Autor Wątek: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a  (Przeczytany 11651 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mati26651

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Pomlewo
  • Wiadomości: 180
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #40 dnia: Luty 07, 2009, 02:51:10 »
Ludzie ale narzekacie to po co gracie z takimi typami jak wiecie ze biora m.i.eto`o. messiego. kake. ronaldo itp z r1 i heja do przodu. Ogolnie rzecz mowiac to  sa lamy ja gram Braca bo jestem jej fanem i gram nia od pesa 4 po 2009. I mam wyjebane w takich nobow co sie zala ze tylko wszyscy biora Barce MU Inter. zal ,ja gram barca i gram plke kombinacyjna ale jak przychodzi mi koles i grana rajdy to czemu ja mam byc gorszy co????
Jak co ja sa takie cwaniaki tu to niech daja domnie i pokarze wam jak sie gra naprawde ladny footboll Barca tylko prosze nie narzekac po meczu ze trfilem 3 eto`o lub messim bo ich taka rola na boisku rola napastkika ,ktory jest egzekutorem.

P.S
i prosze nie pier..... ze kto gra barca odrazu jest skazany na rajdy bo to mnie wkur.... , i jak co to prosze na priva na mircu i mozemy zagrac jak normalni ludzie np Barca vs MU. 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
wygrać lub przegrać z honorem

Offline Hubi89PL

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 165
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.02.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #41 dnia: Luty 07, 2009, 11:34:44 »

i prosze nie pier..... ze kto gra barca odrazu jest skazany na rajdy bo to mnie wkur.... ,

Tego nigdy nie powstrzymasz, tacy są niektórzy ludzie, muszą sami zrozumieć ;) tylko narzekać by potrafili i pisania w kółko cały czas o tym samym ;D (to chyba jakaś zaraźliwa choroba jest :P). Dla mnie piłka nożna  jest grą zespołową i fajnie jest rozegrać jakieś super akcje,zagrania itd. itd. ale poto są też mocni zawodnicy żebyśmy mogli ich wykorzystywać w meczach tak jak w rzeczywistości a nie ich ograniczać ;)  A jeśli grasz mecz z graczem z którym też ma dobre połączenie i masz dobrą obronę i dobrze ich ustawionych to można powstrzymać mocnych zawodników, nie mówie że cały czas ale można, tak jak w rzeczywistej piłce nożnej :) Pozdro.
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2009, 11:45:47 wysłana przez Hubi89PL »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Zapraszam :)

Offline mawashi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.12.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #42 dnia: Luty 07, 2009, 12:07:29 »
Napisałem pare dni temu wiadomość na forum na ten sam temat ale  chyba nie został zauważony więc go tu wkleję :P

Panowie jestem tu nowy zagrałem dopiero kilkadziesiąt spotkań ale już nasunęła mi się pewna refleksja. Zauważalna jest tendencja wśród niektórych graczy do nadmiernego dryblowania. Normalną rzeczą jest ominięcie od czasu do czasu przeciwnika ale opieranie swojej całej taktyki na podaniu do Kaki czy Messiego i biegu pod bramkę przeciwnika to moim zdaniem lekka przesada. Takie rajdy wykorzystują kiepskie zachowanie obrońców w PES. Rozumiem, że chcecie wygrywać ale Panowie miejcie trochę szacunku jeżeli nie do siebie to chociaż do przeciwnika. Piłka Nożna to gra zespołowa więc wykorzystujmy jedenastu zawodników a nie jednego czy dwóch. PES daje wielkie możliwości budowania akcji więc wykorzystujmy je.

Joga Bonito Panowie!!

PS: Jeszcze jedno pytanko do graczy co po strzeleniu bramki ogladaja całe scenki z cieszącymi się piłkarzami i całe powtórki. Po co Wy to oglądacie? Co wy tam robicie? TAńczycie ze szczęścia? Przejeżdzacie na kolanach przez przedpokój? Dzwonicie do kogoś się pochwalić że gola strzeliliście? No ludzie rozumiem jak się jakąs piękną bramkę strzeli to się chce obejrzeć no ale jak już mówiłem wcześniej: BEZ PRZESADY.

Offline Gujet

  • Junior
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
    • http://podobnie.pl
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #43 dnia: Luty 07, 2009, 13:16:00 »
PS: Jeszcze jedno pytanko do graczy co po strzeleniu bramki ogladaja całe scenki z cieszącymi się piłkarzami i całe powtórki. Po co Wy to oglądacie? Co wy tam robicie? TAńczycie ze szczęścia? Przejeżdzacie na kolanach przez przedpokój? Dzwonicie do kogoś się pochwalić że gola strzeliliście? No ludzie rozumiem jak się jakąs piękną bramkę strzeli to się chce obejrzeć no ale jak już mówiłem wcześniej: BEZ PRZESADY.

Pokazują przeciwnikowi dokładnie jak padła bramka, żeby mógł przeanalizować błędy z flamastrem w ręku  ;)

Offline Hubi89PL

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 165
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.02.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #44 dnia: Luty 07, 2009, 13:23:04 »
Pokazują przeciwnikowi dokładnie jak padła bramka, żeby mógł przeanalizować błędy z flamastrem w ręku  ;)
hehe, coś w tym jest ;) , ale jak by nie patrzeć z mawashim można się zgodzić ;) zresztą to są jakieś bzdety :P jak lubi oglądać powtórki i je analizować to niech sobie ogląda i się cieszy, nic w tym złego ;) co prawda to prawda jak przeciwnik strzeli zwykłą bramkę to czasem jest to denerwujące ale można z tym wytrzymać ;D hehe :)
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2009, 13:32:34 wysłana przez Hubi89PL »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Zapraszam :)

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 07, 2009, 13:31:57 »
Mnie też denerwuje to oglądanie powtórek przez przeciwników. Zwłaszcza jak strzela mi gola w 90 minucie  :D Często jak jestem po prostu wkurzony to nie oglądam tej powtórki, odwracam się i czekam aż sędzia rozpocznie mecz. Bardzo tego nie lubię. Sam nie oglądam, nawet tych bardzo pięknych.

Edit: czasami oglądam cieszynki, bo chcę wiedziec jaki zawodnik jest taki dobry i strzelił gola :D
« Ostatnia zmiana: Luty 07, 2009, 13:34:47 wysłana przez Cesc Fabregas »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 07, 2009, 14:17:33 »
cieszynki hahahaha

Offline Hubi89PL

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 165
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 25.02.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 07, 2009, 15:45:03 »
Często jak jestem po prostu wkurzony to nie oglądam tej powtórki, odwracam się i czekam aż sędzia rozpocznie mecz.

No czasem też tak czasem mam jak strace przez głupi błąd ;), to jest odruchowe  ;D normalne :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE Zapraszam :)

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 07, 2009, 16:09:42 »
odwracam się i czekam aż sędzia rozpocznie mecz.

hahaha  :D

Offline Iras_89

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 104
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.01.2007r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #49 dnia: Luty 07, 2009, 16:23:36 »
Ja tam nie potrafię lecieć na pałę :P Już tak mam, że muszę dojść do okazji bramkowej po dobrej akcji. Dlatego nie gram Barceloną bo przegrywałem nią większość meczy :P

Offline Gujet

  • Junior
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2008r.
    • http://podobnie.pl
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #50 dnia: Luty 07, 2009, 18:01:49 »
Ja tam nie potrafię lecieć na pałę :P Już tak mam, że muszę dojść do okazji bramkowej po dobrej akcji. Dlatego nie gram Barceloną bo przegrywałem nią większość meczy :P

Kiedyś w nerwach pomyślałem, że i ja będę grał Barceloną - zagrałem jeden mecz, przegrałem 0:4 i uznałem, że wole Arsenal. Już się przyzwyczaiłem, że jak Adebayor dostanie piłkę, to nie ma co robić sprintu, bo i tak go każdy dogoni. Przyzwyczaiłem się zupełnie inaczej konstruować akcje.

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #51 dnia: Luty 07, 2009, 18:03:56 »
cieszynki hahahaha

A jak to nazwiesz pałko??? :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline jaros2009

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
  • fifa Rządzi pesleague.pl bładzi :D
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #52 dnia: Luty 07, 2009, 20:06:52 »
kwestia gustu może cesc lubi oglądać facetów rzucających się sobie w obcięcia XD  :P

nasza klasa ,fotka it

Offline Etoomaster

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 987
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 25, 2009, 17:59:11 »
Ja tam nie potrafię lecieć na pałę :P Już tak mam, że muszę dojść do okazji bramkowej po dobrej akcji. Dlatego nie gram Barceloną bo przegrywałem nią większość meczy :P
hahaha ja mam to samo :P zawsze jak proboje grac barca to przegrywam... A jak chce sie kiwac to mi zawsze pilke zabieraja nie wiem czemu :P i tez gram arsenalem :D
"Robię to co lubię, a jeśli komuś się to nie podoba,... pieprzyć to"

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Sztuka czy rzemiosło? czyli nowy artukuł Gujet`a
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 25, 2009, 17:59:11 »