Autor Wątek: Kitsy z zagranicy  (Przeczytany 1413 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scyzor91

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2013
  • location: Kielce
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 01.06.2013r.
  • Gram w: PES 6
Kitsy z zagranicy
« dnia: Sierpień 07, 2013, 14:08:27 »
Witam. Na tej stronce REJESTRACJA lub LOGOWANIE będę umieszczał różne dodatki, a głównie kitsy zagranicznych drużyn. Myślę, że w tych czasach każdy posiada fb, a jeśli nie to warto założyć chociażby dla tej stronki :) Obecnie dodaję kitsy angielskie, stopniowo pojawiać się będą z kolejnych lig. Jeśli ktoś będzie miał życzenie jakiegoś konkretnego kitsa to pisać, a dodam (pod warunkiem, że sam będę go miał). Kitsy znajduję w sieci, nie jestem ich autorem. Więc lajkujcie, udostępniajcie, mówcie o stronce kolegom, rodzeństwu czy nawet babci :) Sami też dodawajcie kitsy jakie tam macie. Zapraszam na stronke. Pozdro

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kitsy z zagranicy
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 07, 2013, 14:13:12 »
Może by tak stworzyć tu na forum wątek, Uefa, Daro. czy nawet chyba chałwa też próbują i można byłoby tam wrzucać kitsy do PES'a 6.

Offline Chałwa

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Łowicz
  • Wiadomości: 2368
  • Dostał Piw: 75
  • Na forum od: 25.08.2011r.
  • Pomogłem? Postaw piwko, nie bądź żyła ;)
    • Status GG
  • Gram w: PES6, PES 2017, FIFA 17
Odp: Kitsy z zagranicy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2013, 15:07:47 »
Takich stron na Facebook'u jest mnóstwo, ale mają po pare tysięcy polubień. Myślę, że jak dociągniesz do setki to będzie dobrze. Ale strona czy dany wątek dla wszystkich strojów jest głównie dla leniwych. Wystarczy wejść na zagraniczne strony o pesie 6 i można znaleźć praktycznie wszystko. I jeszcze mała rada - jeśli wrzucasz stroje, wrzuć także link do pobrania całego folderu z configami, numerami itp.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2013, 15:10:46 wysłana przez chalwa_08 »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kitsy z zagranicy
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 07, 2013, 15:07:47 »