Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 129499 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Powiem to raz a dobrze i francuska i niemiecka, włoska ligi są dla mnie  nudne. Jedyna jaka jest ciekawa to angielska, a zwłaszcza jej zaplecze. Tam się dużo dzieje. Mój wybór padł na pechowego spadkowicza z angielskiej ekstraklasy ekipę niesamowicie ciekawego menadżera Iana Hollowaya. Wszyscy chyba żałują, że "mandarynki" spadły z angielskiej ekstraklasy. Moim celem będzie przywrócić ich do angielskiej elity, a to nie będzie łatwe.

Patch: PESEdit 3.6

Czas: 10 minut

Poziom: Top Player

Reset Prevention: ON

Transfery: Low


Blackpool F.C.


Pełna nazwa:Blackpool Football Club
Przydomek: The Tangerines (Mandarynki)
Data założenia: 1877
Stadion: Bloomfield Road
Prezes:  Karl Oyston
Trener:  Ian Holloway


Osiągnięcia:

Ligowe

Mistrzostwo Football League Two (1) 1929/30
    Zwycięzy play-off (3)
        (1991/1992) Dywizja Czwarta
        (2000/2001) Dywizja Trzecia
        (2006/2007) Football League One


Pucharowe:

    i][Puchar Anglii w piłce nożnej (1) 1953
    Puchar Angielsko-Włoski (1) 1971
    Football League Trophy (2) 2002, 2004
    Lancashire Cup (6) 1936, 1937, 1954, 1994, 1995, 1996[/i]


[font=Times New Romansize=15pt]
Stadion:
[/size]



Bloomfield Road stadion piłkarski, położony w mieście Blackpool, Wielka Brytania. Oddany został do użytku w 1899 roku. Od tego czasu swoje mecze na tym obiekcie rozgrywa zespół piłkarski Blackpool F.C.. Po przebudowie obiektu w roku 2010 roku, jego obecna pojemność wynosi 16116 miejsc. Rekordową frekwencję, wynoszącą 38 098 osób, odnotowano w 1955 roku podczas meczu ligowego pomiędzy Blackpool F.C. a Wolverhampton Wanderers F.C..

Prezentacja stroi na sezon 2011-12



Sponsorem strategicznym klubu pozostaję nadal firma udzielająca pożyczek wonga.com. Umowa jest ważna jeszcze przez następnę dwa lata i logo tej firmy widnieję z przodu koszulek Blackpool.







27 letni białoruski napastnik Sergei Kornilenko, powrócił do Zenitu St. Petersburg.




31 letni angielski napastnik wyjechał do Chin do klubu Shenzen Phoenix. Tylko po to, żeby sobie zarobić.




25 letni szkocki rozgrywający Charlie Adam został sprzedany za 9 mln funtów do Liverpoolu FC. Serce, mózg oraz kapitan drużyny postanowił pójść do przodu, więc przyjął ofertę The Reds.[/font]

Wywiad ze szkoleniowcem "The Tangerines" Ianem Hollowayem specjalnie dla stacji SkySports:



Witam, spadliście do niższej klasy rozgrywek chyba nie do końca zasłużenie. Zagraliście dobry mecz na Old Trafford z Mistrzem Anglii, długo wygrywaliście ale potem kilka błędów kosztowało was miejsce w angielskiej elicie. Jak pan się z tym czuję?

Jakbym dostał mocno kijem baseballowym w jaja. Cholernie mnie to boli, daliśmy z siebie wszystko ale to nie wystarczyło. Lecz takie jest życie. Czasem trzeba dostać mocnego kopa w d**e by można było iść na przód.

Rozumiem. Wielu ekspertów uważa, że po odejściu waszych 3 graczy a w szczególności waszego kapitana Charliego Adama nie będziecie już tą samą drużyną co kiedyś. Twierdzą też, że nie prędko powrócicie teraz na boiska angielskiej elity. Jak pan może się odnieść do tych słów?

Powiem panu tak jak ginie panu kot lub pies to pan co robi?.. kupuje nowego.  Więc trudno straciliśmy kilku świetnych graczy w tym naszego kapitana, ale nie ma co się załamywać to nie jest koniec. Będą nowi gracze, równie ważni jak ci zawodnicy i to oni będą stanowili o sile zespołu.

Porusza pan teraz kwestię wzmocnień zespołu. To nie powinien być jakiś większy problem, ponieważ zarobiliście kilka milionów na transferach oraz podczas pobytu w BPL, więc powinien pan teraz dysponować dość dużym kapitałem, prawda?

Niestety muszę pana zdziwić, wszystko poszło na utrzymanie innych graczy, stadionu infrastruktury wokół. Nie mamy zbyt wielkich pieniędzy. Nie jesteśmy City czy inne kluby, my jesteśmy po prosty biedni.

Dobrze, więc jaki jest wasz budżet na ten sezon?

Chce pan wiedzieć, tylko żeby się pan nie zlał w portki. Mam do wydania milion funtów na nowych zawodników.

Tak mało. Kogo pan może za to kupić?

Wie pan to chyba będą: Wujek Fin, Ciocia Dothy i Kuzyn Sam. A tak na poważnie, nie kupie za taką kwotę dzisiaj dobrego zawodnika. Nie przy dzisiejszych cenach, jakie ustalają wielkie kluby. Nie możemy sobie pozwolić na kupno nowych graczy, ale poczyniliśmy już pewne kroki i jesteśmy na etapie finalizacji umów z kilkoma młodymi zawodnikami. Ich nazwisk nie podam.

Chce pan "dzieciakami" osiągnąć awans do BPL, przecież to niemożliwe. Waszymi rywalami będą takie ekipy jak: Cardiff City, West Ham United, Birmingham City, Leeds United, Middlesbrough, Reading, Watford. Ne boi się pan żadnych z tych drużyn?

Wie pan co ja jestem człowiekiem nie znającym strachu przed przeciwnikiem. Oczywiście szanuję rywali, ale się ich nie boję. No chyba, że moje żony i matki, ale to wredne baby jakby pan poznał to by pan zrozumiał.Wierzę w tych chłopaków i osiągnę z nimi sukces, albo nie nazywam się Ian Holloway tylko "debil z krainy OZ".

Co jest waszym celem na ten sezon?

Powrót do angielskiej elity, nieważne czy z 1,2,3 miejsca ważne by wrócić.

Ostatnie pytanie jaka będzie pana taktyka na ten sezon, jakie ustawienie?

Taktyka jest jasna cały czas do przodu. Ja lubię grać ofensywną, ładną dla oka piłkę. Nasze ustawienie to będzie 3-4-3. Chyba panu nie muszę tego tłumaczyć.


Nie nie musi pan, dziękuje za wywiad i powodzenia w nowym sezonie.

Dziękuje za wywiad i przepraszam pana za różne uszczypliwości z mojej strony, Ja już taki jest zimny drań, ale ja to lubię i żona też.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 10, 2011, 13:40:24 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Hahahaha, zajebisty wywiad. Ten gościu jest zajebisty ;D. "Idiota z krainy OZ" hahaha, jebłem z krzesła ;D. A teraz na serio. Wywiad bardo fajny, Holloway nie boi się powiedzieć niczego złego myślę, że ci młodzi zawodnicy ci pomogą i awansujesz do BPL, jednak to będzie trudny wyczyn. Bardzo ładna prezentacja stroi a najbardziej podobają mi się te panie na zdjęciach.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Wywiad mega no i klub też. Masz racje, że na zapleczu BPL jest ciekawie. Dalej bym tam grał ale save z Hull odmówił posłuszeństwa. Kilku graczy odeszło ale ciekawi mnie kto na ich miejsce.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Wywiad na prawdę zajefajny :D Bardzo ładny początek :) Mandarynki to ciekawy klub.Szkoda,że Adam odchodzi,ale trudno,Chcesz mieć realną karierę :)
Mam nadzieję,że młodzi też przyczynią się do awansu Blackpool do Premier League :) Powodzenia w nowej karierze ;)

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Blackpool? Na pewno nie będziesz miał łatwo w w Npower i o awans będzie ciężko. Mimo to trzymamy kciuki. ; )
Wielka szkoda, że nie prowadzisz już H96...

Dabrowy00

  • Gość
Blackpool to ciekawy klub i myślę, że powrócisz z nimi do najwyższej klasy rozgrywkowej. Dobrze, że stawiasz na młodych, bo w końcu oni są przyszłością piłki. Wywiad fajny, nie raz był powód do śmiechu.  ;D

Offline MattMiz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.06.2011r.
Haha... Mega wywiad. Blackpool to nie jest słaby klub potrafią pokonać najlepszych w BPL. :)
Mimo tego iż odchodzą bardzo doświadczeni i dobrzy zawodnicy to sprowadzenie młodych na ich miejsce nie jest złym pomysłem. Wydaje mi się, że też dołożą coś od siebie ku awansu.
Cóż, nie zostaje nic innego jak życzyć powodzenia w meczach i awansu do BPL  :D


Mistrz! Mistrz! Nasz TS!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - The Potters by MattMiz!

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Wywiad świetny, ciekawy pomysł miałeś. W Champinship gra się mega fajnie i ciekawie, jest sporo zespołów, które mogą urwać punkty. Odejście Adama z "Mandarynek" to spore osłabienie, ale zapewne zostanie dobrze zastąpiony. Życzę powodzenia i powrotu do BPL.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Ian Holloway ro dobry trener, jak rok temu mówił, że chce grać w takim stylu jak Hiszpania nikt mu nie wierzył ale dał radę, grał szalenie ofensywnie ale niestety Blackpool spadło.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Roz*ebałeś tym wywiadem całkowite systemy :D Hahahaha, fantastyczna rozmowa. Szkoda, że ekipa ta spadła do Championship. Mam nadzieję, że jak najszybciej wróci do elity. Szkoda, że nie będzie Adama w drużynie, ale nic dziwnego. Na pewno ten zawodnik nie chciałby grać na zapleczu BPL, gdy chciał go Liverpool. Mam nadzieję, że jacyś zawodnicy przyjdą, bo z takim budżetem nie możesz sobie poszaleć. Powodzenia!

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Prezentacja nowych zawodników "The Tangerines":



17 letni rosyjski bramkarz Ivan Ivarov, kupiony ze Spartaka Moskwa. Podobno jest tak dobry jak kiedyś Lew Jaszyn. Mierzy 188 centymetrów, waży 80 kilogramów.



16 letni włoski środkowy obrońca Massimo Palmieri, kupiony z AC Parma. Włoscy dziennikarze wieszczą mu podobną karierę jaką zrobił  Paulo Maldini. Mierzy 188 centymetrów, waży 83 kilogramy.



17 letni szkocki boczny obrońca Darren Ruskin, kupiony z Hearts of Midlothian F.C. Bardzo przypomina swoim stylem biegania Alana Huttona z Tottenhamu. Mierzy 170 centymetrów, waży 68 kilogramów.



17 letni portugalski rozgrywający Thiago Minanda kupiony z Academici de Coimbra. Jego podania są tak dokładne że jest nazywany w Portugalii nowym "Deco". Mierzy 179 centymetrów, waży 74 kilogramy.




17 letni hiszpański boczny skrzydłowy Luis Ximelez kupiony z Deportivo La Coruna. Jest tak szybki i dobry technicznie jak  jego rodak Alberto Luque.Mierzy 174 centymetry, waży 68 kilogramów.



18 letni brazylijski napastnik Nelly Castolo kupiony z Vasco da Gama. Podobno jest to drugi Romario, ale zobaczymy. Mierzy 173 centymetry, waży 70 kilogramów.


Co mają do powiedzenia kibice Blackpool na temat  ich ukochanego klubu:




Sam(pierwszy z lewej): Pozyskaliśmy ciekawych młodych graczy, jestem pewien że bardzo nam się przydadzą i pomogą wrócić do Barclays Premier League,tam gdzie nasze miejsce. Pić mi się chcę, muszę se browca walnąć...

Fred (Po środku):
Nasz szalony menadżer wie co robi, jesteśmy gotowi pójść za nim na sam koniec świata. Nie mogę się doczekać początku sezonu. Na inaugurację ligi gramy z West Hamem popularnymi "młotami", oby z tego młota dostali ich gracze nie nasi.

Daphne (pierwsza z prawej):
Może i jesteśmy małym klubem, ale mamy wielkie serce. Nasz doping na wyjazdach były wiele razy był głośniejszy niż doping fanów gospodarzy. Damy sobie radę, mimo odejścia kapitana. Charlie dziękujemy za wszystko co dla nas zrobiłeś. Powodzenia w The Reds.



Zapowiedź 1 kolejki Npower Championship:






VS

Już na samym początku sezonu na zapleczy angielskiej ekstraklasy, zmierzą się ze sobą dwaj spadkowicze z Barclays Premier League. Na Boleyn Ground (Upton Park) zmierzą swoje siły West Ham United i Blackpool. Na papierze dużo lepiej wygląda zespół "młotów" ale nazwiska w piłce nie grają. W Barclays Premier League padł na tym stadionie bezbramkowy remis, jak będzie teraz? Odpowiedź po 90 minutach.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 14:20:18 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Tymi transferami mnie kompletnie zaskoczyłeś ;D. Ale jest to zaskoczenie pozytywne. Bardzo ciekawie się robi. Czekam na pierwszą kolejkę, powodzenia.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Spore zaskoczenie ale Ci zawodnicy są raczej zbędni. Mają znacznie lepszych rywali od siebie ale to młodzi ludzie i może coś im się uda osiągnąć w Blackbpool. Ciężko będzie wygrać na Upton Park ale to nie ten WHU co kilka lat temu.

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Zaskoczyłeś mnie tymi transferami jednak mam nadzieje, że pomogą ci w awansie do BPL. WHU to wcale nie jest taki dobry rywal i mam nadzieje, że bez żadnych problemów uda ci się zdobyć trzy punkty

Offline MattMiz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.06.2011r.
Młodzi zawodnicy, ale nie myślałem, że chodzi właśnie o tych ;D Spore zaskoczenie :)
Pierwsze mecz z "Młotami" będzie ciężki, ale myślę że sobie poradzisz i wygrasz 1:0 albo 2:1 :)


Mistrz! Mistrz! Nasz TS!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - The Potters by MattMiz!

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
fajnie na początek, fajna prezentacja stroi ;D
myślałem, że Mandarynki wyszły z mody, a tu proszę :D
powodzenia z WHU

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
1 Kolejka



Uderzenie młota bardzo boli, słaby początek sezonu!

3:1

Strzelcy:

11' Keane(Boa Morte)

45' Boa Morte

50' Reid (Bridge)


60' Castolo (Clarke)


Kary indywidualne:

70' O'Neill


Sezon 2011/12 na zapleczy angielskiej ekstraklasy czas zacząć. Już na samym początku spotkały się ze sobą dwa zespoły, które spadły w ubiegłym roku z Premier League. Gospodarze dzisiejszego meczu liczą na szybki powrót do elity, w czym miała im pomóc wygrana nad gośćmi z Blackpool. I tak też niestety się stało. Jednak 3-4-3 nie jest dobrą formacja dla tego zespołu. Muszę mieć dwóch środkowych obrońców. W 11 minucie źle wyprowadzona piłka z przed własnego pola karnego trafiła do Parkera ten zagrywa na skrzydło do Boa Morte, który dośrodkowuję w pole karne a tam z siłą byka szczupakiem uderza Keane. W 38 minucie mogliśmy wyrównać, Southern powalczył o piłkę wycofał do nadbiegającego Taylora Fletchera który uderzył tyle ile miał sił w nodze, ale kapitalnie obronił Stech. W 45 minucie padła dziwna bramka, znów złe wyprowadzenie piłki, ta trafia do Boa Morte, który uderza piłka dostał dziwnej paraboli i wpadła za kołnierz Gliksa. Druga połowa zaczęła się równie źle jak skończyła pierwsza. W 50 minucie rzut rożny wykonywał Bridge, zacentrował piłkę w pole karne a gola głową zdobył Reid. W tym momencie było już 3:0 i już tylko szaleńcy mogli myśleć o odrobieniu strat. W 60 minucie Castolo podał na skrzydło do Clarke'a, a on sam wbiegł w pole karne i wykończył piękną główką jego dośrodkowanie. Było już 3:1 i nadzieję gości odżyły an korzystny rezultat. W 76 minucie Clarke kropnął jak jak armaty ale znów kapitalnie obronił Stech. Mecz zakończył się wygraną gospodarzy 3:1. My no cóż nie zagraliśmy słabego meczu, ale przegraliśmy. Teraz trzeba szukać punktów w meczu u siebie z Leicester.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5b25e11d1895920fabe0e7326b7bd211&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5b25e11d1895920fabe0e7326b7bd211&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Luis Boa Morte 7.5.

Zapowiedź meczu:







W ten weekend na Bloomfield Road odbędzie się 2 kolejka NpowerChampionship. Rywalem The Tangerines będzie ekipa Leicester City. Gospodarze będą chcieli wygrać dzisiejsze spotkanie by zapomnieć o dotkliwej porażce na inaugurację sezonu. Zapowiada się ciekawe spotkanie.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Uderzenie młota jednak boli, teraz czas na lisy!
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 21, 2011, 18:06:25 »
Nie zagraliście słabo ale przegraliście :/ Znam ten ból. No cóż West Ham tak jak ty celuje w awans i ma dobrą pakę. Nie przejmuj się to dopiero początek sezonu, na lisach sobie odbijesz.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Uderzenie młota jednak boli, teraz czas na lisy!
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 21, 2011, 20:31:33 »
2 Kolejka



Kolejna porażka, rażąca nieskuteczność!

1:2

Strzelcy:

10' Howard (Lamey)  

30' Howard


85' Baptiste


Po wysokiej porażce na Upton Park z West Hamem, wszyscy liczyli na jakieś punkty w meczu z Leicester City. Niestety musieli przełknąć gorzką pigułkę rozczarowania. Już w 10 minucie Howard pokonał źle ustawionego Ivarova.W 30 minucie Clarke popełnił fataln błąd podczas wybijania piłki, trafił nią idealnie na nogę Howarda ten wykorzystał sytuację sam na sam z Ivarovem. Było już 2:0, ale cały czas walczyliśmy. Parę minut później powinien być remis ale po centrze Taylora Fletchera strzał szczupakiem zatrzymał się tylko na poprzeczce. W drugiej połowie Taylor Fletcher znów posłał wrzutkę w pole karne ale Clarke fatalnie spudłował z 4 metrów. Gola na otarcie łez zdobyliśmy w 86 minucie, Beatie zacentrował w pole karne, Baptiste dostawił nogę ale piłka jeszcze odbiła się od kolana Hobbsa i wpadła do siatki. Przegrywamy kolejny mecz i nasza sytuacja w tabeli powoli robi się bardzo skomplikowana. Teraz jedziemy na City Ground po jakieś punkty.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5b25e11d1895920fabe0e7326b7bd211&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=5b25e11d1895920fabe0e7326b7bd211&amp;action=login">LOGOWANIE</a>


Zapowiedź meczu:








Na City Ground w Nottingham odbędzie się bardzo ważny mecz dla obu ekip. Na razie oba zespoły nie rozpieszczają grą swoich fanów, ale ewentualna porażka będzie już wielkim ciosem dla którejś z ekip.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 20:42:56 wysłana przez reddevil8911 »

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Szkoda trochę tych porażek... ale mam nadzieję, że wyciągniesz Blackpool do PL ;D

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer