Autor Wątek: PES 2012 z nowym systemem kontroli zawodników.  (Przeczytany 11921 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
PES 2012 z nowym systemem kontroli zawodników.
« dnia: Lipiec 20, 2011, 14:57:38 »


   Konami nie próżnuje i właśnie zaprezentowało nam dwa nowe filmiki z PES 2012. Prezentują one nowy system kontroli zawodników. Nowa opcja nazywa się Teammate Control.
 Dzięki niej po raz pierwszy w historii serii otrzymamy możliwość sterowania nie jednym, lecz dwoma zawodnikami. Opcja ta ma mieć znaczący wpływ na rozgrywkę. Dlaczego? Zobaczcie sami:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=09c5d39e3a5809033f5086921f96fa02&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=09c5d39e3a5809033f5086921f96fa02&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=09c5d39e3a5809033f5086921f96fa02&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=09c5d39e3a5809033f5086921f96fa02&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

      Jak widać będą do wyboru 2 opcje. W trybie z asystą, kontrolując naszego głównego gracza, w każdym momencie możemy przejąć kontrolę nad innym, poprzez przytrzymanie przycisku R3 i zwrócenie w jego kierunku prawej gałki analogowej. Jeżeli puścimy przycisk, będziemy mogli już swobodnie się nim poruszać , ale za jego ewentualne akcje odpowiadać będzie komputerowe AI. W trybie manulanym, sterowanie wygląda podobnie lecz  będziemy mieć dużo większą swobodę w kontrolowaniu naszego drugiego zawodnika.


  Jak podoba wam się nowy system? To dobry kierunek w rozwoju serii PES? Zapraszam do dyskusji.




REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 20:54:16 wysłana przez msciciel »

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2012.Konami wypuszcza nowe filmiki.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 20, 2011, 15:11:32 »
kontroli piłki ? a nie zawodników, kolegów z drużyny ?

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2012.Konami wypuszcza nowe filmiki.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2011, 15:23:18 »
Pierwszy filmik który mi się naprawdę spodobał.. super to wygląda.. :)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2011, 15:53:59 »
Ta cała kontrola dodatkowymi zawodnikami to naprawdę świetny pomysł :) ale się nie dziwie, że KONAMI idzie właśnie w tę stronę. Zamiast robić nową grę od zera starają się dodawać coraz to nowsze elementy - dopieszczają grę.

Wogóle tegoroczne podejście KONAMI z tymi filmikami - szacun, że w końcu zaczynają się uczyć i dbać o nas graczy.

Offline koras1996

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2011, 15:58:01 »
Widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Ciekawy jestem czy system strzałow bedzie poprawiony, bo nie za bardzo mi się podoba ten ktory jest w PES 2011. No i jedno z odwiecznych pytań: Co bedzie licencjonowane w nowiutkim PESie ?

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:05:24 »
Oglądałem już wcześniej to i fajny pomysł KONAMI. Jak powiedział es_sabbi dopieszczają grę

Cytuj
Widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Ciekawy jestem czy system strzałow bedzie poprawiony, bo nie za bardzo mi się podoba ten ktory jest w PES 2011. No i jedno z odwiecznych pytań: Co bedzie licencjonowane w nowiutkim PESie ?

Narazie nie wiemy koras co będzie licencjonowane. Ale cześć chyba wiemy: LM, LE Copa Libertadores, parę reprezentacji i ligi (Ligue 1 i Eredivisie) itp itd
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2011, 16:08:00 wysłana przez carlosinho1111 »

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:13:52 »
Wiem, że to szczegół, ale straszne są te kolory muraw, nie mogę na nie patrzeć, ale to drobnostka.

Widzę w końcu jakieś zmiany! Mam nadzieję, że ten system będzie działał dobrze, bo PES zawsze był znany z niezrozumiałych zachowań kolegów z drużyny. Jak idziemy z akcją do przodu to oni stoją, albo się cofają, teraz będzie można zmusić ich, żeby biegli do przodu. Bardzo dobre rozwiązanie, w Fifie jest to niezwykle przydatne i bardzo brakowało tego w Pesie :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:20:37 »
Ciekawe  Ale po tych filmikach można wywnioskować, że obrońcy to nadal idioci... Powinni atakować, czy to ciałem, czy rękoma, czy to wślizgami, nogami, a oni nic. Tylko chodzą za zawodnikiem i nie atakują, o uciekającym zawodniku już nie wspominając. Żaden obrońca za nim nie poszedł.

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:24:44 »
Ciekawe co bedzie bugiem Pesa 2012 :D Az juz jestem ciekaw jak bedzie wpadalo 90% bramek :D

Rafeal

  • Gość
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:31:41 »
Kolor murawy itd. można zmienić w ustawieniach (kontrast - cała kolorystykę gry). W czym problem ?

System świetny, tylko czy dopracowany będzie...

Filmiki są pokazowe, prezentujące nowe usprawnienia itd., nie prosto z gameplay'a na top player gdzie graja wyćwiczeni gracze. Równie dobrze może to być najniższy poziom gry.

Offline L.A.

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lip 2010
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.07.2010r.
  • Thug Life
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:32:16 »
Ciekawe  Ale po tych filmikach można wywnioskować, że obrońcy to nadal idioci... Powinni atakować, czy to ciałem, czy rękoma, czy to wślizgami, nogami, a oni nic. Tylko chodzą za zawodnikiem i nie atakują, o uciekającym zawodniku już nie wspominając. Żaden obrońca za nim nie poszedł.

chodzi o pokazanie nowych funkcji a nie o to żeby za wszelką cenę przerwać atak przeciwnika... to dopiero będziesz testował w Demie...
wiadomo że zwykły player będzie ostro przeszkadzał a tu może jest pokazana na amatorze cpu... dla mnie tam cpu może być nawet beznadziejny na top playerze bo i tak będę grać tylko online...
Gdzie Twoje berło? Berło i korona. Gdzie Twoje mistrzostwo? Wisło pier*olona!

Offline adrianmlawa

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 392
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.12.2010r.
  • MŁAWIANKA MŁAWA
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:34:39 »
Ciekawe  Ale po tych filmikach można wywnioskować, że obrońcy to nadal idioci... Powinni atakować, czy to ciałem, czy rękoma, czy to wślizgami, nogami, a oni nic. Tylko chodzą za zawodnikiem i nie atakują, o uciekającym zawodniku już nie wspominając. Żaden obrońca za nim nie poszedł.

Dodatkowe również bramkarze nie są jacyś specjalni  ;D

Ciekawe co bedzie bugiem Pesa 2012 :D Az juz jestem ciekaw jak bedzie wpadalo 90% bramek :D

W każdym PES-ie idziesz bokiem podanie w uliczkę i zamknięcie akcji strzałem. Tak robiłem w 6 tak robię w 2011( choć rzadziej) i chyba tak będę robił w 2012

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 20, 2011, 16:44:33 »
Chwalili się inteligentną obroną a tu na pierwszym filmiku dwóch obrońców stoi po bokach, pomocnicy w linii patrzą się na pilkę a za nimi stoi Portugalski zawodnik i tylko czeka by wyjść sam na sam :D Coś tu nie tak, jak się chwalą czymś takim to nadal powinno być widać że poprzednie udoskonalenia nadal działają.
Co do gry na dwóch analogach, trzeba będzie naprawdę wypracować sobie skilla by to dobrze opanować. Palce na padzie będą pracować a dla tych którzy grają na klawiaturze... Cóż albo Was dużo ominie albo się musicie przestawić na pada :)
Co tam sterowanie, najważniejsze ze są nowe siatki ;)
I po co to tutaj?

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 20, 2011, 18:08:36 »
a ja nadal sceptycznie podchodze do sprawy,bo nadal nie widze jakiegos szalu,ktos wyzej napisal ,obroncy to nadal idioci' zgadzam sie,biegaja jak zamotani a to krycie heh i tak wypuszczasz pilke a ona bez problemu trafia do kolegi z druzyny,a co do strzalow-drepcze sobie napastnik i wali potezna bombe bramkarz nawet nie dotyka pilki ,i tak kazdy strzal tuz przed polem karnym jest bomba nie do obrony,a i nie bulwersujcie sie kazdy ma swoje zdanie przed 11 i w pierwszym tygodniu wszyscy sie zachwycali masa ludzi na Mirc-u grala po 2 miechach wszyscy narzekali,pozyjemy zobaczymy

Offline Wirus.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2010r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 20, 2011, 19:53:04 »
To jest NA PEWNO najniższy poziom gry. Gdyby dali najwyższy wówczas nie było by tak łatwo pokazać tych nowych usprawnień. Podoba mi się to bardzo.

Swoją drogą to nie będzie takie łatwe. Jestem zadowolony z PES'a 2012, a przecież jeszcze zostało troche czasu ^^ Co do buga 2012 to również jestem ciekaw ;D

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 20, 2011, 19:55:05 »
Miejmy nadzieję, że nie będzie wg... to by było coś xD

Offline lucas323f

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 110
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.02.2011r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 20, 2011, 20:51:44 »
a bramkarze nadal lipni.. miejmy nadzieję że to ulegnie poprawie
-Pijesz!!?
-Nie!
-Polisz!!!?
-nie!
-A PES 2012!!!???
-Tak!! napierd**** całymi dniami!

Offline piotrstce

  • IV - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 272
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Forza Parma !!!!
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 20, 2011, 21:45:57 »
chodzi o pokazanie nowych funkcji a nie o to żeby za wszelką cenę przerwać atak przeciwnika... to dopiero będziesz testował w Demie...
wiadomo że zwykły player będzie ostro przeszkadzał a tu może jest pokazana na amatorze cpu... dla mnie tam cpu może być nawet beznadziejny na top playerze bo i tak będę grać tylko online...
powinno chodzić o to żeby pokazać że coś robią ze starymi bugami a nie jakieś nowości...ktoś kiedyś fajnie powiedział że PES 2011 jest super ale gdyby wyeliminować z niego ośmieszające tą grę bugi:)
nowości fajnie:) ale najpierw naprawiamy stare błędy...
każdy ma inne opinie na ten temat ale pierwszy filmik z tego tematu jest dla mnie antyreklamą i ośmieszaniem się KONAMI ...takiego bugu że 2 obrońców stoi gdzieś daleko szeroko od pomocy a reszta nie wiadomo co robi to niema nawet w pes 2011...a oni zachwalają wejście pomocników pomiędzy dwóch zbugowanych obrońców:D

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 20, 2011, 22:08:39 »
Wyjeżdżacie tu z bugami, bądźcie optymistycznie nastawieni i miejcie nadzieję, że wcale nie będzie;]

Nie no, żartuję;] Błędy zawsze jakieś są, ale miejmy nadzieję, że będą one minimalne;]

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 20, 2011, 22:15:43 »
W każdej grze, czy to Fifa czy PES, nie ważne która część były zawsze sposoby - 80-99% - że padnie gol, lub też piłkarze których nie da się zatrzymać albo mają takie kopyto że strzelają z każdego miejsca. Tutaj zapewne też tak będzie, nie ma co ukrywać. Dlatego fajnie się gra do momentu aż większość graczy jeszcze tego nie opanuje bo później każdy mecz wygląda tak samo ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 20, 2011, 22:15:43 »