Archiwum => Archiwum forum => Sport => Wątek zaczęty przez: NexaT w Grudzień 21, 2011, 23:47:15

Tytuł: Skandal na meczu Ajaks vs AZ
Wiadomość wysłana przez: NexaT w Grudzień 21, 2011, 23:47:15
Nie znalazłem tematu o Ajaksie, więc wstawiam to tu:

Skandalem zakończyło się środowe spotkanie Pucharu Holandii pomiędzy Ajaksem Amsterdam a AZ Alkmaar. Jeszcze w pierwszej połowie trener gości nakazał swoim piłkarzom opuszczenie boiska i mecz nie został dokończony. W 36. minucie na boisko wbiegł jeden z miejscowych fanów i ciosem karate zaatakował bramkarza Alkmaar, Estebana Alvarado. Ten w ostatniej chwili dostrzegł napastnika, powalił go na ziemię i ... sam go skopał..

Chwilę później arbiter ukarał golkipera czerwoną kartką a trener gości Gertjan Verbeek w geście protestu nakazał swoim piłkarzom zejście z boiska. Napastnik został już aresztowany. Ma 19 lat i był pod wpływem alkoholu.

Do czasu feralnego zajścia Ajax prowadził 1:0 po trafieniu van der Viela z 8. minuty.

Tytuł: Odp: Skandal na meczu Ajaks vs AZ
Wiadomość wysłana przez: krab13 w Grudzień 22, 2011, 19:15:40
Federacja usunęła mu już czerwoną kartkę.
Wiadomość wysłana przez: Jeffreo w Grudzień 22, 2011, 19:25:38

Taa...ale w Amsterdamie panują zamieszki
Wiadomość wysłana przez: Marcin14 w Grudzień 25, 2011, 18:19:46
Przez 30 lat będzie obowiązywał zakaz stadionowy wydany w Holandii dla kibica, który 21 grudnia wtargnął na boisko podczas meczu o Puchar Holandii między Ajaksem i AZ Alkmaar.
Wiadomość wysłana przez: Pikachu w Grudzień 25, 2011, 21:10:58
30 lat? To no to nieźle...
Wiadomość wysłana przez: Delfino w Grudzień 25, 2011, 21:32:06
Według mnie to powinno być dożywocie, za taki wyczyn. Słyszałem że był pijany, więc na stadionach powinno być ograniczenie alkoholowe
Wiadomość wysłana przez: dragoneria96 w Grudzień 26, 2011, 11:41:12
Tak ograniczenie tylko,że to jest Holandia ... Tam dużo rzeczy których nie wolno możesz zrobić na lajcie :D
Dostał zakaz i przyjdzie za 30 lat z wnuczkiem na Stadion i mu pokaże gdzie miał miejsce jego wyczyn :)
Wiadomość wysłana przez: Redboy1993 w Grudzień 26, 2011, 13:24:50
Skandaliczne było zachowanie sędziego, po cholerę ten kibic wbiegał na boisko. Nie dziwię się trenerowi AZ, że kazał im zejść z boiska. A ten "kibic" przez 30 lat mecze będzie oglądać w TV.
Wiadomość wysłana przez: NexaT w Grudzień 26, 2011, 14:29:12
Nie dziwię się trenerowi AZ, że kazał im zejść z boiska.

No tak, w końcu przegrywali 0:1, mieli podstawę do zejścia z boiska. :)
Wiadomość wysłana przez: gooose w Grudzień 27, 2011, 09:57:14
Prezes skończ wstydu oszczędź.Bardzo dobrze trener zrobił szkoda się użerać z sędzią tumanem.