Autor Wątek: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!  (Przeczytany 7988 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SasukeKamil

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 500
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.01.2009r.
  • O.R.S.
Russian Premier League 09

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


* 16 druzyn z RPL i 2 najlepsze z I ligi
* 3500 fotorealistycznie odwzorowanych pilkarzy
* Dopasowane sklady i formacje na sezon 09/10
* Prawdziwe loga i flagi
* 175 stadionow (13 z RPL)
* Bandy HD
* Prawdziwa czcionka i numery
* Spersonalizowany folder boots
* Spersonalizowane rekawice bramkarskie
* Ballpack druzynz RPL
* Nowe menu
* Przyspiewki dla 5 druzyn z RPL
* Aktualne kitsy na sezon 09/10
* Kitsy HD dla sedziow i prawdziwe nazwiska
* Now komentarz z Fify
* 4000 unikalnych fryzur i butow dla pilkarzy
* Dwa rodzaje gameplayu - oryginalny od KONAMI i "prawdziwy" od ASD91 (spora ingerencja w statystyki zawodnikow w celu uzyskania realizmu prawdziwej rozgrywki)
* Patch instaluje sie jako osobna gra
* Reprezentacje klasyczne zastapione ich juniorskimi odpowiednikami
* Scoreboardy dla kazdej z lig
* Aktualne sklady na 12.09.09


+BONUS
* Przyspiewki dla wszystkich druzyn
* Nowy soundtrack
* Angielski komentarz z Fify


Screeny:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

DOWNLOAD:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

UPDATE 1.0

- Poprawiona flaga Serbii i scoreboard w ML

- Dopasowane sklady i formacje na bazie ostatnich wystepow
- Garstka nowych pilkarzy

- Okolo 150 nowych twarzy
- Kolejna porcja kitsow na sezon 09/10
- Nowe bandy
- Nowe CL kitsy dla sedziow
- Nowy scoreboard Ligi Mistrzow
- Odorobina nowych butow wraz z mapem



DOWNLOAD:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Instalacja jest banalna poniewaz polega na odpaleniu exe patcha i podmianie reszty plikow. Jesli ktos ma watpliwosci prosze smialo zadawac pytania.

Ze swojej strony powiem ze sprawdzilem patcha - rozegralem caly sezon RPL i klika meczy z kolega randomowymi jedenastkami i wszystko wydaje sie byc w jak najlepszym porzadku. Osobiscie mi bardziej lezy OF z nieco wyzszymi statsami(KONAMI) i wydaje sie byc bardziej dopracowany. Na uwage zasluguje tez fakt ze tworcy bardzo dopieszczaja patcha - mam na mysli update ktory zawiera kosmetyczne poprawki a jednak zdecydowano ze warto dbac o takie detale.

Zapraszam do downloadu i zycze wielu mile spedzonych godziny przy tym patchu bo przeciez trzeba czyms zajac czas w oczekiwaniu na EP-a, PP 09/10 czy tez 6,5 v 4 B)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - zapraszam, moje flagi. :)

newk1

  • Gość
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2009, 15:14:06 »
nie dało by się tego dać w jednym linku

sender1407

  • Gość
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 03, 2009, 16:07:05 »
Szkoda że ruski  :(

newk1

  • Gość
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 03, 2009, 21:45:19 »
ruscy to byli w czasach wojennych  ;D

Offline Pstryks

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 736
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.08.2009r.
  • joł :)
  • Gram w: ...
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 03, 2009, 23:55:35 »
Russian Premier League 09

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


* 16 druzyn z RPL i 2 najlepsze z I ligi
* 3500 fotorealistycznie odwzorowanych pilkarzy
* Dopasowane sklady i formacje na sezon 09/10
* Prawdziwe loga i flagi
* 175 stadionow (13 z RPL)
* Bandy HD
* Prawdziwa czcionka i numery
* Spersonalizowany folder boots
* Spersonalizowane rekawice bramkarskie
* Ballpack druzynz RPL
* Nowe menu
* Przyspiewki dla 5 druzyn z RPL
* Aktualne kitsy na sezon 09/10
* Kitsy HD dla sedziow i prawdziwe nazwiska
* Now komentarz z Fify
* 4000 unikalnych fryzur i butow dla pilkarzy
* Dwa rodzaje gameplayu - oryginalny od KONAMI i "prawdziwy" od ASD91 (spora ingerencja w statystyki zawodnikow w celu uzyskania realizmu prawdziwej rozgrywki)
* Patch instaluje sie jako osobna gra
* Reprezentacje klasyczne zastapione ich juniorskimi odpowiednikami
* Scoreboardy dla kazdej z lig
* Aktualne sklady na 12.09.09


+BONUS
* Przyspiewki dla wszystkich druzyn
* Nowy soundtrack
* Angielski komentarz z Fify


Screeny:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

DOWNLOAD:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

UPDATE 1.0

- Poprawiona flaga Serbii i scoreboard w ML

- Dopasowane sklady i formacje na bazie ostatnich wystepow
- Garstka nowych pilkarzy

- Okolo 150 nowych twarzy
- Kolejna porcja kitsow na sezon 09/10
- Nowe bandy
- Nowe CL kitsy dla sedziow
- Nowy scoreboard Ligi Mistrzow
- Odorobina nowych butow wraz z mapem



DOWNLOAD:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Instalacja jest banalna poniewaz polega na odpaleniu exe patcha i podmianie reszty plikow. Jesli ktos ma watpliwosci prosze smialo zadawac pytania.

Ze swojej strony powiem ze sprawdzilem patcha - rozegralem caly sezon RPL i klika meczy z kolega randomowymi jedenastkami i wszystko wydaje sie byc w jak najlepszym porzadku. Osobiscie mi bardziej lezy OF z nieco wyzszymi statsami(KONAMI) i wydaje sie byc bardziej dopracowany. Na uwage zasluguje tez fakt ze tworcy bardzo dopieszczaja patcha - mam na mysli update ktory zawiera kosmetyczne poprawki a jednak zdecydowano ze warto dbac o takie detale.

Zapraszam do downloadu i zycze wielu mile spedzonych godziny przy tym patchu bo przeciez trzeba czyms zajac czas w oczekiwaniu na EP-a, PP 09/10 czy tez 6,5 v 4 B)

A może osobno screeny...  :-\
Piszę poprawnie po polsku.

Offline SasukeKamil

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 500
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.01.2009r.
  • O.R.S.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 04, 2009, 11:56:54 »
nie dało by się tego dać w jednym linku
Na jaki niby serwer chciałeś prawie 3gb?!  xD
Polecam patcha, praktycznie każdy piłkarz ma swoją twarz, OF świetny, dużo stadionów i piłek!  ;)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - zapraszam, moje flagi. :)

newk1

  • Gość
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 04, 2009, 18:41:26 »
Na jaki niby serwer chciałeś prawie 3gb?!  xD
Polecam patcha, praktycznie każdy piłkarz ma swoją twarz, OF świetny, dużo stadionów i piłek!  ;)
na torrenta  ;D
nawet bym sedował

Offline EsDoU

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2008r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 11, 2009, 13:52:37 »
a jak wygląda tryb kariery ?? wszyscy piłkarze dostępni ??
a poza tym, z patchem gra jest mega "zruszczona" ?? chodzi mi o wygląd menu, język w menu głównym itp, bo np nie widzi mi sie granie z rosyjskimi literami

Offline krzysioh1983

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.08.2008r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 12, 2009, 17:04:29 »
Weź i pobierz jak nie można. Jak linka się naciśnie to komunikat nie znaleziono serwera. LIPA!!!!

Offline cfcozzy

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 39
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.01.2009r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 14, 2009, 18:21:02 »
Chetnie bym sciagnał ale linki nie działaja ;/ poraw to
Jest Tu mez Rep Bosni ??

Offline darek96

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.08.2009r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 18, 2009, 15:17:50 »
Mógłbyś podać mi tytuły tych w piosenek w patchu????????

Offline Mazi111

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.10.2009r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 04, 2009, 14:03:58 »
Patch ten jest najlepszym patchem do pesa 6 na rynku.Oplaca sie sciagnac i wyprobowac.Ja tak zrobilem i.... mile sie zaskoczylem.Stadiony wprowadzaja duza kolorystyke i wielka frajde.Twarze sa podobne u KAZDEGO zawodnika!!!Składy sa dopracowane do perfekcji.Nawet nr zawodnikow sie zgadzaja.Kawal dobrej roboty.Polecam.Jesli macie problemy z instalacja to piszcie tutaj.Chetnie pomoge.Pozdro  ;)

Offline neokamil21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.11.2009r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 04, 2009, 18:46:13 »
Witam powiem tak jak koledzy z góry linki nie dzialaja... i jest LIPA!!!

Offline demolek18

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.11.2009r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 06, 2009, 20:23:22 »
Siema!Mam problem,a myślę,że laikiem nie jestem w kwestii instalacji patchów.Ściagnąłem ten Russian Premier League Patch,instaluję zgodnie ze wskazówkami.A patch nie działa,menu mam z orginalnego pesa,składy,stadiony,stroje są z patcha a gdy chcę rozpocząc mecz robi sie czarny ekran i mnie wywala.Czy ktoś pomoże mi?bo mnie już szlak trafia:(pozdro

Offline RooneY66

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2008r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 15, 2009, 17:45:26 »
Siema!Mam problem,a myślę,że laikiem nie jestem w kwestii instalacji patchów.Ściagnąłem ten Russian Premier League Patch,instaluję zgodnie ze wskazówkami.A patch nie działa,menu mam z orginalnego pesa,składy,stadiony,stroje są z patcha a gdy chcę rozpocząc mecz robi sie czarny ekran i mnie wywala.Czy ktoś pomoże mi?bo mnie już szlak trafia:(pozdro

Mam prawie tak samo tylko, że ja mogę grać mecz ale tam gdzie powinien być scoreboard mam białe tło, wie ktos czemu tak się dzieje?

Offline flex

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 51
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.09.2009r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 16, 2009, 16:55:03 »
faktycznie swietny patch, ciezkie zadanie przed 6.5 v4 zeby pokonac na tym polu Ruskow ;)
wlasciwie jedyne zastrzezenie mam tylko do przezroczystego radar- jest slabo czytelny

Offline mab07

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 16, 2009, 21:00:41 »
Mogloby ktos wystawic na inny serwer bo te linki nie dzialaja ?

Offline RooneY66

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2008r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 17, 2009, 14:46:05 »
linki dzialaja tylko musisz skopiowac kazdy po kolei i wkleic do okienka przegladarki


@edit
czy przed instalacja trzeba na nowo pesa zainstalowac?

Offline mab07

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.11.2009r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIAST!
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 17, 2009, 23:39:02 »
Mozecie mi powiedziec o co w z tym chodzi : Plik C:\Users\Matek\AppData\Local\Temp\+84+F_45.rar.part nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego. ? Pobralem pierwszego parta i przy sciaganiu nastepnych pojawia mi sie wlasnie taki komunikat... Nie wiem o co chodzi. Czasami moge sciagnac ale plik zajmuje 17kb ;/

Offline bartiveb

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 252
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.06.2009r.
Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIA
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2009, 07:12:31 »
J mam problem , gdyż nie moge wjeść do menu edycji . Wogóle nie widzę ikon typu. edit player itp. Ledwo co wejde to wywala mnie do windy.


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Russian Premier League 09/10!!! NAJLEPSZY PATCH DO PES6! POBIERAJ NATYCHMIA
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 29, 2009, 07:12:31 »