TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Twoja Liga "Pro Evolution Soccer" na pesleague.pl => Wszystko o Lidze i sprawy Organizacyjne => Dyskusje Ligowe => Wątek zaczęty przez: Gipsu22 w Listopad 06, 2009, 13:53:25

Tytuł: Chelsea - transferowy zakaz cofnięty
Wiadomość wysłana przez: Gipsu22 w Listopad 06, 2009, 13:53:25
Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) zawiesił zakaz transferowy, który był nałożony na londyńską Chelsea. Na początku września FIFA nałożyła na zespół Chelsea Londyn zakaz przeprowadzania transferów w dwóch najbliższych oknach transferowych.


FIFA zakazała Chelsea pozyskiwania piłkarzy zarówno z klubów angielskich, jak i zagranicznych w najbliższym zimowym oknie transferowym oraz po zakończeniu obecnego sezonu.

Na londyński zespół poskarżył się do FIFA francuski RC Lens. Chelsea w 2008 roku miała namawiać 18-letniego piłkarza do zerwania kontraktu z tą drużyną i przeprowadzkę do Anglii. Kakuta postąpił zgodnie z sugestiami i obecnie jest zawodnikiem "The Blues".

Sąd w uzasadnieniu dzisiejszego wyroku wyjaśnił, że drużyna może kupować piłkarzy co najmniej do czasu wydania ostatecznego wyroku w sprawie. Nie podano, kiedy można się go spodziewać.

Na pewno ta wiadomość ucieszy każdego kibica Chelsea Londyn  ;)

pozdrawiam
Tytuł: Odp: Chelsea - transferowy zakaz cofnięty
Wiadomość wysłana przez: basti007 w Listopad 06, 2009, 13:56:45
widac ze znowu przekupili!!!!!
Tytuł: Odp: Chelsea - transferowy zakaz cofnięty
Wiadomość wysłana przez: inFamous w Listopad 10, 2009, 14:58:32
widac ze znowu przekupili!!!!!

Może tak być , nie wiadomo.
Ale ten zakaz został tylko wstrzymany do wyjaśnienia więc może jeszcze przedwczesna radość Chelsea.
Tytuł: Odp: Chelsea - transferowy zakaz cofnięty
Wiadomość wysłana przez: Szulaj w Styczeń 12, 2010, 22:15:29
podobno nie ma byc trasnferow w chelsea zima bo ancellotti powiedzial ze predzej bedzie na golasa biegal;p