Autor Wątek: AS Roma by Amneschia | Kolejna porażka Romy, Viola lepsza !  (Przeczytany 114539 razy)

0 użytkowników i 19 Gości przegląda ten wątek.

Castrolinho

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Kompromitująca porażka na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:38:28 »
Ale koszmar, jeśli tak pójdzie to nawet do LE się nie zakwalifikujesz, Liczę na szybkie poprawienie formy

Offline TekU

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1154
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.07.2010r.
  • Never Say Never <3
Odp: AS Roma by Amneschia | Kompromitująca porażka na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:43:23 »
Trzecia porażka pod rząd jednak ta musi najbardziej boleć bo Lecce było drużyną do spadku. Musisz się wziąć się w garść.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kompromitująca porażka na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 30, 2011, 14:47:22 »
14. kolejka Serie A



Atalanta 1 - 1 Roma




Kolejna wpadka ! Tym razem z beniaminkiem !

Takiego wyniku w tym meczu się nie spodziewałem. Roma od samego początku zaczęła atakować. Już po pół godzinie gry Alessandro Matri strzelił swoją kolejną bramkę w tym sezonie wyprowadzając Rome na prowadzenie. Gra wyglądała dobrze jednak skuteczność nieco szwankowała. W drugiej połowie Roma nadal grała swoje ale jeden rzut rożny zmienił oblicze całego meczu. Z lewego rogu boiska dośrodkowywał Doni, wprost na głowę Amoruso, który nie miał problemu ze skierowaniem piłki do bramki.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna wpadka ! Tym razem z beniaminkiem !
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 30, 2011, 14:58:03 »
To już niemal pewne..



AS Roma cały czas bacznie śledzi rynek transferowy w celu wzmocnienia swojego zespołu jak i odmłodzenia bo większość zawodnik AS Romy ma już po trzydziestce. Jak na razie La Magica jest już niemal pewna pozyskania dwóch zawodników. György Garics bo o nim mowa wyraził chęć dołączenia do Romy a nie dawno jeszcze prezes Bolonii wypowiedział zaskakująco pozytywnie. " Roma złożyła ofertę i jesteśmy w stanie ją przyjąć. Garics jest jednym z najlepszych prawych obrońców w lidze w tym sezonie i by nadal się mógł się rozwijać nie stanę na drodze tego transferu"- Cytuje Włoska prasa. Zapowiada się, że to nie jedyny pewny transfer. Alan Dzagoev bardzo chętnie zmieni zimną Rosję na Italię a jego kontrakt kończy się już w czerwcu 2012 roku w związku z czym CSKA Moskwa by zarobić na swoim rozgrywającym musi zgodzić się na transfer i choć nie chętnie to według goal.com zaakceptowali ofertę Romy, która opiewa się na 8 milionach euro.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna wpadka ! Tym razem z beniaminkiem !
« Odpowiedź #184 dnia: Lipiec 30, 2011, 17:15:34 »
15. kolejka Serie A



Udinese 1 - 2 Roma




Roma wygrywa ! Nie bez problemów !

Na Stadio Friuli mieliśmy okazję oglądać świetne widowisko. Udinese Calcio podejmowało na własnym boisku AS Romę. Faworytem tego meczu Udinese jednak to La Magica grała lepiej. Dobra gra szybko dawała efekty i już w 33 minucie Francesco Totti strzelił bramkę na 1 - 0. Wręcz genialne podanie posłał do Kapitana Mirko Vucinić. Pierwsza połowa była znacznie lepsza w wykonaniu Roma jednak jak to ostatnio bywa w drugiej było już znaczne słabiej. Właściwie Udinese Calcio zdominowało drugą połowę. Kolejną fatalną interwencją popisał się Julio Sergio i tym samym Corradi wpakował piłkę do bramki gości po między nogami Sergio. Roma jednak nie odpuściła jak to miało miejsce w ostatnich meczach tylko zaatakowała. Gadzhi Gadzhiev postawił wszytko na jedną kartę bo sam już dobrze wie, że kolejna strata punktów może być drastyczna w skutkach. Czas leciał a Roma nie mogła strzelić bramki ale od czego się ma kogoś takiego jak Totti ? Potężnym strzałem z 20 metrów pokonał Belardiego wyprowadzając Romę na prowadzenie i tym samym ustalając wynik meczu na 1 - 2.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Kolejna wpadka ! Tym razem z beniaminkiem !
« Odpowiedź #185 dnia: Lipiec 30, 2011, 17:18:50 »
to nie jest az tak wielka wpadka, gorzej by bylo jakbys przegral, a remis to zawsze jakis punkt. ciekawie sie zapowiada transfer tego mlodego rosjanina, bardzo go lubie bo cska to moj ulubiony rosyjski klub, takze powodzenia.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Roma wygrywa ! Nie bez problemów !
« Odpowiedź #186 dnia: Lipiec 30, 2011, 17:42:34 »
5. kolejka Fazy Grupowej LM



Tottenham 2 - 0 AS Roma




Koguty wygrywają wyrównany mecz !

Mecz o pierwsze miejsce w grupie H. Zawody fatalnie rozpoczęły się dla Romy. Już w trzeciej minucie meczu to gospodarze wyszli na prowadzanie ale to nie powinno nikogo dziwić gdy ma się w swoich szeregach takiego piłkarza jak Rafael Van Der Vaart. Holenderski rozgrywając posłał wręcz doskonałe podanie do wbiegającego w pole karne Pieenara a ten nie miał większych problemów ze strzelaniem gola. Gra się bardzo mozolnie rozkręcała jednak nieco przewagę miała Roma, Tottenham miał lepsze okazję i je starał się wykorzystywać. Nie udawało im się to, lecz pod sam koniec meczu drugie świetne podanie w tym meczu posłał Van Der Vaart i w polu karnym Defoe nie dał szans bramkarzowi Romy. Rafael zrobił różnice w tym meczu, bez wątpienia jego obecność bardzo pomogła kogutom.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Koguty wygrywają wyrównany mecz !
« Odpowiedź #187 dnia: Lipiec 30, 2011, 18:14:27 »
pozycja nie jest zla. mam nadzieje ze uda ci sie awansowac. tak jak napisalem u siebie o grupie, na koguty zawsze trzeba uwazac.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Koguty wygrywają wyrównany mecz !
« Odpowiedź #188 dnia: Lipiec 30, 2011, 18:32:55 »
pozycja nie jest zla. mam nadzieje ze uda ci sie awansowac. tak jak napisalem u siebie o grupie, na koguty zawsze trzeba uwazac.
szkoda, że nie czytasz ;/

Super_Mario

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Koguty wygrywają wyrównany mecz !
« Odpowiedź #189 dnia: Lipiec 30, 2011, 18:46:33 »
Nie wiem jak się gra z Atalantą bo chyba nigdy z nimi nie grałem, ale po statach widać że mieliście troszkę przewagi. Tak jak piszesz, pewnie zabrakło (moja zmora) skuteczności. Szkoda, że wyrównali po rzucie rożnym (to także ostatnio moja zmora).

Udenese Calcio to całkiem inna bajka. Wiem jak się z nimi gra i powiem że to ciężki przeciwnik. Dużo grają z kontry, ale cieszę się że wygraliście. Było bardzo ciężko, ale jak się ma kogoś takiego jak Francesco Totti. Ładnie Wam uratował 2 punkty przed remisem. To musiał być piękny strzał :)

Mecz z Tottenhamem raczej o pietruchę, bo awans już sobie zapewniliście. Bardzie był to mecz o lepsze miejsce, żeby w następnej rundzie trafić na kogoś z 2 miejsca w innej grupie. Van Der Vaart zaliczył 2 asysty w tym meczu na samym początku i w końcówce. Dzięki czemu bramki strzelili Pienaar i Defoe. Po statach widać, że to nie był spacerek.

Powodzenia z Cagliari, bo z nimi też się ciężko gra. Nie zdążyłem zauważyć czy jeszcze tam gra ten pół Polak Acquafresca (czy wrócił do Genoi). Ale na niego uważaj.


Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Koguty wygrywają wyrównany mecz !
« Odpowiedź #190 dnia: Lipiec 30, 2011, 18:48:43 »
No ta zacznę od początku może. Szkoda tego remisu z Atalantą, zwłaszcza że Matri szybko zdobył bramkę. Dobrze, że udało się wam wygrać z Udine bo było już kiepsko. Dzagoev będzie wielkim wzmocnieniem, to jest bardzo dobry gracz. Tottenham was pokonał w meczu o prymat w grupie, no cóż będzie trzeba się szykować na większego rywala w 1/8.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Koguty wygrywają wyrównany mecz !
« Odpowiedź #191 dnia: Lipiec 30, 2011, 18:58:46 »
16. kolejka Serie A



Roma 3 - 2 Cagliari




Horror na Stadio Olimpico !

Po tym meczu można bez problemu stwierdzić jakie są dwie największe słabości AS Romy. Ale zacznijmy od początku. Goście byli na początku tego meczu bez radni. AS Roma miała wielką przewagę, gra Erika Lameli i Boriello mogła się podobać jednak ten drugi był bardzo nie skuteczny. Niemal cały mecz na lewej obronie bezbłędnie zagrał Aleandro Rosi a także w ataku dawał bardzo wiele jakości. Mimo dużej przewagi gospodarzy to goście wyszli nie spodziewanie na prowadzenie. Rzut karny podyktował sędzia po tym jak w polu karnym faulowany był Cossu. Robert Acquafresca bez problemu pokonał bramkarza gości. Gospodarze dopiero pod koniec pierwszej części meczu wyrównali. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Erika Lamele, Alessandro Matri strzelił bramkę głową. W drugiej połowie gra nie wyglądała najlepiej choć nadal przewaga było po stronie Romy jednak jedna kontra Cagliari Calcio i znowu goście na prowadzaniu. Kapitalna akcja, Davide Biondini po kilku metrowym rajdzie wręcz ośmieszył bramkarza gospodarzy posyłając bardzo lekkim strzałem pod nogami Labont'a. Roma się nie poddała, w 81 minucie Mirko Vucinić został faulowany w polu karnym a sam rzut karny wykorzystał Daniele de Rossi. Już w doliczonym czasie gry bramkę dająca szalenie ważne zwycięstwo zdobył rezerwowy napastnik Romy - Jeremy Menez potężnym strzałem z 16 metrów pokonał Marchettiego. Dwa wnioski, bramkarze Romy prezentują bardzo niski poziom. Julio Sergio, Lobont i Curci, z całej trójki tylko ten trzeci jako tako się prezentuje jednak pierwsza dwójka nic więcej jak ławka rezerwowych. Prawa obrona - wydaje się, Marco Cassetti jest doświadczonym, pewnym obrońca i tak też jest jednak Włoch popełnia wręcz dziecinne błędy, które w tym meczu były nie jedno krotne wykorzystawszy.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Horror na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #192 dnia: Lipiec 30, 2011, 19:09:13 »
horror ale zwycieski horror, ty chociaz masz ciekawe mecze, u mnie narazie to w meczach wieje nuda.

Super_Mario

  • Gość
Odp: AS Roma by Amneschia | Horror na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #193 dnia: Lipiec 30, 2011, 19:11:44 »
Rzeczywiście horror. Cagliari nie oddało zbyt wielu strzałów, ale ta skuteczność 2 na 3 - 66,66%. Niespodziewane prowadzenie dał im ten ćwierć Polak Acquafresca po rzucie karnym, ale udało Wam się wyrównać. Szkoda, że Biondini wszedł Wam jak w masło i strzelił gola na 1:2. Ale w końcówce meczu się nie poddaliście i strzeliliście 2 gole. Najpierw De Rossi z karnego, a potem w doliczonym czasie Menez.

Może rozejrzyj się za jakimiś młodymi obiecującymi obrońcami i GK. A tych potem wywal. Wiem co to dziurawa obrona i bramkarz (Ma Kalambay), bo w Swansea mam to samo.

EDIT : Powodzenia z Juventusem :) Mnie zawsze łatwo się z nimi grało, ale nie chcę nikogo porównywać ze sobą, jak to tutaj robią niektórzy. Pewnie będzie ciężko, ale myślę że dacie radę :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 19:13:51 wysłana przez Super_Mario »

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: AS Roma by Amneschia | Horror na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #194 dnia: Lipiec 30, 2011, 19:24:48 »
Cytuj
Robert Acquafresca bez problemu pokonał bramkarza gości.

Masz błąd, bo powinno być gospodarzy. :)

Co do meczu to znów horror wam się trafił, ale tym razem z Happyendem. Na razie wygrywacie ale po ciężkich bojach.

Jeśli chodzi o bramkarza to powinniście zainwestować w Stekelnburga, on jest dobry, doświadczony i jeszcze z 8 lat gry przed nim co najmniej. A pozatym Roma w realu bardzo chce go u siebie mieć, po sprzedaży Doniego.


Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: AS Roma by Amneschia | Horror na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #195 dnia: Lipiec 30, 2011, 20:34:05 »
Mecz był bardzo emocjonujący i do końca nie było wiadome czy zdobędziesz trzy punkty :-\ Na szczęście udało Ci się wygrać i komplet oczek został na Stadio Olimpico ;)

Powodzenia z Juventusem :) Mam nadzieję,że zwyciężysz ponieważ łatwo się z nimi gra :)

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Horror na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #196 dnia: Lipiec 30, 2011, 20:50:42 »
Z Atalantą nie spodziewałem się takiego wyniku bo cały czas przeważałeś jednak taka jedna akcja i niestety remis. W następnym meczu wygrywałeś jednak pechowa interwencja bramkarza i remis całe szczęście ty masz tego Tottiego który potrafi w jednej chwili zmienić wszystko i tym razem dał ci cenne 3 punkty. Szkoda meczu o pierwsze miejsce w LM jednak Rafael Van Der Vaart świetnie dzisiaj podawał i niestety Koguty tym razem były górą. W meczu z Cagliari przegrywałeś 2:1 jednak w 81min karny a następnie Menez potężnym strzałem w 90min dał ci arcyważne 3 punkty.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Horror na Stadio Olimpico !
« Odpowiedź #197 dnia: Lipiec 30, 2011, 22:33:07 »
17. kolejka Serie A



Roma 1 - 0 Juventus




Szalenie ważne punkty z Juventusem !

Bardzo ważne zwycięstwo na Stadionie Olimpijskim w Rzymie odniosła z Juventusem. Mimo, iż Stara Dama nadal ma 6 punktów przewagi nad Romą to są szanse na to by wrócić na podium i awansować do Ligi Mistrzów bo to główny cel. Roma rozpoczęła ten mecz słabo co jest raczej zaskoczeniem bo to zazwyczaj La Magica rozpoczyna od bramki a kończy na remisie lub porażce ale tym razem było inaczej aż do końca pierwszej połowy Roma się broniła. W drugiej połowie gra się znacznie zmieniła, Roma dużo atakowała jednak celność strzałów była na marnym poziomie. W 61 minucie dobre podanie w pole karne zagrał Totti a tam jak z pod ziemi pojawił się Alessandro Matri i strzałem po ziemi obok lewego słupka bramki strzelając bramkę, która otworzyła wynik i tym samym ustalając wynik meczu.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Szalenie ważne punkty z Juventusem !
« Odpowiedź #198 dnia: Lipiec 30, 2011, 22:56:07 »
DiBenedetto potwierdza transfery



Prezes AS Romy potwierdził, że stołeczny klub podpisał już kontrakty z dwoma zawodnikami. Pierwszy transfer to Alan 'The Bullet' Dzagoev. Rozgrywający reprezentacji Rosji oraz CSKA Moskwa. Według wielu ludzi uznawany za najlepszego rosyjskiego piłkarza młodego pokolenia. 20 - letni pomocnik podpisał 4 - letni kontrakt. Suma za tego zawodnika to zaledwie 6 milionów euro mimo, iż cena rynkowe tego zawodnika wynosi prawie trzy razy tyle. Zapowiada się to na prawdę świetny interes Romy na wiele lat. Duet Lamela i Dzagoev może na wiele lat rządzić w Serie A . Drugi transfer jaki oficjalnie potwierdza Thomas DiBenedetto to György Garics. Prawy obrońca podpisał w tym tygodniu kontrakt z Romą na trzy lata. Suma odstępne za tego Austriaka to symboliczne trzy miliony euro, pieniądze bardzo małe jak na dzisiejsze realia transferowe. Garics ma być alternatywą dla Casettiego, który jak by nie było gra przeciętnie i nie jest w najlepszej formie fizycznej co jest bardzo dobrą wiadomością dla Garicsa bo takiej okazji może już nie mieć. Dimityr Berbatow nieco ucichł w mediach jednak jak podaje goal.com już w przyszłym tygodniu podpisze kontrakt z Romą. Cena już nie tak atrakcyjna bo Manchester United zgodził się na transfer ale pod warunkiem, że La Magica zapłaci 20 milionów euro. Tu dużo kasy jak na 30 letniego zawodnika jednak Gadzhi Gadzhiev jest zdeterminowany by to właśnie Berbatow dołączył do Romy a nie kto inny. " Jeżeli wszytko pójdzie dobrze to już, w przyszłym tygodniu Berbatow podpisze 5 - letni kontrakt z Romą bo Manchester United zaakceptował naszą ofertę " - Gadzhi Gadzhiev. Jak już mowa o transferach to oficjalna strona AS Romy po informowała, iż Stefano Okaka Chuka znalazł sobie nowy klub. Hannover 96 pozyskał na zasadzie wypożyczenia włoskiego napastnika. Okaka wróci w czerwcu i jeżeli podczas okresu przygotowawczego Gadzhiev stwierdzi, że jest mu nie potrzebny zostanie on ponownie wypożyczony jednak na cały sezon i do Serie A. Stefano Guberti odszedł z klubu, trener nie dawał mu zbyt wiele szans bo po prostu są lepsi od niego a przy okazji młodsi(Lamela,Okaka). Skrzydłowy podpisał 3 letni kontrakt z francuskim FC Sochaux-Montbéliard.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 23:06:58 wysłana przez Amneschia »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: AS Roma by Amneschia | Szalenie ważne punkty z Juventusem !
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:01:34 »
A tu niespodzianka. Grając mecz z Anderlechtem w ramach ostatniej kolejki fazy grupowej LM gra zatrzymała się w roku a moi zawodnicy pobiegli z piłka gdzieś poza stadion.



Czas szedł. Myślałem, że wyrzuci mnie do pulpitu ale czekam tag gdzieś do 80 minuty i sam wyszedłem bo nie chciałem remisu w meczu, który był pod moją kontrolą. Mecz za symulowałem i wygrałem. Bodajże 2 - 1 ale Koguty też wygrały i zająłem drugie miejsce w grupie H.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: AS Roma by Amneschia | Szalenie ważne punkty z Juventusem !
« Odpowiedź #199 dnia: Lipiec 30, 2011, 23:01:34 »