Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Rezerwy dają półfinał F.A. Cup!  (Przeczytany 126089 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United by reddevil8911 Podsumowanie rundy, wywiad z Rooneyem!
« Odpowiedź #160 dnia: Czerwiec 19, 2011, 21:17:53 »
świetne podsumowanie rundy, i mam nadzieje że Sneijder dołączy do Man. Utd. pozdr.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Manchester United by reddevil8911 Podsumowanie rundy, wywiad z Rooneyem!
« Odpowiedź #161 dnia: Czerwiec 19, 2011, 21:28:10 »
Fajnie i elegancko podsumowane wszystko :) Rooney chyba najbardziej wyróżnia się z pośród Czerwonych Diabłów :) Fajnie,że jesteś liderem imam nadzieje,że zdobędziesz 19 mistrzostwo :)Wywiad z Wazzą bardzo dobry 8) Świetne pytania i takie same odpowiedzi :) Powodzenia w rundzie wiosennej :)

Super_Mario

  • Gość
Odp: Manchester United by reddevil8911 Podsumowanie rundy, wywiad z Rooneyem!
« Odpowiedź #162 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:15:10 »
Ja powiem tylko tyle, że to jedno z najlepszych podsumowań. Powtórzę to co ktoś napisał wyżej, że Ci tak się chciało. Przedostatnia wypowiedź Wayne'a jest najlepsza :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Podsumowanie rundy, wywiad z Rooneyem!
« Odpowiedź #163 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:47:55 »


Odeszli:




30 letni Dimitar Berbatov wraca do Tottenhamu Hotspur. Po 2,5 sezonu spędzone na Old Trafford bułgarski napastnik postanowił wrócić do klubu w którym się wybił, mianowicie do Tottenhamu Hotspur.  Kwota transferu wyniosła ponad 22 mln funtów, kontrakt został podpisany na 3 lata.




Po 3,5 letnim pobycie na Old Trafford 23 letni brazylijski ofensywny pomocnik Anderson zmienia klub. Nowym klubem Brazylijczyka będzie madrycki Real. Królewscy zapłacili za niego ponad 28 mln funtów. Sam zawodnik poprosił o zgodę na ten transfer a zarząd i Sir Alex Ferguson nie widzieli przeszkód.




Kolejny szalony wynalazek SAFA nie sprawdził się na angielskich boiskach. Jest nim 27 letni duński bramkarz Anders Lindegaard, który był 4 bramkarzem klubu. Sam zawodnik nie godził się z taką sytuację i został sprzedany za 3 mln funtów do AC Parmy.


Ponadto w klubie nie ujrzymy również:

Bebe (rozwiązany kontrakt)

Gabriel Obertan ( rozwiązany kontrakt)

Owen Hargreaves do VFL Volsfburg za 17 mln £.

Wesley Brown do Aston Villa za 15 mln £.

John O'Shea do Napoli za 7 mln £.

Park Ji Sung do Romy za 3 mln £.



Przybyli:




Do Manchesteru z wypożyczeń powracają dwaj wychowankowie klubu. Obaj mają wielką nadzieję na grę i zaistnienie w swoim macierzystym klubie. Ci dwaj wychowankowie to 20 letni Danny Welbeck, który może grać na pozycji napastnika jaki i skrzydłowego.  Drugim z nich jest 21 letni Tom Cleverley, który może grać na pozycji skrzydłowego lub środkowego pomocnika. Obaj występują w młodzieżowej reprezentacji Anglii U 21.




Trzecim wzmocnieniem Manchesteru w tym okienku jest 18 letni środkowy obrońca Blackburn Rovers Phil Jones. Przez wielu ekspertów nazywanym drugim Johnem Terrym. Klub z Old Trafford pozyskał go z Rovers za śmieszną kwotę 4,5 mln funtów. Podpisał z nowym klubem 3 letni kontrakt. Ten zawodnik również występuję wraz z Welbeckiem, Cleverleyem i Smallingiem w młodzieżowej kadrze Anglii U 21.

Bardzo się cieszę z tego że dołączyłem do tak wspaniałego klubu, jakim jest Manchester United. Mam świadomość, że o miejsce w pierwszym składzie będzie bardzo ciężko, ale kto nie próbuje ten dwa razy traci. A przy Ferdinandzie i Vidićiu mogę się wiele nauczyć, gdyż są to najlepsi defensorzy w Anglii, jak nie na świecie. Nie mogę się doczekać, kiedy zagram dla nowego klubu.


Absolutny Hit na Old Trafford!



Ostatnim, ale  najważniejszym wzmocnieniem w tym oknie jest kupno mózgu reprezentacji Oranje 26 letniego holenderskiego rozgrywającego Wesleya Sneijdera. Za popularną 10 Interu Czerwone Diabły zapłaciły, aż 38 mln funtów i podpisał z nimi 3 letni kontrakt. Będzie zarabiać ponad 200 tyś tygodniowo. Sir Alex Ferguson widzi w Holendrze idealnego następcę powoli odchodzącego na piłkarską emeryturę Paul Scholes'a. Holender dysponuje niesamowitym podaniem crossowym, dużo widzi na boisku i ma strasznie mocne i precyzyjne uderzenie. Przez wielu uważany za najlepszego gracza ubiegłego roku. Niestety dla niego inni woli niesamowite tridente z Barcelony zamiast niego.W nowym klubie nowy Wesley zagra z 10 na plecach.

Bardzo się cieszę, że tu trafiłem. To jest klub z absolutnej światowej czołówki. Bardzo będę starał się pomóc dla klubu w zdobywaniu trofeów. Liga angielska jest moją ulubioną ligą, bardzo lubię ich styl gry. Mam nadzieję, że szybko dopasuję się do ich stylu. Klub wydał za mnie sporą kwotę pieniędzy, zamierzam się mu odwdzięczyć dobrą grą na boisku. Numer jaki otrzymałem zmotywuję mnie do tylko do lepszej gry, bo taki sam mam w kadrze. Pozdrawiam gorąco fanów Manchesteru United z całego świata.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Podsumowanie rundy, wywiad z Rooneyem!
« Odpowiedź #164 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:55:06 »
olalalala co się porobiło
nie będziesz mógł skorzystać już z usług 9 graczy jednak będziesz miał nowych i to nie lada słabych
fajnie że Wesley przeszedł do Manchesteru na pewno mocne wzmocnienie i teraz przeciwnicy będą mieli proble w środkowej części boiska

Super_Mario

  • Gość
Odp: Manchester United by reddevil8911 Podsumowanie rundy, wywiad z Rooneyem!
« Odpowiedź #165 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:55:17 »
Bardzo ładny przesiew zrobiłeś w szatni :) Za to wracają z wypożyczenia dwaj wychowankowie. Wesley Sneijder na pewno wzbogaci grę Manchesteru i godnie zastąpi Paula Scholesa. Tak jak piszesz ma dobry przegląd pola, umie dobrze zagrać i umie czynić na boisku cuda :D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Podsumowanie rundy, wywiad z Rooneyem!
« Odpowiedź #166 dnia: Czerwiec 19, 2011, 22:55:28 »
Dość sporo zaorbiłeś, lecz dużo straciłeś na transferze holendra. Sneijder jest absolutnie zawodnikiem, który będzie potrzebny do siły ataku United na dodatek już dostał koszulkę z " 10 " na plecach. Z wypożyczeń powróciło dwóch młodych, utalentowanych piłkarzy, którzy mogą być dobrymi zmiennikami oraz kupiłeś młodego obrońce. Mam nadzieję, że tak jak go nazywają na takiego wyrośnie.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911 Transfery na OT, początek rewolucji!
« Odpowiedź #167 dnia: Czerwiec 19, 2011, 23:03:54 »
W szatni spore zmiany jednak moim zdaniem zmiany na lepsze ;). Welbeck - świetny gracz. Daj mu szanse on pokaże na co go stać :). Co do Sneijdera to przyda się w walce o potrójną koronę. Ciekaw jestem jak sobie poradzi. Oby to nie był nie wypał.

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United by reddevil8911 Transfery na OT, początek rewolucji!
« Odpowiedź #168 dnia: Czerwiec 19, 2011, 23:05:12 »
Niezłe przewietrzenie zrobiłeś. Prawie tak jak ja tylko, że ty dostałeś za to kasę, a ja wszystkich pozwalniałem. Szkoda Andersona, u mnie dobrze grał, ale jak uważasz. Berbatov też by mógł coś jeszcze zdziałać. Sneijder na pewno się przyda, ale myślę, że zakupy zrobione przez ciebie nie zakryją wszystkich luk, ponieważ sprzedałeś 4 dobrych zawodników, 2 przeciętnych i 3 słabych, a kupiłeś tylko jednego bardzo dobrego i resztę nie oszukujmy się - przeciętnych lub słabych. Mimo wszystko życzę nadal powodzenia. ;) Mam nadzieję, że poprowadzisz Czerwone Diabły do mistrzostwa i wiesz co robisz.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2011, 23:08:33 wysłana przez smolarek222 »

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Transfery na OT, początek rewolucji!
« Odpowiedź #169 dnia: Czerwiec 19, 2011, 23:07:05 »
Bardzo ładne transfery, a najbardziej Holender: Snejder. Będzie mi brakowało Berbatov'a na Old Trafford. Dzięki tym transferom musiałeś bardzo dużo zarobić. Pozdrawiam
" border="0

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Transfery na OT, początek rewolucji!
« Odpowiedź #170 dnia: Czerwiec 19, 2011, 23:12:48 »
22 mln. Funtów za Bułgara to sporo, zwłaszcza, że najmłodszy nie jest. Wraca do Kogutów. Jeszcze więcej wziąłeś za Andersona. Bramkarz jako szalony wynalazek SAF:D Dobre :D Widzę, że Bebe nie potrzebny w realu, jak i również w grze ;D Wracają wychowankowie, a Sneijder - wiadomo, umie czynić cuda na boisku :D

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Manchester United by reddevil8911 Transfery na OT, początek rewolucji!
« Odpowiedź #171 dnia: Czerwiec 19, 2011, 23:13:49 »
Ciekawe transfery, ciekawe... Szkoda, że sprzedałeś Berbatova, wolę jego od Owena i moim zdaniem jest lepszym piłkarzem no ale... Andersona mogłeś zostawić, bo chłopak młody jest, może jako dubler by Ci się kiedyś przydał. Decyzja o sprzedaży reszty słuszna jak najbardziej.
Welbeck jak na swój wiek na pewno nie jest zły, drugiego Pana średnio kojarzę, ale coś mi świta, że chłopak wcale źle też nie gra. Jonesa kupiłeś faktycznie za śmieszne pieniądze, a jest to młody, bardzo obiecujący obrońca i myślę, że przebojem wywalczy sobie miejsce w jedenastce. Sneijdera nie będę komentować bo to klasa sama w sobie. Cieszę się, że ktoś pamięta o moim ulubionym piłkarzu i sprowadza go do siebie. Będziesz miał z niego pożytek, oj będziesz miał.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Transfery na OT, początek rewolucji!
« Odpowiedź #172 dnia: Czerwiec 19, 2011, 23:21:42 »
Niezłe przewietrzenie zrobiłeś. Prawie tak jak ja tylko, że ty dostałeś za to kasę, a ja wszystkich pozwalniałem. Szkoda Andersona, u mnie dobrze grał, ale jak uważasz. Berbatov też by mógł coś jeszcze zdziałać. Sneijder na pewno się przyda, ale myślę, że zakupy zrobione przez ciebie nie zakryją wszystkich luk, ponieważ sprzedałeś 4 dobrych zawodników, 2 przeciętnych i 3 słabych, a kupiłeś tylko jednego bardzo dobrego i resztę nie oszukujmy się - przeciętnych lub słabych. Mimo wszystko życzę nadal powodzenia. ;) Mam nadzieję, że poprowadzisz Czerwone Diabły do mistrzostwa i wiesz co robisz.

Zgadzam się z tobą w 10000% osłabiłem się,ale to był przemyślany ruch. Chciałem, żeby kariera była ciekawa a taka będzie jak się osłabię. Po za tym myślę, że ci młodzi chłopcy jeszcze nie raz was zaczarują. ;)

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Manchester United by reddevil8911 Transfery na OT, początek rewolucji!
« Odpowiedź #173 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:24:20 »
sneijder w man. utd :D ciekawie :D
rewolucja w szatni Menchesteru. Osłabiłeś się. Jak wyżej powiedziałeś by kariera była ciekawsza. No zaobaczymy co z tego będzie. Zapraszam do mnie ;)

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: Manchester United by reddevil8911 Transfery na OT, początek rewolucji!
« Odpowiedź #174 dnia: Czerwiec 20, 2011, 19:28:28 »
Ładny przewiew zrobiłeś w szatni ale po co trzymać bezużytecznych graczy, Sneider ważniejszy i to o milion procent ;D. Rooney zawiedziony bo nie ma 10 ;D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Transfery na OT, początek rewolucji!
« Odpowiedź #175 dnia: Czerwiec 20, 2011, 22:39:42 »
Kolejka 19 BPL



Rooney potwierdza swoją dobrą formę z ubiegłej rundy!


0:3

Strzelcy:

29' Ronney

44' Nani

90+1' Rooney


Kary Indywidualne:


15' Shorey


Ostatnie spotkanie pierwsze rundy spotkań odbyło się na The Hawthorns. W tym meczu, szansę gry od pierwszych minut otrzymali debiutanci ( Cleverley, Jones i Sneidjer). Goście długo szukali dojścia do bramki przeciwnika i znaleźli w 29 minucie, kiedy Nani zagrał do Rooneya, a ten z ostrego kąta założył siatę bramkarzowi. W 44 minucie Sneijder dośrodkował z końcowej linii boiska wprost na głowę Naniego, a Portugalczyk nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce. W 90 minucie Rooney dobił gospodarzy i z najbliżej odległości pokonał bramkarza gospodarzy. W tabeli bez zmian, nad Liverpoolem mamy przewagę bramek.
[/i]




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8b947fca7ff62247c3db4f56ba30a8c8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8b947fca7ff62247c3db4f56ba30a8c8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Wayne Rooney 7.5



Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Rooney potwierdza klasę!
« Odpowiedź #176 dnia: Czerwiec 20, 2011, 22:42:40 »
dobrze że dałeś pograć nowym Wesley nawet asystował a Rooney jak zwykle dobre spotkanie i 2 bramki na jego końcie

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Rooney potwierdza klasę!
« Odpowiedź #177 dnia: Czerwiec 20, 2011, 23:24:39 »
Kolejka 20 BPL



Wigan wywozi cenny punkt z OT!

1:1

Strzelcy:

67' Gibson


81' Moses


Kary indywidualne:

87' Watson

Typowy mecz z gatunku bicia głową w mur. Jedna drużyna atakuję druga się broni i czeka na kontry. Sir Alex Ferguson wystawił na mecz z Wigan, same rezerwy, gdyż reszta składu dochodziła do siebie po meczach swoich reprezentacji. Walenie głową w mur trwało, aż do 61 minuty kiedy Gibson pokonał bramkarza goście. W 81 minucie byliśmy świadkami sporej kontrowersji, Moses był na 2 metrowym spalonym, lecz nie zostało to zauważone przez arbitra i zawodnik gości zdobył gola. Sędzia doliczył do normalnego czasu 5 minut, ale i to nie pomogło i podzieliliśmy się punktami z rywalem.Liverpool wykorzystał nasz błąd i to oni są teraz liderem tabeli.

[/i]



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8b947fca7ff62247c3db4f56ba30a8c8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=8b947fca7ff62247c3db4f56ba30a8c8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Antolin Alcaraz 7.0


Boss Manchesteru United o transferach i nie tylko....




Szkoda tego remisu u siebie z Wigan, ale trzeba przyznać obiektywnie, że nie zagraliśmy dzisiaj tak jak powinniśmy. Wszyscy jesteśmy smutni, bo straciliśmy lidera. Ja jednak nie widzę powodów do zmartwień, przecież kluczowy mecz z Liverpoolem zagramy u siebie. Co więcej mecze z absolutną czołówką ligi, oprócz meczu derbowego zagramy u siebie.

Ja jestem zadowolony z progresu jakiego robią ci młodzi na chłopcy na treningach. Cieszy mnie fakt pozyskania Phila Jones, ten chłopak jest niesamowity i mówię wam za kilka lat będzie jednym z najlepszych obrońców na świecie. Do tego z wypożyczeń powrócili Tom i Danny, bardzo dobrze mieć ich z powrotem w zespole. Ogólnie możemy być zadowoleni,bo w naszej drużynie gra aż 4 młodzieżowych reprezentantów Anglii, co mnie osobiście cieszy.

Jeśli chodzi o transfer Wesleya Sneijdera do naszego zespołu, to mogę powiedzieć jedno jestem bardzo zadowolony, że w końcu udało nam się go kupić. To jest niesamowity gracz, idealny rozgrywający który na pewno nam pomoże w ważnych meczach. Jego pierwszy mecz z WBA, może nie był perfekcyjny lecz to dopiero początki. On dopiero poznaję zespół i warunki angielskiej piłki.

Słyszałem głosy krytyki za sprzedaż kilku ważnych graczy i pozyskanie samych młodych (nie licząc Wesleya). Ja tej krytyce wychodzę na przód i mówię, że już kiedyś taką śpiewkę słyszałem i co potem było wygraliśmy mistrza Anglii, Puchar i Ligę Mistrzów. Dzisiejsza piłka musi opierać się na wychowankach, nie na sprowadzaniu gwiazd do zespołu.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wigan robi psikusa na OT, wypowiedź Bossa!
« Odpowiedź #178 dnia: Czerwiec 21, 2011, 00:00:58 »
Rooney w meczu z WBA pokazał klasę a Ty sprawdziłeś nowych graczy. Sneijder pokazał się z dobrej strony i myślę, że to będzie bardzo dobry transfer United.

Mecz z Wigan to najgorszy mecz z możliwych. Ty atakujesz a rywal tylko się broni. Udało się strzelić gola jednak sędzia was oszukał i Wigan doprowadziło do wyrównania. Strasznie frajerskie  :-\. Przez błąd arbitra straciliście fotel lidera na rzecz Liverpoolu ale mam nadzieję, że szybko go odzyskacie.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wigan robi psikusa na OT, wypowiedź Bossa!
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwiec 21, 2011, 00:04:27 »
to się nazywa mieć pecha cały mecz przewaga a w końcówce błąd sędziego i remis tym bardziej boli bo straciłeś fotel lidera ale mam nadzieję że go szybko odzyskasz

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Manchester United by reddevil8911 Wigan robi psikusa na OT, wypowiedź Bossa!
« Odpowiedź #179 dnia: Czerwiec 21, 2011, 00:04:27 »