TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Dział Ogólny => PES 2016 => Starsze PESy - Dyskusje => PES 2016 - FAQ - Pytania i Problemy => Wątek zaczęty przez: GotiPL w Marzec 27, 2016, 17:38:13

Tytuł: problemem w rozgrywce FRIENDLY MATCH(mecz towarzyski)
Wiadomość wysłana przez: GotiPL w Marzec 27, 2016, 17:38:13
Witam PESowicze. Spotkał się ktoś z problemem w rozgrywce FRIENDLY MATCH, że nie może się dostać na pokój postawiony przez kumpla i odwrotnie chociaż wcześniej nie było problemu abyśmy ze sobą normalnie rywalizowali? Dodam, że inni gracze nie mają takowego problemu żeby się dostać na mój czy kolegi pokój. Macie jakąś radę na ten dziwny przypadek ? Pozdrawiam.
Tytuł: Odp: problemem w rozgrywce FRIENDLY MATCH(mecz towarzyski)
Wiadomość wysłana przez: luki5050 w Marzec 28, 2016, 20:34:46
Cześć,
ja miałem taki problem. Problemem był patch Tuga Vicio. A ty masz jakies wgrane ? Ja zrobiłem tak . Steam/PPM na nazwe gry/Właściwości/Pliki lokalnie/sprawdź spójność plików. Jak miałeś spolszczenie to dodaj za pomoca DpFileListGenerator bez jakiś patchy.
Tytuł: Odp: problemem w rozgrywce FRIENDLY MATCH(mecz towarzyski)
Wiadomość wysłana przez: GotiPL w Marzec 29, 2016, 19:23:23
Twoja metoda niestety nie pomaga... a PES jest czysty bez dodatków. Jakieś pomysły jeszcze ?
Tytuł: Odp: problemem w rozgrywce FRIENDLY MATCH(mecz towarzyski)
Wiadomość wysłana przez: OnoMatoPeja w Marzec 29, 2016, 21:41:00
Polecam fora komputerowe, informatyczne, tam lepiej pomogą. To są sprawy typowo informatyczne (konfiguracja routera, lub ustawień rejestru).
Możesz poczytać FAQ może coś pomoże (ale obaj musicie to zrobić).