Autor Wątek: Słów kilka Pana Tanaka na temat PES 2010  (Przeczytany 1923 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Słów kilka Pana Tanaka na temat PES 2010
« dnia: Sierpień 04, 2009, 08:48:56 »
 Słów kilka Pana Tanaka na temat PES 2010
prosto z blogu Konami.Zadebiutowałon tym samym z ostatnim wpisem na blogu Konami.

Witajcie fani PES'a

Jestem Tatsuya Tanaka i jestem dyrektorem odpowiedzialnym za meczowy gameplay i wygląd trybów rozgrywek. Chciałbym wykorzystać tę okoliczność aby omowić nowo zaimplementowany system kontroli drużyny poprzez slidery i kartki.

W PES 2010, możesz zauważyć zlewanie się indywidualności i drużyny. Slidery mogą zmienić styl drużyny tak aby dostosować go do Twojej wizji taktycznej, co może zostać zrealizowanie poprzez zmianę wartości ośmiu sliderów. Możesz tej funkcjonalności aby całkowicie odwzorować swoją ulubioną drużynę lub aby stworzyć kompletnie nowy styl drużyny, którym nie grałeś nigdy wcześniej ( będać krawcem drużyny starasz się uszyć taktyke tak aby jak najlepiej wykorzystać zawodników uzyskanych w Master League).

Dla indywidualnych piłkarzy kluczowe są kartki. Używane są one w celu odwzorowania charakterystycznych zachowań piłkarza na boisku; nie ustawia się tylko paramatru, gracz ma również wgląd w to co się wydarzy kolejnego. Dla przykładu kartka "Early Crosses / Wczesne dośrodkowania" nie jest stworzona w celu podniesienia umiejętności wrzucania piłek w pole karne. Zawodnik, który posiada tą kartkę będzie się starał zająć taką pozycję na boisku, która pozwoli mu na łatwe wrzucenie piłki w szesnastkę.To zależy od intuicji i umiejetności zawodnika czy będzie umiał wykonywać dobre dośrodkowania.

To jest aspekt w którym jestem bardzo pewny jeśli chodzi o PES 2010. Cechy charakterystyczne zawodników nie mogą być perfekcyjnie odwzorowane tylko poprzez ustawienie paru parametrów. Przygotowania są ważne aby na końcu osiągnąć dobry wynik. Jestem pewien, że będziesz zaskoczony, gdy zobaczysz gracza sterowanego przez komputer, który ma przypisane kartki. Poczujesz, że uczestniczysz w prawdziwym meczu i zauważysz jak niebezpieczny jest taki zawodnik.

Jest również kolejny wielki news na temat innych trybów.

Tryb Master League został całkowicie odnowiony jak również dwie duże rozgrywki UEFA zostały zaimplementowane. Mam nadzieję, że Ci sie to polubisz. Głównym celem Master League nie jest już tylko po prostu wygranie tych rozgrywek ale również zapisanie złotych zgłosek w historii drużyny. W przeszłości było wiele niejasnych i nieprawdziwych elementów, ale teraz zamieniliśmy je na rzeczywiste. Master League uzyskała więcej realności i długowieczności. Oczywiście UEFA Champions League oraz UEFA Europa League robią wielką różnicę, ale jest również wiele innych nowych elementów wniesionych do gry.

Kolejną "sekretną" informacją jest .... Jest również wiele niespodzianek, które zostały wdrożone dzięki bardzo pomocnym komentarzom i opiniom. Dzięki nim gra bardzie spełni Wasze oczekiwania. Jedynym minusem tej sytuacji jest fakt, że nasze godziny w pracy sie dłużą i często muszę brać taksówkę aby wrócić do domu o północy.

W związku z dużą liczbą pomysłow jakie mamy na celu wdrożyć, często wracam do domu taksówką o północy po długiej dawce nadgodzin w pracy. Jak możesz zobaczyć na moich zdjęciach, wyglądam młodziej niż mam lat, i jestem zazwyczaj ubrany w codzienne ciuchy. Jednakże, gdy wsiadam do taksówki, kierowca patrzy na mnie takim wzrokiem jakby się chciał zapytać kogo podwozi. Niektórzy są bardzo niemili dla mnie, mysląc że jestem jeszcze chłopcem co jest bardzo irytujące i sprawia, że zaczynam myślec o noszeniu ubrań, w których będe wyglądał na swój wiek.

Wyczekuj na kolejne nowości !

Tatsuya Tanaka"

źródło: pesfan.com

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Słów kilka Pana Tanaka na temat PES 2010
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 04, 2009, 13:08:33 »
Czyli jak będzie kicha to tego kolegę będziemy obwiniać :P
A jak będzie rewelacja to mu podziękujemy :)

Offline Tranceformer

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2007r.
Odp: Słów kilka Pana Tanaka na temat PES 2010
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 05, 2009, 20:54:29 »
Ciekawe jak bedzie z on-line ...czekam juz 3 lata ....Panie.

Offline Gipsu22

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2009
  • location: Londyn
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.07.2009r.
  • FC CHELSEA LONDYN FOREVER !!
Odp: Słów kilka Pana Tanaka na temat PES 2010
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 05, 2009, 23:24:00 »
Wszystko będzie dobrze  ;)

Offline AdissJuve

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Turyn
  • Wiadomości: 382
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.01.2009r.
  • GRANDE ALEX!!! DEL PIERO SIMPLY THE BEST!!!
Odp: Słów kilka Pana Tanaka na temat PES 2010
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2009, 12:35:41 »
Wszystko będzie dobrze  ;)
Też tak myśle :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
JUVE PER SEMPRE!!!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Słów kilka Pana Tanaka na temat PES 2010
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 11, 2009, 12:35:41 »