2012, 08:04:19
Fajnie, Święci to ciekawa ekipa. Trochę się do nich zbliżyłem prowadząc ich w menedżerze. Liczę na liczne występy Mayuki, a jeszcze bardziej przyciąga mnie tutaj postać Boruca. Liczę,że to On będzie nr 1 , gdyż jak najbardziej na to zasługuje. Z wielką ciekawością oczekuję pierwszych spotkań. Zobaczymy jak uda Ci się zgrać tą ekipą. Sezon długi i ciężki. Teoretycznie będziecie walczyć o utrzymanie, ale moim zdaniem jak na Ciebie to puchary są w zasięgu i mówię to całkiem serio! Powodzenia.
Tytuł: Odp: Święci chcą pobyć dłużej w niebie by reddevil8911
Wiadomość wysłana przez: thekrzychu w Październik 18, 2012, 11:45:53
Święci mają dobrą drużynę, ale trzeba ich odpowiednio poskładać by coś z nimi osiągnąć. Jednakże myślę, że spokojnie uda Ci się utrzymać w Premier League.
Gazzinga przeszedł za prawie 3 mln? Boże przecież to takie drewno na bramce, że szkoda gadać...
Tytuł: Odp: Święci chcą pobyć dłużej w niebie by reddevil8911
Wiadomość wysłana przez: Cygar w Październik 18, 2012, 15:38:11
Owszem Southampton to fajna ekipa, ale niestety niezbyt mocna. Moim zdaniem najsłabsza z trójki beniaminków, ale wiesz nie chodzi o to aby wybrać sobie giganta i wygrywać wszystko po kolei tylko zbudować legendarny zespół od podstaw. Dlatego na pewno będę tą karierę śledził tym bardziej, że Świętych.
Tytuł: Odp: Święci chcą pobyć dłużej w niebie by reddevil8911
Wiadomość wysłana przez: reddevil8911 w Październik 18, 2012, 16:30:03
(http://i.imgur.com/cBq2P.png)

Kadra Southampton F.C. na rundę jesienną sezonu 2012/13:

Bramkarze:

(http://i.imgur.com/28VFp.png)

1. Kelvin Davis (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 12. Paulo Gazzaniga (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1a/Flag_of_Argentina.svg/22px-Flag_of_Argentina.svg.png) 31. Artur Boruc (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/1/12/Flag_of_Poland.svg/22px-Flag_of_Poland.svg.png)

Obrońcy:

(http://i.imgur.com/LtMwa.png)

2. Nathaniel Clyne (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 3. Maya Yoshida (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/9/9e/Flag_of_Japan.svg/22px-Flag_of_Japan.svg.png) 5. Jos Hooiveld (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/2/20/Flag_of_the_Netherlands.svg/22px-Flag_of_the_Netherlands.svg.png) 6. José Fonte (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/5c/Flag_of_Portugal.svg/22px-Flag_of_Portugal.svg.png) (http://static.transfermarkt.net/bilder/captain.gif) (vice kapitan) 13. Danny Fox (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/10/Flag_of_Scotland.svg/22px-Flag_of_Scotland.svg.png) 22. Frazer Richardson (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 23. Luke Shaw (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png)

(http://i.imgur.com/EMNJL.png)

25. Danny Seaborne (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 26. Jack Stephens (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 29. Ben Reeves (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 32. Danny Butterfield (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png)

Pomocnicy:

(http://i.imgur.com/vTmcX.png)(http://i.imgur.com/eNQ2m.png)

4. Morgan Schneiderlin (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/c/c3/Flag_of_France.svg/22px-Flag_of_France.svg.png) 8. Steven Davis (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 10. Gastón Ramírez (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/fe/Flag_of_Uruguay.svg/22px-Flag_of_Uruguay.svg.png) 16. James Ward-Prowse (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 18. Jack Cork (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 20. Adam Lallana (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) (http://static.transfermarkt.net/bilder/captain.gif) (kapitan)

(http://i.imgur.com/kscyW.png)

27. Richard Chaplow (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 28. Calum Chambers (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 33. Steve De Ridder (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/92/Flag_of_Belgium_%28civil%29.svg/22px-Flag_of_Belgium_%28civil%29.svg.png) 42. Jason Puncheon (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png)

Napastnicy:

(http://i.imgur.com/v2mqc.png)(http://i.imgur.com/RLWzA.png)

7. Rickie Lambert (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) (http://static.transfermarkt.net/bilder/captain.gif) (II vice kapitan) 9. Jay Rodriguez (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 19. Tadanari Lee (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/9/9e/Flag_of_Japan.svg/22px-Flag_of_Japan.svg.png) 21. Guly do Prado (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/0/05/Flag_of_Brazil.svg/22px-Flag_of_Brazil.svg.png) 24. Emmanuel Mayuka (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/06/Flag_of_Zambia.svg/22px-Flag_of_Zambia.svg.png)

Gracze kadr U-21 i U-18 przeniesieni do kadry seniorów:

(http://i.imgur.com/sjHiJ.png)(http://i.imgur.com/c3FE9.png)(http://i.imgur.com/mh5H1.png)

34. Corby Moore - pomocnik (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 35. Sam Hoskins - napastnik (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png) 36. Jake Sinclair - napastnik (http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/thumb/b/be/Flag_of_England.svg/22px-Flag_of_England.svg.png)

_____________________________________________________________________________________________________________________

Na początek klubowi mistrzowie Europy....

(http://i.imgur.com/tpz5a.png)

(http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/united_kingdom/england/london/london_stamford_bridge1.jpg)

(http://i.imgur.com/89q1X.png) VS (http://i.imgur.com/VvBj6.png)

Los dla tegorocznego beniaminka ligi nie jest zbytnio łaskawy. Już na samym początku sezonu przyjdzie im się zmierzyć z aktualnymi klubowymi mistrzami Europy - Chelsea F.C. Londyński zespół słabo wypadł w poprzedniej ligowej kampanii, ale po tegorocznych transferach są uznawani za jednego z trzech głównych faworytów do wygrania tytułu. W pojedynku ze "Świętymi" są wielkim faworytem i każdy inny wynik niż wysoka wygrana gospodarzy będzie niespodzianką. Menadżer gości zapowiada, że jego gracze nie oddadzą meczu bez walki. Arbitrem głównym spotkania będzie Mark Clattenburg. Początek w sobotę 25 września od godz. 17.

Przewidywany skład gospodarzy:

Chelsea F.C. (1-4-5-1): Cech - Cahill - Terry (c) - Ivanović - Cole - Mikel - Lampard - Oscar - Mata - Hazard - Torres

Przewidywany skład gości:

Southampton F.C. (1-4-5-1): Boruc - Yoshida - Fonte - Clyne - Fox - Schneiderlin - Davis - Lallana (c) - Ramírez - Puncheon - Lambert

Przewidywany wynik:

Chelsea F.C. 3:0 Southampton F.C.
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Kadra i pierwszy rywal w BPL znany...
Wiadomość wysłana przez: Slay w Październik 18, 2012, 16:40:00
Fajnie znowu widzieć twoją karierę :)
Southampton to ekipa, którą można coś zawojować, jest tu również kilku wartościowych graczy, którzy mogą ci w tym pomóc. Wstęp ogólnie fajny, więc nie pozostaje mi nic innego niżeli życzyć ci powodzenia ;)
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Kadra i pierwszy rywal w BPL znany...
Wiadomość wysłana przez: skieta w Październik 18, 2012, 17:25:12
Nie pozostaje mi nic innego jak życzyć kolejnej owocnej kariery :)
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Kadra i pierwszy rywal w BPL znany...
Wiadomość wysłana przez: RoGalos w Październik 18, 2012, 17:31:01
Początek będzie ciężki, ale to dobrze. Może pokaże w jakiej jesteście formie i na co Was stać. No gorzej się chyba nie dało trafić, ale cóż takie życie :) Kadrę masz ciekawą, jest kilku graczy, którzy powinni dawać dużą jakość. m.in Ramirez czy Davies, Do Prado to też nie byle jaki gracz. Cieszy mnie przewidywanie Boruca do wyjścia w pierwszym składzie :)
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Kadra i pierwszy rywal w BPL znany...
Wiadomość wysłana przez: mojsesh w Październik 18, 2012, 22:11:18
Powiem szczerze, że wiele nazwisk z twojej kadry mogłem przeczytać po raz pierwszy. Takie kariery jak właśnie twoja będzie mogła mi przybliżyć jakąś tam wiedzę o tych zawodnikach. Na początku czeka cię ciężkie starcie. Chelsea po wygraniu LM ładnie się wzmocniła i o punkty będzie strasznie ciężko. Aczkolwiek ja jestem zdania, że faworyci w pierwszych kolejkach lubią zawodzić i tutaj bym szukał twojej szansy :).
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Kadra i pierwszy rywal w BPL znany...
Wiadomość wysłana przez: Emilek1908 w Październik 18, 2012, 22:51:04
I jest też drugi zespół z Premier League, który chciałem tu zobaczyć. Sam wahałem się pomiędzy Świętymi a WHU, ale jednak po próbach grania nimi odpuściłem sobie :D Początek niestety ciężki, gracie w końcu z Chelsea, ale mimo to, że na codzień trzymam kciuki za "The Blues" to w tym starciu kibicuję Tobie, może uda się chociaż punkcik, ale na pewno będzie bardzo ciężko. Ciekawi mnie jak będzie spisywał się ten Ramirez. No i jest Boruc :) Ogólnie kadra jest bardzo ciekawa,  stawiaj na Schneiderlina, polecam. Do tego jak na taką ekipę Do Prado jest świetnym zawodnikiem, na pewno nie raz się przyda. Powodzenia!
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Kadra i pierwszy rywal w BPL znany...
Wiadomość wysłana przez: LaCoka w Październik 19, 2012, 00:15:48
No cóż - to jest Premier League, jedna z najlepszych lig na świecie. Przeciwników podobnych do Chelsea będzie jeszcze kilku. Ale w meczu inauguracyjnym z takim przeciwnikiem widzę Twoją szansę. Kluby często na starcie gubią punkty, a jak wiadomo, w dzisiejszych czasach nie można lekceważyć żadnego przeciwnika. Na przeciw siebie staną gwiazdy światowego formatu i kopciuszek, jednak nie zdziwię się jeśli ten kopciuszek urwie Goliatowi punkt. To byłby niesamowity początek, życzę Ci takiego wyniku.

Kadra skompletowana, cieszę się że do drużyny dołączyła trójka młodzianów. To jest dla nich niesamowita szansa, z której być może uda się skorzystać. 3mam kciuki za poczynania drużyny i czekam na dalsze wieści!
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Kadra i pierwszy rywal w BPL znany...
Wiadomość wysłana przez: reddevil8911 w Październik 19, 2012, 11:23:01
(http://i.imgur.com/tpz5a.png)

1 Kolejka BPL - 25.08.2012/ Godz. 17.00 - 11°C/ Londyn (Anglia) - Stamford Bridge/ Widzów - 41 841/ Sędzia spotkania - Mark Clattenburg

(http://www.worldstadiums.com/stadium_pictures/europe/united_kingdom/england/london/london_stamford_bridge1.jpg)

Beniaminek postraszył faworyzowanych gospodarzy...

(http://i.imgur.com/EwdCy.png)

(http://i.imgur.com/89q1X.png) Chelsea F.C. 1:0 Southampton F.C. (http://i.imgur.com/VvBj6.png)

(http://www.ca2011.com/images/icone_gol.png) 3' Mata (Hazard) - brak

(http://polchat.pl/media/images/emotwar/kartka_zolta.gif) 54' Ramires - 68' Hooiveld, 88' Clyne

(http://www.typosfera.net/forum/images/smilies/czerwona.gif) Brak

(http://i.imgur.com/fHuGp.png) 68' Hazard (Romeu), Marin (Malouda) - 62' De Ridder (Lambert), 68' Schneiderlin (Davis), Lee (Rodriguez)

(http://i.imgur.com/6buqs.png)

3...2....1... czas zaczynać sezon ligowy 2012/13 na angielskich boiskach. "Święci" przyjechali do głównego faworyta do wygrania ligi w tym sezonie, wg angielskich mediów. Od początku gospodarze ruszyli do huraganowych ataków i na efekty nie było długo czekać. Defensywa gości nie potrafiła wybić piłki z własnego pola karnego, czego skutkiem była stracona bramka. Odbitą piłkę przejął Azpilicueta, który zagrał do Maty a Hiszpan odegrał do Torresa. Strzał El Nino obronił w świetnym stylu Boruc, ale piłkę przejął Hazard i podał na wolne pole do Maty, a wychowanek Realu ze spokojem umieścił piłkę w siatce. Fani "The Blues" liczyli, że po szybkim strzelonym golu kolejne będą tylko kwestią czasu lecz ku ich zdziwieniu do głosu zaczęli dochodzić gracze gości. Świetne szanse na wyrównanie zmarnował Ramirez, strzały Urugwajczyka doskonale zatrzymywał Cech. Pod koniec pierwszej połowy na tablicy wyników powinno być 2:0, ale rzutu karnego po faulu na Torresie nie wykorzystał Hazard. Jego intencje świetnie wyczuł polski bramkarz. W doliczonym czasie kolejną świetną interwencją popisał się Holy Goalie, który wygrał pojedynek sam na sam z Matą.  W drugiej połowie gra się bardzo wyrównała, a nawet lepiej piłką operowali goście. Niestety wszystko kończyło się na 18 metrze od bramki Cecha. W doliczonym czasie gry serca sympatyków gospodarzy zabiły mocniej. Świetną piłkę do Lallany z głębi pola zagrał Lambert, jednak strzał kapitana "Świętych" był za lekki by móc pokonać dobrze broniącego dzisiaj bramkarza rywali. Po tej akcji sędzia zakończył to spotkanie. Przegraliśmy w swoim "powrocie" do Premier League, ale zostawiliśmy po sobie dobre wrażenie.

(http://i.imgur.com/NmfgR.png)

Najlepszy z naszych na boisku:

(http://i.imgur.com/3TrCG.png)

Artur Boruc (8/10): Debiut polskiego bramkarza w najlepszej lidze świata mimo wypadł bardzo dobrze. W meczu z The Blues powoli widzieliśmy starego Boruca, który czarował piłkarską Europę jeszcze kilka lat temu. Co ciekawego wystarczył jeden świetny mecz oraz kontuzja Wojtka Szczęsnego by mógł wrócić do kadry.
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Kadra i pierwszy rywal w BPL znany...
Wiadomość wysłana przez: LaCoka w Październik 19, 2012, 15:43:28
Hehe, widzisz - czułem, że będzie to dobry mecz w Twoim wykonaniu. Gdyby nie to trafienie Maty na samym początku, myślę że nawet wygrana byłaby w Twoim zasięgu. W każdym razie sytuacja na chwilę obecną wygląda tak: pierwszy mecz za Wami i trzeba powiedzieć, że "Świętym" sprzyjała Opatrzność ;] Rozumiem, że Boruc obronił tego karnego? Do tego popisał się kilkoma interwencjami. Twoim piłkarzom brakowało trochę doświadczenia, bo takie szanse jak ta Lallany powinna być wykorzystana. Podobna liczba interwencji bramkarskich, nieznacznie lepszy procent posiadania piłki, nieustępliwość piłkarzy, to wszystko składało się na świetny występ Twoich graczy! Powodzonka!
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Święci postawili się Chelsea, czy wystarczyło?
Wiadomość wysłana przez: mojsesh w Październik 19, 2012, 19:12:25
Kurde szkoda. Chelsea miała dobry tylko początek. Potem tak jak już wcześniej przewidywałem grali dość przeciętnie. Niestety tobie nie udało się wykorzystać swoich okazji i musiałeś uznać wyższość rywala, który bądź co bądź w dzisiejszym meczu poziomem był zbliżony do twojego. Skromna porażka na pewno też doda motywacji twoim grajkom, ale na efekty musimy poczekać :).
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Święci postawili się Chelsea, czy wystarczyło?
Wiadomość wysłana przez: RoGalos w Październik 19, 2012, 19:33:42
Artur <3 Wiedziałem,że będzie z niego pożytek i ,że szybko pokaże klasę..czy aż tak szybko ? No tego chyba się nie spodziewałem. No nieważne, w każdym razie Polak pokazał co potrafi i dzięki niemu udało się walczyć z Chelsea jak równy z równym. Szkoda tego słabego początku. Gdyby ktoś przejął tą piłkę odbitą przez Artura mogło to wszystko potoczyć się inaczej, a tak niestety przegrywacie na inaugurację. Pomimo tego można być jednak zadowolonym.
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Święci postawili się Chelsea, czy wystarczyło?
Wiadomość wysłana przez: barthez w Październik 19, 2012, 19:44:09
Super drużyna, którą kojarzę głównie z polskich akcentów (Rasiak, Białkowski, Saganowski), mająca coś, co sprawie, że da się ją lubić. Przynajmniej ja mam takowe odczucie. W wakacje zresztą sam spróbowałem swoich sił prowadząc karierę "świętymi", jednak to zdecydowanie nie było dla mnie. Moje miejsce jest w reprezentacji, ale to nie czas i miejsce na takie wywody :D.
Pierwszy mecz sezonu i od razu rzuceni na głęboką wodę - ale jak pokazała rzeczywistość, jesteście niezłymi pływakami. I wcale nie graliście na Narodowym ::). Szkoda tej bramki z początku, która okazała się rozstrzygająca. Porażka, ale jest dobre wrażenie, na pewno teraz budzicie większy respekt aniżeli mogło to być przed meczem w Londynie. Wyobrażam sobie szalejącego między słupkami Boruca... niczym na Euro. I to jego charakterystyczne wyjście z bramki oraz obrona a la pająk. Ale to nie wystarczyło, jednak bądźmy szczerzy - punktów w spotkaniu z the blues raczej nikt się nie spodziewał, a 0:1 nie brzmi katastrofalnie. Ta walka z faworytem już na samym początku zwiastuje wielkie emocje w nadchodzących meczach :)
Tytuł: Odp: Southampton F.C. by reddevil8911 Święci postawili się Chelsea, czy wystarczyło?
Wiadomość wysłana przez: Nederland w Październik 19, 2012, 21:51:03
Cóż, mało brakowało. Grę z Chelsea w PESie znam dobrze z własnych doświadczeń. Dziwnie się z nimi krzyżuje rękawice. Sterując MU lałem ich aż puchło, a grając jednym ze średniaków nie mogłem ich pokonać, nawet gdy przeważałem na boisku - CFC byli zresztą jedynym zespołem, z którym wtedy nie wygrałem choć raz. Nie ma się co przejmować, spodziewałem się gorszego wyniku.