Autor Wątek: PES 2012 - wszystko o trybie online.  (Przeczytany 38710 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #120 dnia: Grudzień 15, 2011, 09:08:25 »
ja nie mówię że jestem jakimś mistrzem... nie mam na to czasu :D pewnie gdybym grał dużo więcej bym był w top 10
powtarzam w tym roku jest banalne i to jest czysty fakt...

a to 2 screeny na potwierdzenie tego że wody nie leje... (teraz mam tylko 55mln bo parę kontraktów poszło)

1. REJESTRACJA lub LOGOWANIE
2. REJESTRACJA lub LOGOWANIE

I po co mi te zdjęcia?Już więcej nie udowadniaj jaki z ciebie figo fago.
11 to symulacja meczu możesz przegrać ze słabszym lub wygrać z lepszym,możesz strzelać na bramkę 20razy i nie zdobyć gola a przeciwnik strzeli 3 razy i wygra 2:0 do tego się nie ustosunkowałeś. 12 jest schematyczna jak FIFA.

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #121 dnia: Grudzień 15, 2011, 17:58:52 »
I po co mi te zdjęcia?Już więcej nie udowadniaj jaki z ciebie figo fago.
11 to symulacja meczu możesz przegrać ze słabszym lub wygrać z lepszym,możesz strzelać na bramkę 20razy i nie zdobyć gola a przeciwnik strzeli 3 razy i wygra 2:0 do tego się nie ustosunkowałeś. 12 jest schematyczna jak FIFA.

??!!!
w żadnym zdaniu nie napisałem że jestem pro i w ogóle... i tak nie napisze...
Serie PES'a znam i gram od początku - online gram od 4 części i w każdej z nich były schematy gry więc mi nie gadaj jakiś farmazonów... każdy może walić schematami jednak gracz który potrafi wykorzystać swoje umiejętności da radę powstrzymać te schematyczne zagrania które z biegiem czasu są już tak rozpracowane że ni jak da się z nich strzelić... sory może co 10 akcje...

Porównuje 12 do 11 bo zawsze się tak robi względem poprzedniczki... więc w 11 nie miałem szans żeby po tylu meczach mieć taki skład jaki mam obecnie... w 11 zacząłem dopiero wymieniać graczy około 400 spotkań... tutaj po 100 spotkaniach miałem już dość dobry skład z którym mogłem walczyć o jakieś cele mniejsze/większe... ogólnie w MLO w PES11 rozegrałem coś około 900 spotkań - ogólnie miałem więcej wygranych turniejów niż obecnie a nie mogłem sobie pozwolić na zakup np. Messiego czy Ronaldo... mam prawo do oceny MLO i nikt mi go nie zabierze...

Cytuj
11 to symulacja meczu możesz przegrać ze słabszym lub wygrać z lepszym,możesz strzelać na bramkę 20razy i nie zdobyć gola a przeciwnik strzeli 3 razy i wygra 2:0 do tego się nie ustosunkowałeś

po cholere ma to pisać skoro to oczywista oczywistość... w tej jest tak samo... też przegrywam "teoretycznie" ze słabszymi ode mnie... robię z tego jakąś aferę?? zdarza się każdemu... mecz meczowi nie równy... nie ukrywam tego że lepiej mi się gra z dryżynami czy graczami którzy mają podobny lub dużo lepszy skill/skład...
grając mecz strzelając na bramkę 20 razy i nie strzelając gola a przeciwnik strzela 2 gole na 2 sytuacje jesteśmy sobie sami winni...

i to że MLO w tym roku jest łatwe to nie jest tylko moje zdanie... wystarczy popatrzeć na zagraniczne fora i tam gracze wypowiadają się podobnie... i wcale nie jest to na minus bo swój skład można zbudować szybko a nie jak to np. w PES11 to była masakra... :D
 
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #122 dnia: Grudzień 15, 2011, 19:44:47 »
Właśnie to jest lepsze ze trzeba dłużej budować skład,ale widać nie ten poziom skoro tego nie rozumiesz.
Gram z kolem 100 meczy i już masa graczy i D1 co za bezsens.
I skończ już te banialuki bo nie chce mi się tego czytać.Ty grasz bo nie masz co z czasem robić jak gram bo lubię miodne gry.
12 lepsza bo w 11 trzeba grac dłużej żeby mieć tych samych zawodników co za marny argument.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 19:50:31 wysłana przez gooose »

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #123 dnia: Grudzień 15, 2011, 22:19:21 »
a czy ja napisałem że to jest argumentem za tym że 12 lepsza...

wiesz ja np. czasu za bardzo nie mam aby grać i budować skład jaki mi się chce... teraz jest okres w którym gra trochę więcej ale za chwilę będę miał tak mało czasu że pewnie nie pogram... to życie... w PES11 trzeba było rozegrać około 2k spotkań aby mieć pro skład... nie każdy ma tyle czasu na grę... twoim zdaniem jest to normalne? żeby zbudować swój skład po ponad 2k spotkań?? to masa czasu... w tej edycji jest to jakieś 500 spotkań i ma się pierwszą jedenastkę... oczywiście jeśli komuś gra idzie jako tako...

ty masz za to jakieś zakompleksienie i nie wiem czym to jest spowodowane... daj sobie siana już... skoro nie dajesz sobie rady z 12 skończ pisać te fermenty i zostań przy 11 masz niżej dział i w nim się udzielaj... to że ktoś jest z D1 czy nie to nie ma znaczenia... po stu meczach napisałem że można zbudować jako taki skład aby się nie denerwować że dostajemy po 6 czy 7 zero... czytaj uważnie

nie znam osoby prócz Ciebie która pisze że PES11 jest lepsza od 12 a już w ogóle że 11 to jedna z najlepszych serii... sorry tam było tyle bugów że szkoda gadać i wpływały znacząco na rozgrywkę... tutaj jest też ich trochę ale aż tak źle nie jest jak w 11... kolejna sprawa piszesz że 11 nie była schematyczna... jeśli chodzi o online była najbardziej wkurwiającym schematem w grze... 3/4 bramek jakie padały polegały na bieganiu zawodnikiem po skrzydle mocna wrzutka po ziemi piłka przechodziła wszystko i wszystkich - a napastnik strzelał bramkę...

to że 12 uważasz za gorszą tylko dlatego że nie potrafisz utrzymać swojej drużyny w MLO jest absurdem jeszcze większym... masz problem to nie płacz, zapytaj o pomoc a na pewno ktoś Ci pomoże (może nawet ja - od tego są ludzie)...

Skąd ty wiesz co ja z tym czasem robię... gram bo lubię fan...

ja np. do tej pory nie mogę rozpracować gry ciałem... zawsze do mnie podbiega gościu raz naciska i wytrąca z równowagi a ja muszę biegać za nim tyle że szkoda gadać a i tak czasami mi się to udaje... widzisz żaden ze mnie pro xd ;d

i wrzuć na luz bo napinasz się jak 10 letnie dziecko -.-
« Ostatnia zmiana: Grudzień 15, 2011, 23:15:57 wysłana przez L.A. »
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #124 dnia: Grudzień 16, 2011, 18:32:00 »
Tylko jeszcze zapytam czy to jest forum dyskusyjne czy folwark jakiegoś pseudo admina z małym ego?

Wszystkie tematy gdzie można podyskutować albo są zamykane albo usuwane jak mój 11vs12.
Może to forum sponsoruje konami ?

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #125 dnia: Grudzień 16, 2011, 18:35:51 »
a zauważyłeś znawco, te wątki przypięte? Tam dyskutujemy o różnych sprawach, zadajemy pytania, a nie spamujemy tworząc zbędne wątki,

np:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #126 dnia: Grudzień 16, 2011, 19:15:50 »
Jak masz problem a widać ze masz to sobie tam pisz.
Mam 148 stron przelecieć żeby znaleźć  czy ktoś może na forum porównuję 11 do 12.
I odpowiedz na pytanie komu przeszkadza temat 11vs12?
Boicie się ze za mało gier sprzedacie?
Jóź dawno ludzie pisali ze 11 jest lepsza.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #127 dnia: Grudzień 16, 2011, 19:35:04 »
Nie kolego to ty masz problem, kto Ci każe przelatywać 148 stron? chcesz o czymś podyskutować to piszesz w watku dyskusyjnym i dyskutujesz o tym z innymi,
W czym przeszkadza? A w tym, ze takich tematów różnego typu były by dziesiątki gdybyśmy na to pozwalali , a to jest forum do dyskusji a nie do spamowania.

« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2011, 19:37:15 wysłana przez Ukassiu »

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #128 dnia: Grudzień 16, 2011, 22:04:08 »
Jak masz problem a widać ze masz to sobie tam pisz.
Mam 148 stron przelecieć żeby znaleźć  czy ktoś może na forum porównuję 11 do 12.
I odpowiedz na pytanie komu przeszkadza temat 11vs12?
Boicie się ze za mało gier sprzedacie?
Jóź dawno ludzie pisali ze 11 jest lepsza.

oczywiście że nikomu ale pod względem że w pewnym stopniu jest ambitny... skoro porównujesz 11vs12 rób to w konkretny sposób... argumenty razy trzy...
a nie lament że przegrywasz to już jest do dupy... i co ma sprzedaż gier do tego - kto ma kupić grę to kupi a na pewno nie będzie czytał wypocin typu " gra jest słaba bo w nią nie daje sobie rady" taka recenzja nie zniechęci nikogo no chyba że ludzi twojego inteligentnego pokroju...
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #129 dnia: Grudzień 16, 2011, 22:29:07 »
" gra jest słaba bo w nią nie daje sobie rady" taka recenzja nie zniechęci nikogo no chyba że ludzi twojego inteligentnego pokroju...

Koziołku matołku gdzie i kiedy to napisałem?Jeżeli nie potrafisz czytać ze zrozumieniem to mamę zatrudnij.Napisałem ze trudno utrzymać drużynę trudniej niż w 11.Gra mnie nie wciąga i tyle jest nudna jak fifa(i nie mam zamiaru sobie dawać w nią rady).W 11 mam 2 razy więcej przegranych niż wygranych i jakoś gram dalej.
Pokaz jeszcze obrazki jakie turnieje wygrałeś bo ile masz kasy i jaki skład to już wiemy.

Zrobiłem myślę sensowne porównanie 11vs12 ale to nie jest forum dyskusyjne tylko jakiś folwark moda i jego piesków (sam się do niuch zaliczasz).
Przymulony mod czy admin wywalił temat nie dal się ludziom wypowiedzieć.

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 16, 2011, 22:40:15 »
powinieneś się leczyć człowieku

piszesz do mnie abym czytał ze zrozumieniem a najwidoczniej ty tutaj czegoś nie rozumiesz... najpierw patrz na siebie a później na innych -.-

koniec.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 16, 2011, 22:57:04 wysłana przez L.A. »
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2012 - wszystko o trybie online.
« Odpowiedź #130 dnia: Grudzień 16, 2011, 22:40:15 »