Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 129490 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Oj straszna nieskuteczność ale to pierwsze mecze i czuje, że Nottingham dostanie niezłe lanie!

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Skuteczność to bolączka całego forum. Ja natomiast mam inny problem. Stwarzanie sobie sytuacji. Obronę w PES 11 mam wyćwiczoną wręcz do perfekcji natomiast z atakiem mam problemy. Z samym wykończeniem nie ale z dojściem do dobrych sytuacji. Proponuje zagrać Bardziej defensywnie, pewnie uznasz to za głupią radę ale całe forum gra super ofensywnie i tym to się już zygać chce i to wcale ciekawe nie jest. Co do kariery to jest bardzo dobra.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Nienajlepiej zacząłeś, 2 porażki to kiepski wynik. Na 8 strzałów tylko jeden celny, nieciekawie to wygląda. Popracuj nad skutecznością

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
skuteczność to rzeczywiście nasz wspólny mankament.
widzę, że świeżo upieczony Wiślak-Lamey jeszcze gra w Anglii i ci trochę pokrzyżował plany w postaci asystowania przy bramce na 1-0

Dabrowy00

  • Gość
Szkoda tych dwóch porażek, ale trzeba się podnieść i iść dalej... :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
3 Kolejka



Blackpool gra tak jak im zagra D.J.!

1:2


Strzelcy:

15' D.J. Campbell (Minanda)

41' D.J. Campbell (Ximelez)


58' Earnshaw (Cohen)


Dla obu drużyn ten mecz był prawdziwą grą o dużą stawkę. Szczególnie dużo do udowodnienia po słabym początku mieli gości. Zaczęli ten mecz formacją 4-4-2, i gra wyglądała na bardzo poodkładaną drużynę. Od początku niepokoili mocnymi uderzeniami z dystansu gospodarzy. W 11 minucie D.J. Campbell zdecydował się na z 20 metra mocno zakręcił futbolówką a ta wpadła w prawy dolny róg bramki. Chwilę później Ormerod spróbował swych sił, ale jego strzał z wielkim wysiłkiem został przeniesiony ponad bramkę. W 41 minucie z lewego skrzydła dośrodkował Ximelez wprost na głowę Campbella który posłał ją do siatki. Druga połowa to już wyrównana gra z obu stron, akcja za akcje. W 58 minucie Earnshaw wystawia na prawe skrzydło, Anderson uderza i poprzeczka, piłka spada z pierwszej bije ją w pole karne Cohen a do siatki szybki ruchem kieruję Earnshaw, już tylko 2:1. W 70 minucie dośrodkowanie Taylora Fletchera ląduje na głowie Ormeroda a ten trafia tylko w poprzeczkę. W 80 minucie Earnshaw dostaję super piłkę od Cohena ale fatalnie pudłuje. W 89 minucie D.J. Campbell powinien ustrzelić Hattrick ale fatalnie spudłował. Mecz zakończył się wynikiem 2:1 dla nas. Zdobywa pierwsze punkty w sezonie, a teraz czeka nas arcytrudny mecz z wiceliderem Derby County.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=aa87ee4bf388824e0410690d1fa2671f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=aa87ee4bf388824e0410690d1fa2671f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:




D.J. Campbell 7.5

- Nareszcie wygraliśmy, tak długo czekaliśmy na wygraną. Mam nadzieję,że teraz zaczniemy już gromadzić punkty. Zaliczyliśmy ciężki start, zbyt łatwo je traciliśmy . Dzisiejsza wygrana nam bardzo pomoże, bo da nam wiarę w nasze możliwości.

- Cieszę się z obu bramek, ale bardziej z wyniku całej drużyny. Proszę mi wierzyć my w każdym meczu dajemy z siebie maksa. Tamte mecze obfitowały w pokaz naszej nieskuteczności. Teraz zagraliśmy bardziej skutecznie i zwyciężyliśmy.

- Taktyka 4-4-2 mi bardziej odpowiada niż gra trzema napastnikami. Lepiej się w niej czuję, bo wiem że jak nie mam dogodnej pozycji do strzału to mogę podać piłkę do partnera obok. Jest też druga możliwość, po strzale partnera "wyplutym" przez bramkarza rywali mogę szybko podbiec i wbić piłkę do siatki.


Zapowiedź meczu:








Po ostatniej wygranej na wyjeździe, gracze Blackpool będą chcieli wygrać również na swoim obiekcie. A rywal ich będzie bardzo trudny, bo sam wicelider Derby County. Jeśli "mandarynki" pokonają swoich przeciwników to będą mieli do nich tylko oczko straty, w wypadku porażki ich strata wzrośnie do 7 punktów. Jest o co grać następnej soboty na Bloomfield Road.

« Ostatnia zmiana: Lipiec 21, 2011, 23:59:08 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Blackpool gra tak jak im zagra D.J.!
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 21, 2011, 23:58:35 »
Bardzo ciekawy mecz. Wiedziałem, że D.J Campbell będzie Twoim mocnym punktem i tak też się stało. Można powiedzieć, że dzięki pierwszej połowie zgarniasz pierwsze trzy punkty. Oby takowych więcej. Powodzenia z Derby.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Blackpool gra tak jak im zagra D.J.!
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 22, 2011, 00:05:41 »
Campbell już w zeszłym sezonie w Barclays Premier League prezentował się bardzo dobrze i jestem zaskoczony, ze nikt go jeszcze stamtąd nie wyciągnął. Pierwsze zwycięstwo jest ważne bo teraz przyjdą kolejne choć mecz Derby należy do bardzo trudnych.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Blackpool gra tak jak im zagra D.J.!
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 22, 2011, 01:38:49 »
4 Kolejka



Ten mecz był frustracją dla kibiców!


0:0

Kary indywidualne:

50' Ximelez

89' Baptiste


To miał być wielki mecz, w którym padały gole. A wyszło hmm słabo przeciętnie bez goli. Bez klarownych sytacji. Owszem miałem kilka fajnych akcji, ale wszystko było blokowane przez gości.Po tym przeciętnym widowisku nadchodzi czas na mecz z Birmingham, może teraz wygram na własnym obiekcie.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=aa87ee4bf388824e0410690d1fa2671f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=aa87ee4bf388824e0410690d1fa2671f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Jason Puncheon 6.5


Zapowiedź spotkania:







Po słabym meczu z Derby, Blackpool znów zagra na swym stadionie. Tym razem rywalem będzie trzeci spadkowicz z Premier League, mocna ekipa Birmingham City. W tabeli "Blues" mają 3 punkty przewagi nad "The Tangerines".
« Ostatnia zmiana: Lipiec 22, 2011, 13:54:24 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Nudne widowisko z Derby!
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 22, 2011, 01:47:44 »
Nie masz dobrego terminarza. Derby a teraz Birmingham..heh.
Mecz z Baranami okazał się trudny tak jak mówiłem i znowu bez zwycięstwa.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Nudne widowisko z Derby!
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 22, 2011, 09:44:32 »
początek nie ciekawy porażka na początku z Młotami. Następnie kolejna 2:1 jednak obudziłeś się w 3 gdzie dzięki wspaniałemu Campbell'owi wygrałeś 2:1. Szkoda temu z Baranami bo goście tylko się bronili jednak bardzo skutecznie i się cieszą z 1punktu
powodzenia z Birmingham

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Nudne widowisko z Derby!
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 22, 2011, 10:14:38 »
Na razie spisujesz się poniżej oczekiwań, w meczu z Derby miałeś przewagę, ale faktycznie wszystko było blokowane. W tabeli sytuacja nie jest klarowna, ale oby po meczu z Birmingham sporo się zmieniło.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Nudne widowisko z Derby!
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 22, 2011, 10:22:46 »
Szkoda że nie wygrałeś tego meczu bo przeważałeś chociaż nie posiadaniem piłki. No na razie nie idzie ci dobrze i zycze ci samych zwycięstw. Musisz gonić M'sbrough bo ci ucieknie. Wpadnij do mnie też ;)

Offline MattMiz

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Nudne widowisko z Derby!
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 22, 2011, 10:32:18 »
Sezonu dobrze nie zacząłeś. Porażka 3:1 z młotami, potem 2:1 z Leicester. No ale na szczęście w 3 kolejce dzięki D.J. Campbell, a czwarty mecz to tak jak napisałeś słaby mecz bez goli.
Na razie sezon nie idzie po twojej myśli, ale jestem pewny że jak zaczniesz wygrywać seriami to awans będzie pewny ;)


Mistrz! Mistrz! Nasz TS!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE - The Potters by MattMiz!

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Nudne widowisko z Derby!
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 22, 2011, 13:29:30 »
Cytuj
[size=12t]
Jason Puncheon 6.5[/size]
dopisz p, bo to szpeci trochę :(

szkoda tego remisu, kibice źli, nie ma co sie dziwić, przewag była zdecydowana, powodzenia w Birmingham

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Nudne widowisko z Derby!
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 22, 2011, 14:08:11 »
No kicha. 0:0 i nudno, miałem tak samo w 1 kolejce. Z Birmingham powinno być ciekawiej i oby tak było.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Nudne widowisko z Derby!
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 22, 2011, 15:38:56 »
Dobra, od początku. Na zawodników dużo kasy nie miałeś, więc musiałeś ratować się szkółką. Kilku z nich może Ci się przydać na zapleczu BPL, ale wątpię żebyś - w przypadku awansu - miał z nich jakiś pożytek, chociaż można próbować.
W pierwszej kolejce spotkały się dwie drużyny, które spadły z Premier League. WHU może nie miało jakiejś wielkiej przewagi, ale zaważyła skuteczność, którą Młoty miały w tym meczu lepszą. Cieszy jedynie bramka Castolo, czyli jednego z tych młodych wilków.
W drugiej kolejce kolejna porażka, ale ciężko jest wygrać mecz z jednym celnym strzałem na bramkę. Miałeś przewagę, ale niestety podobnie jak w meczu z WHU na wyniku zaważyła skuteczność, to trzeba będzie na pewno poprawić.
W trzeciej kolejce w końcu jakiś napadzior się obudził, i dwie bramki zdobył Campbell po podaniach od Twoich juniorów. Może nie będzie z nimi aż tak źle? Nottingham jeszcze próbowało wyrównać, ale na szczęście nie udało im się.
Z dotychczasowym wiceliderem miałeś mecz nudny, ale patrząc po strzałach trochę szkoda, że coś nie wpadło.
W lidze jesteś nisko, ale to dopiero początek. Mam nadzieję, że z biegiem czasu zaczniesz się rozkręcać. A teraz czeka Cię ciężki mecz z Birmingham.
 

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Nudne widowisko z Derby!
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 22, 2011, 17:42:19 »
5 Kolejka




Kiedy wygramy na swym obiekcie, fatalny mecz!


0:2

76' Southern (samobój)

85' Burke


Mecz był ciekawy wiele akcji z obu stron. W pierwszej połowie lepiej grali gospodarze, ale nie potrafili zdobyć gola który uwieńczyłby ich przewag. W drugiej połowie kilka razy zagotowało się pod bramką Halstead'a ale dobrze współpracowali ze sobą obrońcy. W 70 minucie powinno być 1:0 dla gospodarzy, ale strzał Minandy minął minimalnie prawy słupek bramki. Chwilę później szarżuję Beausejour oddaję strzał piłka odbija się od słupka trafia w nadbiegającego Southerna i wpada do siatki. W 85 minucie Burke pociął piłkę nad naszym bramkarzem i było 2:0. No coż 3 porażka faktem. Ja jednak nie tracę wiary w mój zespół, bo Watfordem miałem po 5 kolejkach 3 punkty a teraz mam 4 punkty więc nie jest tak źle.Teraz gram na wyjeździe z Doncaster 3 punkty będą jak zbawienie.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Gracz meczu:








Na Keepmoat Stadium w Doncaster "The Vikings" podejmie Blackpool. Obie ekipy okupują dolne rejony tabeli, więc na pewno będą chciały powalczyć o pełną pulę.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 No cóż to będzie ciężki sezon...
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 22, 2011, 17:49:49 »
W dalszym ciągu słabo ci idzie, wielka szkoda porażek u siebie. W tabeli lecisz w dół, musisz wziąć się w garść :)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 No cóż to będzie ciężki sezon...
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 22, 2011, 17:57:01 »
Nie poddawaj się. Kariera bardzo dobra jest i wyniki nic nie zmienią. Szanse na awans nadal są, Championship jest bardzo wyrównana. W LA Liga byś już nie miał szans na Majstra ale w nPower masz :)
W styczniu jakiś transfer i powinno być dobrze.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 No cóż to będzie ciężki sezon...
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 22, 2011, 17:57:01 »