TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer
Twoja Liga "Pro Evolution Soccer" na pesleague.pl => Wszystko o Lidze i sprawy Organizacyjne => Dyskusje Ligowe => Wątek zaczęty przez: Overmarsinho89 w Listopad 03, 2008, 12:47:33
-
ej chlopcy jak gracie w obronie bo jak bym nie zagral to bez problemu przeciwnik przechodzi moja obrone;) macie nacisniete kwadrat i x z spedem czy sam sped czy sam X . jak najskuteczniej idzie zagrac >??< chcialbym uslyszec wasze opinie na ten temat. pozdro
-
no napewno trudno jest znalesc zloty srodek ale kto by ci powiedzial gdyby ktos wiedzial 8)
-
Jeśli chodzi o PES2009, to obrona jest w ogóle niedopracowana w tej grze! Chyba, że mam złe ustawienia (ONLINE). Być może trzeba ustawić na najwyższa klasę gry kompa aby sztuczna inteligencja co kolwiek pomagała w grze. Nie wiem. W tym wydaniu gry można wchodzić jak się chce. Zaznaczam, że mówie o grze ONLINE!
Co myślicie na ten temat???
-
no o wiele inaczej jak gram z kumplami offline a inaczej on line;/
-
Over juz poruszałem tą kwestię jakiś czas temu. Jak chcesz to se zerknij na to: http://forum.pesleague.pl/index.php?topic=36266.0 (http://forum.pesleague.pl/index.php?topic=36266.0)