Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 129492 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Bardzo ciekawi gracze, którzy przydali by się w twojej kadrze. Ciekawi mnie jakby sobie poradził w angielskiej lidze Maximiliano Moralez.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Widzę, że inwestujesz głównie w młodych piłkarzy, to bardzo dobrze. W Ameryce Płd jest naprawdę mnóstwo młodych, dobrych piłkarzy, wystarczy tylko dobrze poszukać. A transfery Blackpool są potrzebne, bo wyniki jak na razie nie zachwycają. Chociaż te ostatnie zwycięstwa 4:1 i 6:0 robią wrażenie.

Super_Mario

  • Gość
Widzę, że w ostatnich meczach "Mechaniczna Pomarańcza" się przebudziła i już się nie zatrzyma. 4:1 z Coventry City, 6:0 z Doncaster Rovers. Po słabszym początku chciałbym żeby takie wyniki utrzymały się na dłużej. Powodzenia z Portsmouth :)

Szczerze mówiąc za bardzo nie interesuję się piłką z Ameryki Łacińskiej. Mam nadzieję, że dojdzie choćbt di jedngo transferu :)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Bardzo realne transfery i to nie są zawodnicy z jakimś dużym overallem ale w Blackpool sobie poradzą. Henrique Pacheco Lima miałem raz w Boaviascie i spisywał się doskonale ale druga liga Portugalska to nie Championship :)

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Po nazwisku nie znam żadnego, ale overall mają całkiem wysoki, nie wiem jak to wygląda względem Blackpool, ale u mnie wszyscy by sie przydali.

Offline Daro.

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 210
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 10.10.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: Pro Evolution Soccer 6 / 2019
Po średnim początku sezonu widzę, że wróciłeś na właściwe tory. Piłkarze bardzo ciekawi. Szczególnie Esparza, który wzmocniłby mocno Twoją obronę. ; )

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
1 Kolejka

Zagraliście dobry mecz mogliście wygrać ale bramkarz WHU kapitalnie bronił dwa strzały twoich piłkarz.

2 Kolejka

Kolejny mecz w którym przeważałeś jednak przegrałeś, atak musi dostać reprymendę.

3 Kolejka

Wreszcie wygrałeś :). DJ poprowadził cię do zwycięstwa, a nawet "małolaci" asystowali przy dwóch golach.

4 Kolejka

Nudny mecz. Jednak brawa się należą przynajmniej za sam remis z vice - liderem.

5 Kolejka

Niestety kolejna porażka w meczu w którym miałeś przewagę choć tylko w jednej połowie ale mecz można wygrać/zremisować w dwie minuty ;D

6 Kolejka

Ale pogrom. Chyba nikt się nie spodziewał takiej wysokiej wygranej, no może "Debil z krainy OZ". Doncaster nie miał żadnych szans w tym meczu, nawet Castolo strzelił dwie bramki.

1 Runda FA Cup

Kolejny pogrom i kolejny gol w pierwszej minucie ;D. 2 minuty wstrząsnęły gospodarzami i już później im się nie chciało grać ;D

Plotki transferowe

Piłkarze ciekawi, przydali by się twojej drużynie na pewno. Stawiasz na młodość i to najważniejsze.



Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Kolejka 7



Może tym razem skromnie ale ważne, że zwycięsko!

0:1
Strzelcy:

30' Varney (Phillips)


Po wysokich zwycięstwach nad Doncaster i Coventry czas przyszedł na mecz z Pompy. Mimo, że gospodarze nisko byli w tabeli to bałem się tego meczu. Zaczęliśmy dobrze, Phillips dostał super piłkę na skrzydło uderzył ale minimalnie za wysoko. W 30 minucie mieliśmy przykład świetnie rozegranego ataku pozycyjnego, kilka fajnych podań na małej przestrzeni, w końcu Phillips podaję do środka do Varneya który zdobywa gola precyzyjnym strzałem w długi róg. Pompy mogło wyrównać w 43 minucie ale świetnie sytuację sam na sam z Kanu obronił Ivarov. W drugiej połowie mieliśmy masę niecelnych strzałów z obu stron. Na uwagę zasługuję świetna interwencja Ashdowna po strzale Puncheona. Wygrywamy trzeci mecz z rządu, do lidera tracimy już tylko 4 punkty. Teraz mecz u siebie z Barnsley , trzeba będzie się pilnować i wygrać.


Gracz meczu:



Matt Phillips 7.0



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cd095c05fe543686a122a94aebdb721f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cd095c05fe543686a122a94aebdb721f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Bred Ormerod wypada na 2 tygodnie!




Wczoraj na popołudniowym treningu,35 letni angielski napastnik Brett Ormerod doznał stłuczenia kostki. Jego przerwa w grze potrwa dwa tygodnie. Nie ma się jednak czym martwić, bo do formy wracają inni napastnicy The Tangerines: Beattie, Varney i Clarke.

Zapowiedź meczu:







Po ostatnich 3 wyjazdowych meczach Blackpool wraca na swój obiekt, gdzie o dziwo jeszcze nie wygrał. Okazja będzie teraz wielka, bo rywal nie jest za wymagający, lecz zawsze może mocno uprzykrzyć życie. Czy odradzający się po słabym początku zespół Iana Hollowaya pokona 13 ekipę ligi. Odpowiedź już w tą sobotę.

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jest wygrana, choć tym razem nie wysoka!
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 23, 2011, 12:42:34 »
Skromne zwycięstwo, ale miałeś sporą przewagę przez cały mecz. W tabeli bardzo ciasno, mimo niskiej pozycji masz tylko 4 pkt do lidera. Czas piąć się w górę.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jest wygrana, choć tym razem nie wysoka!
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 23, 2011, 12:47:38 »
Gratuluję zwycięstwa, skromnego bo skromnego, ale zawsze :) Znowu to YT sobie robi jaja :( Brawa dla Towarzysza Iwarowa za obywatelską czujność :D ale z tym Kanu tak jest, dlatego się go pozbyłem z Wisły :)

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jest wygrana, choć tym razem nie wysoka!
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 23, 2011, 13:24:28 »
Myślałem, że Portsmouth sprawi Ci więcej problemów ale jednak okazałeś się od nich lepszy. Dobrze, że Nugent zagrał na skrzydle bo gra tam znacznie gorzej niż w ataku. Phillips się dziś wybił choć nie sądzę, żeby to był jego jakiś super wyjątkowy mecz.

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jest wygrana, choć tym razem nie wysoka!
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 23, 2011, 13:25:46 »
No Varney uratował ci skore. W kolejnym spotkaniu jednak liczę na więcej bramek.
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jest wygrana, choć tym razem nie wysoka!
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 23, 2011, 13:29:24 »
Skromnie bo skromnie ale trzy punkty są. Czekam aż wygrasz na swoim obiekcie bo coś nie możesz tego zrobić :D.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jest wygrana, choć tym razem nie wysoka!
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 23, 2011, 13:54:18 »
Był tu taki jeden, który pisał karierę tym klubem - Proti. Tobie też idzie dobrze, może nawet lepiej od niego. Napisałbym, że idzie ci dobrze jak na kogoś, kto kieruje słabeuszami (jak ja), ale zapomniałem, że... Blackpool spadło.

Szkoda tylko, że napakowałeś sobie skład tymi gośćmi z ML Default - nie lubię, gdy wplata się ich do "realnej" kariery.
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Jest wygrana, choć tym razem nie wysoka!
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 23, 2011, 14:59:33 »
Kolejka 8



Clarke daje 1 zwycięstwo na swym stadionie!

1:0

Strzelcy:

51' Clarke (Varney)


Nigdy nie grałem z Barnsley w tym PESie, więc szczerze powiem nie wiedziałem czego mogłem się po nich spodziewać. Powiem szczerze słabi są, ale mają nawet niezłego bramkarza. W kilku sytuacjach bronił bardzo dobrze. Przez całą połowę atakowałem, ale gola nie zdobyłem. Od razu mi wpadło na myśli, czyżby powtórka meczów z Leicester/ Birmingham? Na szczęście w 51 minucie Clarke wykorzystał podanie od Varneya, wygrał walkę o pozycję i zdobył gola. Goście mogli wyrównać w 70 minucie, ale piękne uderzenie z narożnika pola karnego Devaney'a zatrzymało się na poprzeczce. Chwilę później strzałem z 20 metrów z pierwszej piłki odpowiedział Beattie, ale jego strzał minął o kilka centymetrów prawy słupek ich bramki. W 91 minucie znów z narożnika uderzył Devaney, piłka minęła naszego bramkarza leciała w długi róg, ale minęła ją o dosłownie centymetr. Wygraliśmy 4 mecz z rzędu, drugi wynikiem 1:0, ale zwycięzców nikt nie sądzi. Teraz jedziemy na Elland Road po kolejne trzy punkty.

Gracz meczu:



Billy Clarke 7.0


REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cd095c05fe543686a122a94aebdb721f&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=cd095c05fe543686a122a94aebdb721f&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Zapowiedź meczu:







Po pierwszej wygranej na własnym stadionie gości z Blackpool czeka ciężki wyjazd na Elland Road. Mecz z 12 w tabeli Leeds może się okazać szalenie trudny, bo obie ekipy dzielą tylko 2 punkty w tabeli. Liczymy na wielkie emocje w następnej kolejce.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 23, 2011, 15:19:05 wysłana przez reddevil8911 »

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Znów 1:0, ale ważne że jest. Teraz Leeds!
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 23, 2011, 15:10:59 »
nareszcie zwycięsko, nareszcie idziesz w górę w tabeli, obyś załapał się do trójki. z Leeds może być ciężko.
 
co się stało z tą bramką w Portsmouth? ;D

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Znów 1:0, ale ważne że jest. Teraz Leeds!
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 23, 2011, 15:12:45 »
No i jest zwycięstwo u siebie. Trzymaj tak dalej mam nadzieje ze z Leeds będzie przynajmniej 2-0 :D
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Znów 1:0, ale ważne że jest. Teraz Leeds!
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 23, 2011, 15:14:41 »
Bardzo szybko piszesz co do twojej kariery to nareście wygrywasz i liczę że już nie długo będziesz na miejscu dającym awans a potem tylko to utrzymasz. Powodzenia z Leeds

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Znów 1:0, ale ważne że jest. Teraz Leeds!
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 23, 2011, 15:42:27 »
No, ładnie pocisnąłeś z nimi. W posiadaniu remis, ale w najważniejszej statystyce to ty byłeś górą.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Znów 1:0, ale ważne że jest. Teraz Leeds!
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 23, 2011, 17:16:50 »
Skromnie skromnie ale z dużą przewagą i co najważniejsze zwycięsko. Z Leeds będzie ciekawie ;).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Znów 1:0, ale ważne że jest. Teraz Leeds!
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 23, 2011, 17:16:50 »