Autor Wątek: _Inter by Yascarr_ | TIM Cup 2. runda. Genoa ratuje remis w ostatnich sekundach!  (Przeczytany 22604 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ...Inter by Yascarr... | Inter bliski pozyskania Argentyńczyka z Realu Madryt!
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 02, 2011, 01:05:21 »
Gago może być transferowym hitem, on Sneijder och to będzie dobro. Choć na tej pozycji jest Motta, który jest niezły.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ...Inter by Yascarr... | Inter bliski pozyskania Argentyńczyka z Realu Madryt!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpień 02, 2011, 01:32:41 »
Trener bardzo dobry ale wolałem Maradonę :). Gago to dobry grajek ale jakoś mi nie pasuję do Interu. Jednak życzę Ci abyś go sprowadził skoro się nim interesujesz ;).

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: ...Inter by Yascarr... | Inter bliski pozyskania Argentyńczyka z Realu Madryt!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpień 02, 2011, 11:47:59 »
nareszcie by się chłopak uwolnił od sideł Realu. u ciebie zapewne grałby w podstawie. zagrał dobry turniej i mam nadzieje że podobnie zagra u ciebie o ile dojdzie do transferu.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ...Inter by Yascarr... | Inter bliski pozyskania Argentyńczyka z Realu Madryt!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpień 02, 2011, 12:48:31 »

Van Gaal: Trudny mecz z Parmą. Pazzini nie zagra!


Trener Interu, Louis van Gaal, wypowiedział się przed pierwszym meczem z Parmą
o ustawieniu Interu, strategii oraz podał wyjściową jedenastkę na pierwsze spotkanie.

- Pierwszy mecz zagramy przed własną publicznością, na Stadio Giuseppe Meazza,
naszym rywalem będzie Parma. To bardzo trudny przeciwnik, grają bardzo dobrze
na wyjazdach, potrafią stwarzać niespodzianki. Ich kontry są bardzo groźne dla
każdego zespołu, mają wielu świetnych piłkarzy w swoim składzie jak np. Giovinco.
Ten chłopak jest niezwykle uzdolniony, potrafi kierować grą takiego zespołu jak Parma.
Inter jednak będzie dobrze przygotowany, zamierzamy opanować środek pola, to będzie
klucz do sukcesu. Nasz zespół będzie opierał się przede wszystkim na środku pola.
Inter wyjdzie na mecz w ustawieniu 4-3-1-2, zagramy dwójką napastników - Milito
oraz Eto'o. Wysuniętym pomocnikiem, będzie Sneijder, który ma za zadanie wspierać
w ofensywnych akcjach naszych napastników. W bramce oczywiście zagra Julio Cesar,
linię obrony tworzyć będą Maicon na prawej stronie, Samuel i Lucio w środku oraz Zanetti
z lewej strony defensywy. Śrdek pola uzupełnią Motta, Cambiasso i Stanković.
Niestety z przykrością muszę oświadczyć, że na treningu kontuzji uda nabawił się Pazzini. Jego
występ w meczu z Parmą jest wykluczony. Lekarze twierdzą, że na boisko powróci za 3 tygodnie.
 



Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Van Gaal: Kontuzja kluczowego napastnika_3 tyg. przerwy!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpień 02, 2011, 13:00:38 »
Mecz z Parmą może być ciężki, w tamtym sezonie sprawiła dużo problemów Wicemistrzom Włoch. Szkoda kontuzji Pazziniego, ale jest Eto'o Milito i Wes :D

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Van Gaal: Kontuzja kluczowego napastnika_3 tyg. przerwy!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:09:29 »
Bardzo fajna kariera. Moje ulubione kariery są zazwyczaj winnych Ligach niż La Liga i BPL a Serie A na pewno do nich należy. Inter to mój ulubiony Włoski klub. Widzę, że robisz takie jak ja czarne ramki przy zdjęciach. W ataku dasz radę. Jak dla mnie Zanetti przydał by sie w pomocy a Stankowić na ławce bo dobry taki Joker z większymi umiejętnościami bo teraz kogo tam masz ?

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Van Gaal: Kontuzja kluczowego napastnika_3 tyg. przerwy!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:12:27 »
Widzę, że robisz takie jak ja czarne ramki przy zdjęciach.
Noo, właściwie, to stosowałem to już wcześniej, w karierze o Bayerze Leverkusen ;) Ładnie i estetycznie to wygląda.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Van Gaal: Kontuzja kluczowego napastnika_3 tyg. przerwy!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:13:54 »
zycze powodzenia w pierwszym meczu. Oby parma nie miała nic do powiedzenia. obstawiam 2-0 dla Ciebie :)
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Van Gaal: Kontuzja kluczowego napastnika_3 tyg. przerwy!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 02, 2011, 14:28:37 »
Noo, właściwie, to stosowałem to już wcześniej, w karierze o Bayerze Leverkusen ;) Ładnie i estetycznie to wygląda.
Nie ma znaczenia kto pierwszy ważne, że są ładne ;)

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Van Gaal: Kontuzja kluczowego napastnika_3 tyg. przerwy!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpień 02, 2011, 16:57:54 »

1. kolejka


Porażająca nieskuteczność Interu. Cenne 3 punkty

  1:0 
Inter                               Parma

48' Eto'o


Składy:



Mecz rozpoczął się bardzo spokojnie, oba zespoły nie chciały popełniać niepotrzebnych błędów. Już w 17' rzut wolny
z około 26 metrów Sneijdera mógł dać prowadzenie Interowi, jednak piłka minimalnie minęła się ze spojeniem słupka z poprzeczką.
W 27 minucie boisko musiał opuścić Sneijder, który nabawił się kontuzji po nieczystym wejściu wślizgiem piłkarza Parmy.
Na murawie zameldował się nowy nabytek Interu, Alvarez. W 45 minucie bliski pokonania bramkarza gości był Diego Milito,
jednak w doskonałej sytuacji trafił w słupek! Do przerwy oglądaliśmy dobry mecz, Inter przeważał głównie w środku pola.
W przerwie trener Louis van Gaal zmienił słabo spisującego się Cambiasso, na Chivu. W 48 minucie Inter wreszcie dopiął
swego, strzelając pierwszą bramkę w sezonie 2011/2012. Doskonała piłka od Alvareza z głębi pola, w pole karne, do piłki
dopadł Eto'o, który ze stoickim spokojem, płaskim strzałem dał prowadzenie Nerazzurri. W 60 minucie z boiska zszedł
Walter Samuel, a jego miejsce zajął młody włoski obrońca, Andrea Ranocchia. Wynik 1:0 utrzymał się do końca spotkania,
mimo kilku dobrych okazji z obu stron. Popis jednak dali obaj bramkarze, Julio Cesar oraz Mirante. Inter był bardzo nieskuteczny.



Man of the match


Samuel Eto'o
Ocena: 4.0

« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 17:07:34 wysłana przez Yascarr »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Nieskuteczny Inter.. 1. kolejka Serie A - Pierwsze 3 pkt.
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 02, 2011, 17:06:47 »
Tez właśnie dodałem mecz z Parmą i poszło mi trochę lepiej jednak Ty miałeś raczej dużo większą przewagę. Widzę, że moja Roma poległa z Juventusem :) Dziwne, że mimo tak dobrych napastników tak mało celnych strzałów.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Nieskuteczny Inter.. 1. kolejka Serie A - Pierwsze 3 pkt.
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 02, 2011, 17:10:12 »
no napewno nieskutecznosc, bo jak na inter to wygrana 1:0, to jest jak remis :D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Nieskuteczny Inter.. 1. kolejka Serie A - Pierwsze 3 pkt.
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 02, 2011, 17:12:54 »
No tyle tych sytuacji było, a tylko jedna bramka zdobyta przez Samuela. Ważne, że jest ten jeden gol bo trzy punkt są czy tak czy tak.
Powodzenia dalej.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Nieskuteczny Inter.. 1. kolejka Serie A - Pierwsze 3 pkt.
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 02, 2011, 17:22:29 »

Van Gaal: Zagraliśmy fatalne spotkanie...

- Jestem niezadowolony z tego meczu. Nie wiedziałem, że można oddać aż tyle niecelnych strzałów
w jednym meczu. Daliśmy dzisiaj pokaz nieskuteczności. Oddaliśmy mnóstwo strzałów w dystansu, nawet
połowa nie trafiła w światło bramki. Najważniejsze są jednak trzy punkty, ważne trzy punkty, bo to
pierwszy mecz w sezonie i musieliśmy go wygrać. Parma nas dzisiaj nie zaskoczyła, zagrała na dobrym
poziomie, przyprowadziła mnóstwo groźnych kontrataków i gdyby nie dobra postawa obrońców, i naszego
bramkarza, to mielibyśmy nawet o czym marzyć. Niestety nasz rozgrywający Sneijder, opuścił boisko z
urazem, ale powinien być gotowy na kolejne spotkanie ligowe. Alvarez dał dzisiaj świetną zmianę, zaliczył
ważną asystę. Eto'o zrobił to, co do niego należało, a więc wykorzystał stuprocentową szansę, która
ostatecznie dała nam wygraną. Poza tym szkoda tego słupka Milito pod koniec pierwszej połowy, mogliśmy
prowadzić już do przerwy. Na wyróżnienie zasługują również Motta oraz Stanković. Mimo wszystko uważam,
że zagraliśmy dzisiaj fatalne spotkanie. Przed kolejnym meczem trzeba będzie poprawić skuteczność.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 17:57:12 wysłana przez Yascarr »

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Nieskuteczny Inter.. 1. kolejka Serie A - Pierwsze 3 pkt.
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 02, 2011, 17:35:13 »
Nie ma się co dziwić. Skuteczność była na marnym poziomie.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Pierwsze 3 pkt. w Serie A.__Van Gaal: Fatalne spotkanie..
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 02, 2011, 17:47:39 »

Oficjalnie: Gago piłkarzem Interu Mediolan!

Fernando Gago został piłkarzem Interu Mediolan! Już w przyszłym tygodniu Argentyńczyk przejdzie
badania w Mediolanie i zostanie zaprezentowany jako piłkarz Nerazzurri. Całą sytuację potwierdził
prezes Realu, Florentino Perez "Fernando Gago nie jest już piłkarzem Realu Madryt. Podpisał kontrakt
z Interem"
. Argentyńczyk podpisał 4-letni kontrakt. Klub z Mediolanu zapłacił za nowego piłkarza
około 15 milionów euro. Sam piłkarz wypowiedział się o transferze do Mediolanu na jednym z portali
internetowych - Twitter "Jestem bardzo szczęśliwy. Za tydzień będę grał w koszulce ukochanego Interu!"
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2011, 20:41:14 wysłana przez Yascarr »

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Pierwsze 3 pkt. w Serie A. Gago nowym piłkarzem Interu!
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 02, 2011, 17:53:04 »
ciężki mecz ale co ważne wygrany. Eto'o zawsze był dobrym snajperem i to że FCB go puściła w wymianie za Ibrahimovicia było kompletną głupotą. fajnie, że Gago zakontraktowany.

Cytuj
Oddaliśmy mnóstwo strzało
strzałów.
trener ma rację.



Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Pierwsze 3 pkt. w Serie A. Gago nowym piłkarzem Interu!
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 02, 2011, 19:09:08 »
Faktycznie zagraliście bardzo nieskutecznie, ale udało się wygrać. Szkoda kontuzji Wesa, mam nadzieję że jest niegroźna. Gago wam się bardzo przyda. Powiem tak, macie bardzo mocną drugą linię teraz.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Pierwsze 3 pkt. w Serie A. Gago nowym piłkarzem Interu!
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 02, 2011, 19:13:36 »
Nie wiem jak sobie poradzi we Włochach, ale miejmy że dobrze. Najgorsze jest zawszę po transferze że zawodnik dopiero po sezonie jest przyzwyczajony do stylu gry drużyny,
" border="0

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: ..Inter by Yascarr.. | Pierwsze 3 pkt. w Serie A. Gago nowym piłkarzem Interu!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 02, 2011, 19:39:48 »
Gago się przyda, nie wiem czy do pierwszego składu ale w kadrze będzie solidnym wzmocnieniem. Kolejny Argentyńczyk w Serie A:)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: ..Inter by Yascarr.. | Pierwsze 3 pkt. w Serie A. Gago nowym piłkarzem Interu!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpień 02, 2011, 19:39:48 »