Autor Wątek: Pytanie odnośnie patcha "PES_6.5_Patch_v2_by_Kubba"-sterowanie problem!!!  (Przeczytany 1587 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline wiskas

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2008r.
Witam ...zassałem 5cio gigowego patcha ....Instalowałem dwa razy (pół roku temu i teraz) i nic się nie zmienia...Mam pytanie do osób które również grają na tym patchu...
Mianowicie pierwsze co mnie zdziwiło to kontrola graczami, do tej pory po wcisnięciu klawisza (x na padzie) zawodnik biegł w kierunku przeciwnika...teraz stoi jak w wryty...podobnie jest z agresywnym atakiem (kwadrat i x) zawodnicy nie reagują ale klawisze działają normalnie....
     Kolejny kłopot to że grając offline 2 klawisze są na odwrót ale online jest ok...po zamianie klawiszy w settingu(daje na odwrót) offline jest ok  online działa odwrotnie...lipa uniemożliwia mi to grę na tym patchu :( a szkoda bo bardzo mi się podoba)
Czy macie jakieś rady?Czy macie podobne problemy?Ogólnie gram na klawiaturze, przykład klawiszy podałem na zasadzie "playa" :D

Offline Kubbas

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2007r.
    • PEPatching
Odp: Pytanie odnośnie patcha "PES_6.5_Patch_v2_by_Kubba"-sterowanie problem!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2008, 23:36:25 »
Po prostu skonfiguruj settings w folderze gry jak chcesz, później w opcjach gryu offline sterowanie jak chcesz i w online sterowanie jak chcesz. on/off line ma osobne konfiguracje klawiszy

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pytanie odnośnie patcha "PES_6.5_Patch_v2_by_Kubba"-sterowanie problem!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 02, 2008, 23:36:25 »