Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Rezerwy dają półfinał F.A. Cup!  (Przeczytany 126072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: MUFC by reddevil8911 Pogrom na Ewood Park, szalone ruchy transferowe na OT!
« Odpowiedź #460 dnia: Lipiec 05, 2011, 05:13:08 »
Nie znam się na transferach ale mogę ci pogratulować 2 zwycięstw. Hernandez rozwalił Blackburn. To będzie twoja największa gwiazda. Szkoda że Owen odszedł.

Offline Bartek10

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1883
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 06.08.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: MUFC by reddevil8911 Pogrom na Ewood Park, szalone ruchy transferowe na OT!
« Odpowiedź #461 dnia: Lipiec 05, 2011, 10:05:03 »
Szkoda Kuszczaka. Mogłeś go wpuścić aby pożegnał się z kibicami
2 miejsce w :
Typer Premiership 2010/2011, Typer Ligi Mistrzów 2011/2012, Typer Champions League 2012/13
3 miejsce w :
Typer Premiership 2009/2010, Typer Premiership 2011/2012, Typer Premiership 2012/2013, Typer MŚ 2010,Typer Primera Division 2012/2013

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Odp: MUFC by reddevil8911 Pogrom na Ewood Park, szalone ruchy transferowe na OT!
« Odpowiedź #462 dnia: Lipiec 05, 2011, 10:18:26 »
Kuszczak odchodzi, szkoda trochę, ale z drugiej strony nie było już dla niego miejsca w składzie. Viviano jest młodszy i powinien dobrze go zastąpić. Gratuluje zwycięstwa na inaugurację sezonu, oby cały taki był :)
" border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: MUFC by reddevil8911 Pogrom na Ewood Park, szalone ruchy transferowe na OT!
« Odpowiedź #463 dnia: Lipiec 05, 2011, 11:29:19 »
Jaki overall miał Gibson i jakim cudem on tyle kosztował ?:D Ja go zawsze kupuje za 2-3 miliony :)
Kuszczak podobnie a Ty taką kasę dostałeś, że nie wahał bym się ich sprzedać. Dobry mecz z Blackburn jednak wcale nie byli bez szans, kilka dobrych okazji jednak Hernandez pokazał klasę.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: MUFC by reddevil8911 Pogrom na Ewood Park, szalone ruchy transferowe na OT!
« Odpowiedź #464 dnia: Lipiec 05, 2011, 11:52:28 »
Ładna inauguracja nowego sezonu. Pierwszy mecz i odrazu 0-3. Możesz być zadowolony, że Chicharito zaczął już strzelać. Szkoda, że do składu nie stawiasz Higuaina. Mogł byś go dać za Fletchera i przenieść do ataku i grać 4-3-3, no ale zrobisz jak będziesz uważał. Nowi zawodnicy są młodzi i mogą wyrosnąć z nich wielkie gwiazdy. Najbardziej jestem zadowolony z transferu Sancheza bo jest to bardzo utalentowany piłkarz.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: MUFC by reddevil8911 Pogrom na Ewood Park, szalone ruchy transferowe na OT!
« Odpowiedź #465 dnia: Lipiec 05, 2011, 12:20:36 »
zaskakująca suma za Gibsona.
Vivano zajął numer po Kuszczaku :'(
Świetna inauguracja rozgrywek, brawo. Zapowiada się dobry sezon.
Koguty nieźle się przejechały po Fulham

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: MUFC by reddevil8911 Pogrom na Ewood Park, szalone ruchy transferowe na OT!
« Odpowiedź #466 dnia: Lipiec 05, 2011, 14:18:33 »
2 Kolejka BPL



Walenie głową w mur przez 90 minut!

0:0

Taktyka gospodarzy na ten mecz była prosta, nie dać rozwinąć skrzydeł mózgowi United Sneijderowi, do tego wszyscy na 40 metrze od bramki bronią dostępu do pola karnego. Mimo zagęszczonego środka gracze gości potrafili skonstruować kilka ciekawych akcji pod bramką przeciwnika, ale brakowało wykończenia. W 90 minucie powinno być 1:0 dla gości, ale doskonałej sytuacji sam na sam z Greenem nie wykorzystał Ashley Young.Gospodarze nie oddali w tym meczu nawet ani jednego strzału.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a8f6318e2c132aef4898a639827c453&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a8f6318e2c132aef4898a639827c453&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Robert Green 7.0


Kapitalnie obronił w doliczonym czasie strzał Younga, dzięki czemu zapewnił swej ekipie cenny punkt.



Zapowiedź meczu o Super Puchar Europy:




W tą środę na Goodison Park w Liverpoolu odbędzie się spotkanie o Super Puchar Europy pomiędzy zwycięzcą Ligi Mistrzów Manchesterem United a zwycięzcą Ligi Europejskiej OSC Lille. Stawką meczu będzie tytuł najlepszej drużyny starego kontynentu.



VS

Trenerzy przed spotkaniem:



To dla mnie wielkie przeżycie, mam już swoje pierwsze w karierze trenerskiej trofeum. Teraz stoję przed szansą zdobycia kolejnego, tego którego nie mam w kolekcji jako zawodnik. Nasz rywal Lille jest nieobliczalnym zespołem i będziemy mieli z nimi problemy. Musimy zagrać o wiele lepiej niż w meczu z West Hamem gdzie szwankowała skuteczność. Niektórzy gracze poczuli się na boisku zbyt pewni siebie, dlatego teraz zagrać będą mogli inni. U mnie nie ma jakieś hierarchii gra ten kto prezentuje dobrą formę.



Jesteśmy świadomi wagi tego spotkania. Gramy z najlepszą drużyną poprzedniego sezonu w Europie, która ma w swym składzie wielu doskonałych graczy. Ja jednak wierzę w moich zawodników, że są w stanie Manchester United. To oni są faworytami tego starcia, my musimy zagrać swoje a być może uda nam się wygrać.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Widze, że gospodarze nawet jednej kontry nie wyprowadzili... Zawsze wkurzają takie mecze, gdzie masz mase rywali i nie możesz się przedostać. Miałeś okazję na 0-1 w 90 minucie, lecz nie udało ci się jej wykorzystać. Teraz masz ważny mecz o drugie już trofeum w tym sezonie.
Powodzenia.

Offline karata96

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1282
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 19.12.2009r.
Nie lubię takich meczy, kiedy się atakuje przez 90 minut i nic się nie strzela ;) W meczu z WHU po prostu pech. Ciekawie się zapowiada walka o Superpuchar Europy z Lille powodzenia
" border="0

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Gospodarze nie oddali w tym meczu ani jednego strzału i gdyby w tym spotkaniu nie zagrał Green to zaliczyłbyś 3 punkty :)

Teraz czeka cię mecz o 3 trofeum w tym roku :) Mam nadzieję,że wygrasz bo Lil to niewymagający przeciwnik :) Może nawet Ludo coś ustrzeli :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
NO dosyć trudny mecz z Młotami. Zagrali bardzo defensywnie i nie ma co się dziwić, że tylko remis. Nie oddali żadnego celnego strzału anie nawet nie celnego. Obaj trenerzy wypowiadają się z szacunkiem dla przeciwnika.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
przede wszystkim gratuluję zwycięstwa w meczu o Tarczę Dobroczynności liczę że wynik taki sam będzie jak w meczu z Lille
powodzenia

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Szkoda remisu z West Ham. Lille powinieneś ograć z palcem w..... nosie.

Offline D17

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 281
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 27.11.2009r.
  • Real Madryt!
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Ciężki mecz z młotami.Z Lille nie powinno być kłopotów  kolejne trofeum już w drodze. Powodzenia

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Super Puchar Europy



Joker rozstrzyga mecz!

3:2

Strzelcy:

9' Gallas (Obraniak)

12' Sneijder (Nani)

24' Sturridge (Guthrie)

30' Rooney (Van Der Viel)

69' Higuain (Nani)


Kary indywidualne:


65' Dumont

Mecz o Super Puchar Europy czas zacząć. Od początku obie drużyny zaczęły ten mecz bardzo ofensywnie i na gole nie trzeba było czekać. W 9 minucie Obraniak zagrywa z rzutu rożnego mocną piłkę w pole karne, do niej dochodzi niepilnowany Gallas i mocnym strzałem głową nie daję szansę De Gei. W 12 minucie Nani próbuje rozerwać obronę Lille, w sukurs idzie mu Sneijder który otrzymuje piłkę spogląda na bramkę i decyduję się na strzał z 20 metra piłka odkręca się w prawą stronę i grzęźnie w prawym okienku bramki Landreu. W 24 minucie Guthrie idealnie wypuszcza na czystą pozycję Sturridge, który w pojedynku sam na sam z De Geą zachowuję zimną krew i posyła lekką piłkę obok rozpaczliwie interweniującego bramkarza United i mamy 2:1. W 30 minucie Van Der Viel zagrywa idealnie na głowę niepilnowanego Rooneya, który wyrównuje stan meczu na 2:2. Obie ekipy oddały 2 celne strzały na bramkę przeciwnika i obie ustrzeliły po dwa gole. Druga połowa była już dużo inna niż pierwsza, gracze Solskjaera uzyskali ogromną przewagę ale doskonale w prawie każdej sytuacji bronił Landreu. W 69 minucie swoje czary mary na lewej stronie po raz kolejny zaprezentował Nani, zagrał idealnie na głowę Higuaina który pewni pokonał Landreu. Był to jego pierwszy gol w oficjalnym meczu w barwach Manchesteru ale najważniejszy bo dał nam cenne trofeum.




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE




<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a8f6318e2c132aef4898a639827c453&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9a8f6318e2c132aef4898a639827c453&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Gonzalo Higuain 7.0

Jestem niesamowicie szczęśliwy z mojej pierwszej bramki w nowym zespole. Wygraliśmy już 2 trofeum w tym sezonie, jestem wielce z tego powodu szczęśliwy. Na razie nie potrafię wywalczyć sobie miejsce w podstawowym składzie zespołu, ale spokojnie muszę czekać na swoją szansę i ją jak najlepiej wykorzystywać. Teraz przed nami Wielkie Derby Manchesteru na Old Trafford, mam nadzieję że uda nam się je wygrać.


Zapowiedź Wielkich Derbów Manchesteru!



Przed nami 159 odsłona Wielkich Derbów Manchesteru. W tamtym sezonie na Old Trafford mieliśmy kapitalny mecz, który rozstrzygnął golem w 91 minucie Ashley Young. Ale ostatnie 158 derby rozegrane na Eastlands wygrali "Obywatele" dzięki kontrowersyjnej bramce Dzeko. Jak będzie tym razem przekonamy się już w tą niedziele o godz. 16. Oba zespoły mają taki sam dorobek punktowy, ale to gracze z niebieskiej części Manchesteru są wyżej w ligowej  tabeli. Obie ekipy dają z siebie wszystko co możemy wywnioskować z wypowiedzi przedmeczowych obu trenerów:



To będzie bardzo trudne spotkanie. Muszę odpowiednio gospodarować siłami moich graczy, bo graliśmy w środę trudne spotkanie przeciwko Lille. Myślę, że kilku graczom należy się odpoczynek i zastąpią ich inni zawodnicy. Naszą mocną siłą jest silna szeroka kadra, mamy mocno obsadzone każdą pozycję. W meczu derbowym zagramy na ponad 110% by przywrócić panowanie w mieście czerwonej części Manchesteru.



Oba zespoły zrobią wszystko by wygrać. Ostatnie derby wygraliśmy my, również w meczu na Old Trafford rozegraliśmy kapitalny mecz, lecz pechowo przegraliśmy po golu zdobytym w doliczonym czasie gry. Tylko jest jedna wielka różnica, wtedy graliśmy z Manchesterem Sir Alexa Fergusona i to był mocny zespół. Teraz jest to zespół nie oszukujmy się młokosa który dopiero się uczy trenerskiego fachu. Co z tego, że ma  mocny personalnie zespół, skoro nie ma potrzebnego w tej pracy doświadczenia. Dlatego myślę, że wynik tego meczu nie może być inny jak tylko zwycięstwo moich zawodników.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 05, 2011, 20:26:10 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
i jest drugie trofeum
na początku nieźle musiał cię Obraniak przestraszyć jednak do przerwy padło aż 4 bramki ale wynik remisowy
całe szczęście po przerwie Higuain strzelił bramkę dającą wygraną i Vidić mógł podnieść kolejny puchar

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Mecz bardzo dobry z Lille i jak widać Francuzi mają nie zły skład. Pierwsza połowa bardzo wyrównana za to w drugiej musieli się tylko bronić. Dobrze, że Higuain zagrał bo zasługuje on na podstawową "11" przynajmniej raz na jakiś czas.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Mecz z Lille zacięty ale najważniejsza jest Twoja wygrana. Teraz czekam na derby Manchesteru i Twoje zwycięstwo! Mam nadzieję, że będzie to dobry mecz.



PS. Przy pierwszej bramce powinno być Gallas (Obraniak).

Offline ESTroyes

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 84
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.12.2010r.
Widzę, że Lille ma solidny skład. Higuain pierwszy gol :) brawo dla niego do dał Ci ważne trofeum, kto wie jak by to wyglądało gdyby nie zagrał. W Derbach typuje twoje zwycięstwo ale minimalne.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Gratuluje Superpucharu Europy i życzę powodzenia z City !!
Looknij do mnie, gdy wpiszę coś nowego ;)
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer