Autor Wątek: BaL by bachu12 |11 Wyników w ostatnim poście|  (Przeczytany 47171 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają bez bramek Pawła| Zapraszam Koment za Koment
« Odpowiedź #140 dnia: Lipiec 09, 2011, 21:43:19 »
Piękny mecz z Porto i twoje dwa gole.Ciekaw jestem co takiego się działo w rewanż. W lidze tym razem bez bramki, ale zespół wygrywa. Nadal gonicie Bayern :)

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają bez bramek Pawła| Zapraszam Koment za Koment
« Odpowiedź #141 dnia: Lipiec 09, 2011, 21:45:24 »
Dobry wynik choć bez twojej bramki, ale może przełamiesz się w kolejnym spotkaniu.

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają bez bramek Pawła| Zapraszam Koment za Koment
« Odpowiedź #142 dnia: Lipiec 10, 2011, 11:01:30 »

Gramy dalej Portugalski koszmar się nie kończy


Po pierwszym spotkaniu obu ekip mogliśmy się spodziewać teraz świetnego widowiska. Porto musiało gonić wynik gdyż przegrywali 3:2. Już na początku Kozły pokazały że grają po to by wygrać. Porto w pierwszej połowię mogło się tylko bronić. Już Paweł tylko czekał na moment w którym będzie mógł uderzyć. Taki moment nadszedł w 34 minucie. Był to pierwszy strzał w meczu Bacha. Pierwszy strzał i od razu Gooool! Petarda po ziemi poszła w prawy dolny róg bramki. Porto musiało w tym momencie odrabiać dwie bramki. Udało się odrobić im tylko jedną. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Chyba nikt nie żałował wydanych pieniędzy na bilety. Ten mecz był naprawdę godny finału Ligi Mistrzów.



Portugalski koszmar się nie kończy

Po pokonaniu porto wszyscy myśleli że Koeln będzie miało spokój od Portugalskich drużyn. Jednak nie. Ich kolejnym przeciwnikiem w Lidze Europejskiej będzie Sporting Lizbona. Nim Kozły zagrają ze Sportingiem czeka ich jeszcze mecz sparingowy z kolejną Portugalską ekipą. Bragą.


Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Mecz był bardzo ciężko z tego co piszesz. Przewagę nieco miał twój zespół ale na prawdę nie wielką.
Sporting Lizbona nie jest łatwym rywalem, kiedy grałem w Lidze Sagres to był chyba największy rywal o mistrzostwo choć bezpośrednio ich pokonałem dwa razy :)

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Ważny awans, ale dalej napór Portugalskich zespołów przed tobą i trzeba będzie uważać, bo przeciwnicy szykują się trudni.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Oj, chyba cię nie dogonię ;P Kolejna bramka, ja nie wiem, jak Ty to robisz;P Teraz znów wybierzesz się do Portugalii, tyle, że do Lizbony;P

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Ten mecz był godny finału Champions League :) Ciężki mecz zakończył się wynikiem 1:1.Fajnie,że padł gol po Twoim pierwszym strzale :)

Teraz dwa mecze z Portugalskimi zespołami :D Mam nadzieję,że wygrasz :)

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...

Skrót

Daje bez opisu bo się wkurwiłem za przeproszeniem. Pisałem wszystko prawie 40 minut i mi się strona zawiesiła. Musiałem od nowa Firefoxa włączać. Wszystko poszło w pizdu. Nie wiem jak dodawać te skróty we flashu więc będę dawał miniatury.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
No Portugalia jeszcze wam za skórę zajdzie zagracie z moją ulubioną ekipą z tego kraju Sportingiem Lizbona. Liczę na podobne mecz jak ze smokami. No i kolejna wygrana i dwa gole. Bachu gwiazdą Bundesligi ;)

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
22 Kolejka

Kozły powiększają przewagę w tabeli


Wszyscy oczekiwali jakiejś wielkiej wali obu ekip lecz to Kozły pokonały Hoffenheim 3:1. Tym razem nie szalał Paweł. wszyscy grali zespołowo. Strzelcami bramek byli: Yalcin, Bach i Chihi. Dla przeciwników strzelił Vieri. Najważniejsze jest to że Koeln powiększa przewagę w lidze nad drugim Bayernem.




Skrót Meczu



Prosiłbym o szybki chociaż 1 komentarz bo nie chce post pod postem pisać. Może być nawet taki: Dobry mecz zagraliście itd.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2011, 17:29:04 wysłana przez bachu12 »

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Pewne zwycięstwo. Tak jak przystało na pretendentów do mistrzostwa. Bach znów strzela. Uważaj Abramovich albo Ferguson już cię obserwują  ;D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Cóż, zagraliście bardzo zespołowo i się opłaciło. To, że strzelasz bramki to już się staje tradycją;P  Ciekawe jakie będziesz miał oferty;P

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Dziękuje za ten szybki komentarz. Już daje mecz z Sportingiem.'

Kozły wygrywają u siebie. Niesamowity początek meczu


To niesamowite. Takiego początku meczu chyba nikt się nie spodziewał. Kozły powtórzyły niemal akcje po rozpoczęciu drugiej połowy z Porto. Naprawdę szybka bramka. Piłkarzom Koeln wystarczyło kilka sekund na strzelenie bramki (musisie zobaczyć to w skrócie bo gol piękny). Paweł dał już prowadzenie Kozłom w 1 minucie gry. Gdy tylko bramka została strzelona Koeln zaczęło się bronić by nie stracić bramki. Sporting kilka razy próbował lecz od czego jest Ransing. Cały zespół zasłużył na tą wygraną. Jeżeli Kolonia przejdzie dalej będzie mogła grać z Astonem Villa albo z niemieckim Mainz. Jakby Przeszli przez któryś z tych klubów mogą się zmierzyć z kolejnym Portugalskim zespołem Benfiką Lizbona.




Skrót meczu

Będziecie zachwyceni tą pierwsza bramka taka akcja poszła.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2011, 21:45:23 wysłana przez bachu12 »

Super_Mario

  • Gość
Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają u siebie. Niesamowity początek meczu|
« Odpowiedź #153 dnia: Lipiec 10, 2011, 20:04:40 »
Gratuluję szybkiego zwycięstwa ze Sportingiem. Pierwsza akcja i ładny lob :) Ładnie tam bombardowaliście bramkę.

Co do mojej kariery to zawsze mogę zmienić poziom na Amator (bo na Beginnerze grać się nie da) i będę mieć 11 goli w 11 meczach :D A tak poważnie... Niestety mój obibok więcej goli strzelał w meczach towarzyskich, a te się do statystyk nie wliczają. Jak przychodziły mecze oficjalne, to zupełnie inna drużyna :(

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają u siebie. Niesamowity początek meczu|
« Odpowiedź #154 dnia: Lipiec 10, 2011, 20:45:39 »
jak dawno mnie nie było
ale w lidze idzie wam bardzo dobrze a tobie jeszcze lepiej nawet hattrick strzeliłeś
w LE Koel rozegrało dobre spotkanie i awansowało dalej mimo trudnego rywala jakim jest Porto
w następnej rundzie LE znowu Portugalski klub i znowu wygrana jednak skromna i trzeba będzie walczyć z wszystkich sił w rewanżu

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają u siebie. Niesamowity początek meczu|
« Odpowiedź #155 dnia: Lipiec 10, 2011, 20:56:10 »
popisówa. 1 minuta i bramka. awans blisko.

Cytuj
Niemieckim
przymiotnik z małej.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają u siebie. Niesamowity początek meczu|
« Odpowiedź #156 dnia: Lipiec 10, 2011, 21:12:32 »
Heh, Portugalczycy Cię prześladują, jeszcze możesz zagrać z Benficą, ale do tego daleko droga. Bardzo ładna bramka, no i postawa waszego bramkarza też świetna.  Zobaczymy, jak będzie w rewanżu, na pewno ciekawie;]

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają u siebie. Niesamowity początek meczu|
« Odpowiedź #157 dnia: Lipiec 10, 2011, 21:16:08 »
Kolejna trudna przeprawa z portugalskim zespołem, ale ważne zwycięstwo jeszcze ważniejsze, że ty strzelasz, jesteś nie zawody i nie zdziwił bym się gdyby jakiś z wielkim klubów zgłosił się po ciebie.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają u siebie. Niesamowity początek meczu|
« Odpowiedź #158 dnia: Lipiec 10, 2011, 21:42:19 »
Myślałem, że Sporting sprawi Ci więcej problemów ale pokonałeś ich. Minimalne zwycięstwo ale jest.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają u siebie. Niesamowity początek meczu|
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 10, 2011, 22:01:29 »
No Bachu bez ciebie Kozły uciekłyby do lasu, a tak wszyscy lubiący Koeln są szczęśliwi i na waszą grę pół Bundesligi się ślini. :D Dobry mecz ze Sportingiem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: BaL by bachu12 |Kozły wygrywają u siebie. Niesamowity początek meczu|
« Odpowiedź #159 dnia: Lipiec 10, 2011, 22:01:29 »