Autor Wątek: PES 2012 z nowym systemem kontroli zawodników.  (Przeczytany 11920 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline nicecyce

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.03.2011r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 21, 2011, 15:59:15 »
@dziendobry

Ja tak samo jak ty jestem tutaj po to by sie czegos dowiedziec o PESie. Jak juz tu wchodze  wybieram temat to mam nadzieje ze sie dowiem czegos na " jego temat " a nie jakis spam czy cos ( odnosze sie tu do wiekszosci zbednych postow ).  Chcialem Ci poprostu powiedziec bys wkleił ten link do innego tematu nic wiecej :P TY zaczales dyskusje nie ja ... JA tylko ciebie poprosilem... Jezeli  Ciebie w jakis sposob urazilem to przepraszam.

Nie chce sie z toba klocic .

Offline dziendobry

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 77
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
Odp: Konami wypuszcza nowe filmiki i screeny!
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 21, 2011, 16:26:30 »
@dziendobry

Ja tak samo jak ty jestem tutaj po to by sie czegos dowiedziec o PESie. Jak juz tu wchodze  wybieram temat to mam nadzieje ze sie dowiem czegos na " jego temat " a nie jakis spam czy cos ( odnosze sie tu do wiekszosci zbednych postow ).  Chcialem Ci poprostu powiedziec bys wkleił ten link do innego tematu nic wiecej :P TY zaczales dyskusje nie ja ... JA tylko ciebie poprosilem... Jezeli  Ciebie w jakis sposob urazilem to przepraszam.

Nie chce sie z toba klocic .

Stary, nie musisz mnie za nic przepraszac, niczym mnie nie uraziles. Dlaczego tak myslisz chlopie? :) Poprostu wczesniej wyrazilem swoja opinie na temat funkcjonalnosci strony to wszystko. Dlaczego odbieracie wpisy jako negatywy?

Kurcze, czy ktos mnie tu wogole rozumie (zrozumial wczesniejsze wpisy)? Czy to ja jestem dziwny i pisze o rzeczach dziwacznych?


Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2012 z nowym systemem kontroli zawodników.
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 21, 2011, 18:23:19 »
Pierwszy post nieco zaktualizowany.

Offline drunk

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 241
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.10.2008r.
  • Gram w: ...
Odp: PES 2012 z nowym systemem kontroli zawodników.
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 21, 2011, 20:15:33 »
Za duzo "tych watkow" tu macie moim skromnym zdaniem. Nie zebym sie czepail ale trudno to ogarnac. Ciezko zdecydowac gdzie co wpisac. Latwiej by bylo gdyby bylo ich mniej ale za to bardziej skoncentorwane na temat. np temat "PES 2012" i tam wszsytko co w tym temacie po co to jeszcze rozdrabanic? Przecietny uzytkownik nie ma czasu zastanawiac sie gdzie co wklepac, poprostu pisze tam gdzie wydaje mu sei ze jest dobrze. Wy moderatorzy macie prze to probemy i sie wkurzacie ze nie ma porzadku. To nie jest nasza wina ze zle wpisujemy tylko wina zle zaplanowanego ukladu forum. Forum powinno byc przyjazne uzytkownikowi pod wzgledem uzytkoania a nie klopotliwe.
Słuszna uwaga, ale jeśli wszystko wrzuci się do jednego worka - PES 2012 to i tak powstanie bałagan. Głównie dlatego, że każdy dorzuci swoje trzy grosze co do danego niusa.  Moim zdaniem większości postów o krótkiej treści powinna być usuwana, bo tylko zaśmieca topik i nic nie wnosi do dyskusji, bądź powtarza fakty które są już znane.

Offline Lukaszeq

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 872
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.05.2008r.
Odp: PES 2012 z nowym systemem kontroli zawodników.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 21, 2011, 22:50:13 »
ja sie zastanawiam czy grajac on line bedzie czas na "drugim zawodnikiem"
Dlatego właśnie bedzie można mówić w końcu o jakimś skillu. Jeśli ktoś będzie grał wszystkim tym co Konami oferuje, a nie tam gdzie ma uszczerbki to będzie można powiedzieć że taki Lukaszeq ma skilla bo używa obu gałek, i mu to wychodzi itd. ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2012 z nowym systemem kontroli zawodników.
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 21, 2011, 22:50:13 »