Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 129491 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Burnley następne w kolejce, jest podium!
« Odpowiedź #100 dnia: Lipiec 23, 2011, 23:28:14 »
Kolejne skromne zwycięstwo, małymi kroczkami wejdziesz do PL.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Burnley następne w kolejce, jest podium!
« Odpowiedź #101 dnia: Lipiec 23, 2011, 23:34:24 »
Wygrana 1-0 daje skok w tabeli na miejsce premiowane awansem.
Nie mozesz teraz tracic glupio punktow, wiem ze latwo mowic :)
Kilka razy wygrasz i na pewno miejsce 1 bedzie twoje :D
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Burnley następne w kolejce, jest podium!
« Odpowiedź #102 dnia: Lipiec 24, 2011, 00:45:32 »
2 runda Pucharu Anglii



Niesamowity bój nie zakończony Happy Endem. The Cottagers grają dalej!

1:2

Strzelcy:

46' Sanogo (Dempsey)


87' Evatt (Eardley)

117' Greening


Mecz 2 rundy Pucharu Anglii był bardzo ciekawym i emocjonującym widowiskiem. W pierwszej połowie przewagę mieli gości ale mieli słabo nastawione celowniki. Ale już na początku drugiej Sanogo pokazał co potrafi i zdobył gola. Goście się schowali i czekali na kontry a gospodarze bili głową w mur. W 87 minucie Evatt w oku z Schwarzem ale górą bramkarz Fulham piłka spada pod nogę Eardleya, ten dośrodkowuje gol Evatt!!!. W 91 minucie Crainey z rogu z przewrotki Beattie oj będzie cudna bramka, niestety obok. W dogrywce świetnie bronił Schwarzer, a mój bramkarz w jedynej sytuacji puścił strzał w krótki róg Greeninga no cóż koniec marzeń. Teraz trzeba wygrać z Coventry.



Mark Schwarzer 7.5




REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b4f34348e75fb6bd402cbef411358b63&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=b4f34348e75fb6bd402cbef411358b63&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Ian Holloway o meczu:



-Co ja mogę powiedzieć o dzisiejszym meczu, jestem bardzo zawiedziony wynikiem ale nie postawą chłopaków oni walczyli z całych sił. Za brakło nie wiele do karnych a tam może byśmy wygrali. Nie ma jednak co płakać nad rozlanym mlekiem, moi zawodnicy nie obejrzą za karę kolejnych 200 odcinków "Mody na Sukces", bo im powiedziałem że jak nie przejdą dalej to Brooke już czeka (śmiech).

-No co się na mnie tak dziwnie patrzycie nie słyszeliście o różnych sposobach motywacji. Jak graliśmy słabo na początku do zadzwoniłem do wuja do USA i zapytałem o najbardziej wkurzający serial w jego życiu, a on "Moda na Sukces". Puściłem graczom po meczu z Birmingham i powiedziałem kolejna porażka i kolejne 200 odcinków. Widać podziałało, ale do rzeczy.

-Szkoda, że nie udało nam się pozyskać tych graczy z Ameryki Południowej. Bardzo by się nam przydali, niestety mamy mało funduszy na nowych graczy. Jednak złożyliśmy już oferty za nowych zawodników. Oby tym razem ktoś do nas trafił. Nazwiska tych zawodników poznacie już niedługo. Trzymajcie się i kibicujcie nadal mandarynkom w ich walce o powrót do BPL.


Zapowiedź meczu:







Czy wybici z uderzenie goście z Blackpool znów zaznają smaku porażki tym razem w lidze z Coventry. Oba zespoły spotkały się już w tym sezonie. W Pucharze Anglii było 4:1 dla gości z Bloomfield Road, ciekawi jesteśmy jak będzie teraz.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Burnley następne w kolejce, jest podium!
« Odpowiedź #103 dnia: Lipiec 24, 2011, 00:47:49 »
Bardzo ciekawe spotkanie. Wyrównałeś pod koniec drugiej części i doprowadziłeś do dogrywki, tam jednak nie udało się nawet do karnych doprowadzić. Szkoda, że Greening w 117 minucie sieknął Ci bramkę i mecz zakończył się już po dogrywce. No ale myślę, że wstydu nie ma. I tak długo wytrzymałeś z drużyną z klasy rozgrywkowej wyżej.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 120 minut walki , wypowiedź Szaleńca!
« Odpowiedź #104 dnia: Lipiec 24, 2011, 00:49:02 »
No szkoda niesamowita tego meczu , Było blisko ale się nie udało ;/
Teraz skup się na lidze i awansie bo to wazniejsze od pucharu
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 120 minut walki , wypowiedź Szaleńca!
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:26:09 »
Aj no szkoda. Widzę że to była jedna porażka na kilka meczy. Ładnie ci w lidze idzie. Tylko szkoda że z Fulham przegrałeś. Oby w Lidze ci poszło super i obyś ją wygrał.

ps- Nie wiedziałem że już nie grasz Manchesterem. No szkoda bo fajnie się czytało.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 120 minut walki , wypowiedź Szaleńca!
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 24, 2011, 01:40:19 »
Plotki transferowe, cz. 2



Po nieudanych próbach ściągnięcia na Bloomfield Road południowo amerykańskiego tercetu, skauci klubu postanowili przeszukać Grecję, Holandię oraz Wielką Brytanię w poszukiwaniu nowych twarzy do zespołu. W Holandii zauważono 25 letniego estońskiego bocznego obrońcę AZ Alkmaar Ragnara Klavana.Mierzy on 186 centymetrów i waży 76 kilogramów, co jest idealnym rozmiarem dla fizycznej Championship. Jego mocną stroną jest wszechstronność. Może bez problemu występować na boku/ środku obrony oraz jako DP. Drug z graczy jest już bardzo doświadczonym zawodnikiem, ale jego doświadczenie może się bardzo przydać w walce z dobrymi zespołami Championship lub Premier League. Mowa tutaj o 27 letni brazylijskim rozgrywającym Panathinaikosu Ateny Alexandre Henri Marco Silva Cleytonie znanym jako Cleyton. Mierzy 175 centymetrów i waży 69 co nie daje mu do końca dużych predyspozycji na ligę angielską. Jego mocna strona to drybling, świetnie dogrywane piłki oraz strzał, który jest zarówno mocny jak i precyzyjny. Ostatnim z obserwowanych jest 21 letni Jay Spearing, wychowanek Liverpoolu FC grający na pozycji środkowego pomocnika. Mierzy 168 centymetrów i waży 71 kilogramów co nie powala na kolana. Jednak ten chłopak mimo małej postury ma prawdziwe żelazne płuca, potrafi harować na całej szerokości boiska przez 90 minuta  a czasem nawet i dłużej.
Do agentów wszystkich graczy zostały wysłane oferty z zapytaniem transferu, teraz trzeba czekać co z tego wyniknie.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2011, 01:47:10 wysłana przez reddevil8911 »

Offline bachu12

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Poznań
  • Wiadomości: 562
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.01.2010r.
  • Gram w: ...
Na transferach się nie znam ale na Spearingu już tak. Dobry zawodnik ale musisz go wyczuć. Jeżeli chodzi o grę defensywną jego to nie jest zbyt dobrze ale daje rade.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Znów ciekawi gracze. Szkoda, że nikt z tamtych nie chciał dojść. Fajnie by było gdyby Spearing się zgodził bo w Live nie pogra a u Ciebie by się pewnie przydał.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Fajnie gdyby przyszli wszyscy trzej, na pewno warto zatrudniać młodych rozwijających się zawodników.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Tego meczu w Pucharze Anglii strasznie szkoda. Wydaje mi się, że byłeś nieco lepszym zespołem, no ale i tak prowadziłeś wyrównany bój. Puchar Anglii to bardzo dobra szansa, by zarobić trochę funduszy. Co do transferów to Spearing może być dobrym wzmocnieniem. Wypożyczyłem go kiedyś sobie do drugoligowego Derby Country i grał świetnie.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Ciekawych zawodników masz na oku, ale znając Twój budżet to będzie ciężko ich pozyskać :D Gracze na pewno by Ci się przydali, oby chociaż jeden z nich chciał przyjść ;)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Nie wiem co myśleć o wzmocnieniach. Jay Spearing by Ci się chyba najbardziej przydał bo on jest podobnym piłkarzem co Charli Adam.
Reszta oczywiście też dobra ale pewnie nie każdy się zgodzi.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Kolejka 11



No cóż kiedyś trzeba przestać wygrywać!


1:1

Strzelcy:

72' Clinigan (Carsley)

76' Southern ( Taylor-Fletcher)


Mecz był bardzo trudny, gospodarze walczyli z całych sił i postawili wysoko poprzeczkę której nie udało się do końca przeskoczyć. Obie ekipy grały odważnie, ładnie dla oka co przysparzało masę pracy dla bramkarzy ich drużyn. Na gola musieliśmy czekać do 72 minuty, jego autorem był Clinigan który dostał piłkę od Carsley'a stanął oko w oko z naszym bramkarzem i otworzył wynik meczu. My wyrównaliśmy 4 minuty później golem Southerna, który pięknie uderzył głową po długim rogu wykorzystując dośrodkowanie Taylora-Fletchera. Mimo starań obu drużyn mecz zakończył się remisem, który przerwał serię wygranych Blackpool w lidze. Teraz czas na mecz u siebie z 18 Hull.


Gracz meczu:



Keith Southern 7.0



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Zapowiedź meczu:







Zamykająca tabelę drużyna Hull City przyjedzie na Bloomfield Road by podjąć 4 ekipę Championship. Chyba Tygrysy trafiły na dobry moment bo gospodarze ostatnio stracili formę i można będzie z nimi powalczyć.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2011, 12:07:47 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 No cóż kiedyś trzeba przestać wygrywać!
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 24, 2011, 12:10:55 »
Ciężki mecz z Conetry ale oni lubią na robić problemów i na tym ich pięknym stadionie zatrzymać każdego.
Ładna bramka na remis.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 No cóż kiedyś trzeba przestać wygrywać!
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 24, 2011, 12:18:19 »
Szkoda meczu, tylko nie zlekceważ Hull bo stanie się prawdziwa tragedia
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 No cóż kiedyś trzeba przestać wygrywać!
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 24, 2011, 12:22:54 »
Porażka z Hull sprawiłaby, że niektóre ekipy odskoczyłyby Ci na trochę większy dystans. W meczu II rundy FA Cup można było się spodziewać, że bój z Fulham będzie ciężki. Ale i tak dzielnie walczyliście, bo porażka dopiero w dogrywce nie powinna przynosić wstydu. 

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 No cóż kiedyś trzeba przestać wygrywać!
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 24, 2011, 12:33:53 »
wzmocnienia bardzo dobre, tylko do Cleytona mam wątpliwości.
Fulham ci uciął marzenia o pucharze, szkoda, wielka szkoda
z resztą to potem rzutowało na mecz ligowy i tylko 1-1

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 No cóż kiedyś trzeba przestać wygrywać!
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 24, 2011, 12:38:36 »
Szkoda remisu. Nie lubię remisować ty zapewne tez wiec życzę ci pokonania Hull.
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 No cóż kiedyś trzeba przestać wygrywać!
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 24, 2011, 12:49:10 »
Zremisowałeś, choć byłeś lepszym zespołem, szkoda spadku w tabeli, ale odległości na górze są bardzo małe i póki co nie warto patrzeć na miejsce , tylko na ilość punktów.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 No cóż kiedyś trzeba przestać wygrywać!
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 24, 2011, 12:49:10 »