TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer
Modyfikacje i Dodatki do Pro Evolution Soccer => Starsze PESy - Dodatki => PES 2010 => Wątek zaczęty przez: ElPolaco w Lipiec 31, 2010, 10:31:53
-
Mam problem, otoz przy uruchamianiu gry nie mam intra tylko od razu po kliknieciu enter przechodzi mi do menu. Ktoś na forum pisał kiedys że trzeba cos pozmieniac w ustawieniach nVidia... Pomoże ktos?
-
pomoże ktoś?
-
być może masz w pliku settings wyłączone filmiki w grze. Są tam na dole 3 opcje do zaznaczenia. Nie pamiętam jak ta opcja się nazywa, ale trzeba ją odznaczyć. Napisz jakie masz tam opcje to Ci powiem którą trzeba odznaczyć.
-
Dwie pierwsze mam zaznaczone czyli: Use frame skipping oraz Wait for Vsync. Nullify movie playback jest odznaczone
-
To znaczy, że to nie to. W takim razie nie wiem dlaczego nie masz intro. Może ktoś inny pomoże...
-
Może cos pozmieniać dla pes2010.exe w Panelu Sterowanie NVIDIA? Macie jakieś pomysły? Spróbuję jeszcze przeinstalowac pesa :-\
-
Przeinstalowałem pesa od nowa i zainstalowałem sobie Pesedit 3.4 Patch i te wszystkie update i po odpaleniu gry intro dziala, ale to jest to intro od KONAMI... Pozniej sciągnąlem intro z http://forum.pesleague.pl/index.php/topic,81989.0.html, wgrałem i już nie działa :-/ - po uruchomieniu są gwiazdki, czarny ekran i się uruchamia menu pesa... Może potrzebnę są jakieś kodeki żeby zadziałalo???
EDIT:
problem rozwiązany zainstalowalem DirectShow Pack i dziala
-
Moze masz grę RIP, czyli zmniejszony rozmiar gry wycinaniem muzyki, intra, przyśpiewek itd.
-
Hoohohohoho, ale odkop, kolego! :D
Ile, 2 lata? Niespełna.
-
Odkopuje po to, aby nie bylo spamów tym samym pytaniem.