Autor Wątek: Millwall F.C - Cztery gole w spotkaniu z Blackburn!  (Przeczytany 70628 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Millwall F.C - 4 nowe mecze. Kto wygrał FA Cup? Jakie miejsce w tabeli? Sprawdź!
« Odpowiedź #400 dnia: Sierpień 25, 2011, 15:11:03 »
gratuluję pucharu! jest chociaż jedno trofeum, można się cieszyć.
ale liga... wygrasz ją przy dobrym wietrze... i jeszcze ta strata pkt w Birmingham. będzie cięzko.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Ależ emocje w meczu na Old Trafford! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #401 dnia: Sierpień 25, 2011, 15:16:30 »
36 kolejka

0:1

Hughes Mason 0:1 90'+

Mbokani 67'
Lahm 90'+
Bouazza (Henry), Mbokani (Hughes Mason), Redmond (Dumitru) 71'

Piłkarz meczu: Maazou 7.5, Hughes Mason 7.5

Ten mecz zapadanie na długo w pamięci wszystkim kibicom. Było to bardzo dobre widowisko okraszone wieloma wspaniałymi akcjami. Jednak były to akcje tylko ze strony Millwall bowiem United nie oddali celnego strzału w meczu. To Lwy goniły w tabeli i były bardziej zdeterminowane. Już na początku mocny strzał Alexa Sandro wybronił w świetnym stylu De Gea. Potem jeszcze kilka dogodnych sytuacji ale piłka nie chciała wpaść do siatki. W 71 minucie Millwall przeszli na formację 4-3-3 bo musieli zaatakować. Minuty mijały jednak niemoc strzelecka trwała a czas uciekał. W 84 minucie Hughes Mason miał najlepszą okazję do zdobycia bramki jednak trafił w Phila Jonesa i nadal był remis. Sędzia doliczył pięć minut. W 94 minucie z boiska wyleciał Lahm za faul na Maazou, który wychodził do sytuacji sam na sam. Do wolnego podszedł Henry jednak jego strzał był za lekki i De Gea bez trudu złapał piłkę. Gdy już wszyscy myśleli, że to koniec i będzie 0:0 całe Old Trafford przeżyło szok. De Gea podał do swojego gracza ale tam jak głodny Lew na piłkę przyczaił się Hughes Mason i popędził w kierunki bramki Hiszpana. Tym razem zdołał strzelić gola na wagę trzech punktów! W tabeli tylko jeden punkt straty właśnie do United. Zapowiada się emocjonujący finisz tych rozgrywek.

To niesamowite, miałem piłkę meczową na nodze jednak trafiłem w obrońce United. Do końca wierzyłem i udało się wykorzystać błąd Manchesteru. Byłem tak spięty gdy biegłem do De Gei, że trudno to opisać. Gdybym nie strzelił nie wybaczyłbym sobie tego przez długi czas. Na szczęście się udało. Wierze w mistrza jednak zaliczyliśmy w sezonie o jeden remis za dużo i będzie trudno. - Hughes Mason.






Offline Osirian.

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.08.2011r.
Odp: Millwall F.C - Ależ emocje w meczu na Old Trafford! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #402 dnia: Sierpień 25, 2011, 16:42:25 »
Tylko 2 kolejki do końca i tylko 1 punkt straty do pierwszego miejsca. Musisz wygrać te spotkania i liczyć na potknięcie rywali. W tym meczu po prostu zmiażdżyłeś Manchester. Nie oddali żadnego celnego strzału na bramkę. Gol w doliczonym czasie gry na pewno długo zapadnie w pamięci kibiców Millwall.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: Millwall F.C - Ależ emocje w meczu na Old Trafford! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #403 dnia: Sierpień 25, 2011, 17:12:17 »
koncowka sezonu w anglii zapowiada sie na duze emocje o tytul beda walczyc napewno ekipy liverpoolu, manchesteru i twoja, jesli przez nastepne dwie kolejki wytrzymacie tempo takiej gry i bedziecie w dobrej dyspozycji, to moze przejdziecie to historii anglii.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Ależ emocje w meczu na Old Trafford! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #404 dnia: Sierpień 25, 2011, 20:14:51 »
Możecie być katami mojego United w tym sezonie. Najpierw puchar teraz Liga. No końcówka ligi wielce emocjonująca. Ciekawe jak to się skończy, myślę że skończy się po myśli Milwall i będzie mieli dublet. ;)

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Millwall F.C - Ależ emocje w meczu na Old Trafford! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #405 dnia: Sierpień 25, 2011, 21:06:48 »
prześwietny mecz, doprawdy. Mason będzie bohaterem Londynu, gdy zdobędziesz mistrza(no, może częsci) :). walka o tytuł będzie niezwykle emocjonująca! liczę na kolejne trofeum

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Millwall F.C - Ależ emocje w meczu na Old Trafford! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #406 dnia: Sierpień 25, 2011, 21:08:40 »
w ostatnich minutach wygrana z MU, niestety nadal tracisz, ale jeszcze dwa mecze, mistrz jest bardzo możliwy
" border="0

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: Millwall F.C - Ależ emocje w meczu na Old Trafford! Musisz to zobaczyć!
« Odpowiedź #407 dnia: Sierpień 25, 2011, 21:29:04 »
Super. Świetnie. Pokonałeś Manchester United. Mecz był ciężki, ale tuż przed ostatnim gwizdkiem trzy punkty zapewnił Hughes. Dzięki temu rysuje się szansa na mistrzostwo. Czyżby beniaminek miałby wywalczyć Mistrz Anglii? Oby, oby.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Wygrana w 37 kolejce! Czas na ostatnią kolejkę i rozstrzygnięcie!
« Odpowiedź #408 dnia: Sierpień 25, 2011, 23:11:31 »
37 kolejka

1:0

Maazou 1:0 53'
Mbokani (Eastmond) 71'

Piłkarz meczu: Maazou 7.5

W przed ostatniej kolejce znów Millwall kompletnie zdominowali rywala. Sunderland oddał dwa strzały ale ani jeden nie był celny. Szturmy gospodarzy przyniosły efekt dopiero w 53 minucie. Wtedy to Maazou ściągnął pajęczynę Gordonowi i zapewnił swojej drużynie trzy punkty. W tabeli Liverpool i Millwall mają po tyle samo punktów ale to The Reds mają lepszy bilans bramkowy. W ostatniej kolejce Millwall grają z West Hamem a Liverpool z Cardiff. O tytuł będzie ciężko.

Cóż o tytuł będzie ciężko. Jest to tylko nasza wina bo mogliśmy już dziś świętować tryumf gdyby nie dwie porażki po pechowych spotkaniach. Ale taka jest piłka i teraz trzymamy kciuki za Cardiff i za nas. Musimy wygrać z West Hamem. - Maazou.





Offline Ventulani

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • Maldini #3 Kapitan Legenda !
    • Moja Kariera PES 2011
Odp: Millwall F.C - Wygrana w 37 kolejce! Czas na ostatnią kolejkę i rozstrzygnięcie!
« Odpowiedź #409 dnia: Sierpień 25, 2011, 23:13:03 »
Dobry mecz, masz jeszcze szanse na mistrza !


"Pamiętam, gdy kolega z reprezentacji Francji powiedział mi kiedyś: „gdy nosisz koszulkę Milanu, to znaczy, że odniosłeś sukces”.    William Gallas

Offline adik2313

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.07.2010r.
  • VISCA EL BARCA!!!VISCA EL CATALUNIA!!!!
Odp: Millwall F.C - Wygrana w 37 kolejce! Czas na ostatnią kolejkę i rozstrzygnięcie!
« Odpowiedź #410 dnia: Sierpień 25, 2011, 23:42:42 »
Musisz liczyć albo na potknięcie Liverpoolu,lub strzelić więcej niż 5 goli (przydała by się powtórka z Arsenalem)

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Millwall F.C - Wygrana w 37 kolejce! Czas na ostatnią kolejkę i rozstrzygnięcie!
« Odpowiedź #411 dnia: Sierpień 25, 2011, 23:53:44 »
ależ końcówka, 3 drużyny nadal walczą
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Ostatnia kolejka! Kto został mistrzem?
« Odpowiedź #412 dnia: Sierpień 26, 2011, 00:47:21 »
38 kolejka

1:0

Nolan (Keane) 1:0 25'


Zacytuję jackza " Po co opis by dowiedzieć się kto został mistrzem ?". Nawet nie mam siły tego opisywać bo takiego piachu nie zagrałem chyba nigdy. Bramka padła po strzale z dystansu. Liverpool ograł Cardiff 3:1 a United WBA i ja spadłem na trzecie miejsce.


Niedługo podsumowanie, transfery, wywiady itd.

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Millwall F.C - Ostatnia kolejka! Kto został mistrzem?
« Odpowiedź #413 dnia: Sierpień 26, 2011, 07:55:35 »
Szkoda porażki w ostatniej kolejce ale żeby zajać 1 miejsce musiałbyś wysoko wygrać. Mimo wszystko bardzo wysoka pozycja jak na Millwall
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Super_Mario

  • Gość
Odp: Millwall F.C - Ostatnia kolejka! Kto został mistrzem?
« Odpowiedź #414 dnia: Sierpień 26, 2011, 08:32:02 »
Trochę mnie tutaj nie było, ale podjęliście walkę do końca sezonu. Szkoda tej porażki w ostatniej kolejce. Co za West Chamy :D Przed ostatnią kolejką mieliście jeszcze szanse na Mistrzostwo, ale jak Liverpool wygrał to pozamiatane. Szkoda też, że Manchester Was wyprzedził. Wymęczyliście zwycięstwo z nimi na dwie kolejki przed końcem.

Nie ma Mistrzostwa ale Liga Mistrzów będzie i to jest najważniejsze :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Ostatnia kolejka! Kto został mistrzem?
« Odpowiedź #415 dnia: Sierpień 26, 2011, 13:18:28 »
No cóż bywa, straciliście się szansę na 2 miejsce, bo nawet w wypadku wygranej nie mielibyście mistrza. Hmm 3 miejsce nie jest złe, będzie ciekawie w kolejnym sezonie.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Millwall F.C - Podsumowanie sezonu! Transfery! Zgrupowanie! Zobacz!
« Odpowiedź #416 dnia: Sierpień 26, 2011, 14:53:33 »
Podsumowanie sezonu 2012/2013

Trzecie miejsce to lokata zajęta przez ekipę Millwall chociaż do ostatniej chwili szansę na tytuł miały trzy drużyny. Takiego sezonu chcieliśmy wszyscy. Beniaminek na podium? Tego jeszcze nie było ale Millwall na obecną chwilę to światowa potęga. Tak bym to ujął ale poczekajmy na potwierdzenie moich słów do kolejnego sezonu.

Pozycja w lidze: 3

FA Cup: Wygrana

Liga Europejska: Awans do ćwierćfinału

Mecze w Premier League: 27 zwycięstw 8 porażek 3 remisy

Wszystkie mecze: 41 zwycięstw 8 porażek 6 remisów


Najwięcej meczów: N'Zonzi 54, Sergi Gomez 52, Maazou 50

Najwięcej bramek: Maazou 40

Najwięcej asyst: Bouazza 13

Największa średnia ocen: Maazou 7.3


Najlepszy piłkarz: Maazou

Tabela Premier League oraz innych europejskich lig











Transfery

Odeszli
Zacznę od tych, którzy odeszli bo tutaj jest bardzo ciekawie. Pierwszym graczem, który opuścił Londyn jest Paul Robinson. Paul jest środkowym obrońcą. Jego nowy klub to Eintracht Frankfurt, Niemcy zapłacili za niego 600 000 funtów. Drugim graczem jest znów gracz podstawowy. Jest to lider asyst czyli Bouazza. Algierczyk odszedł do spadkowicza, Wolverhampton i podpisał z nimi kontrakt na 5 lat. Kwota transferu wyniosła 3 535 000 funtów. Ostatni transfer jest dla fanów szokujący. Z klubem pożegnał się Dieumerci Mbokani. Kapitan strzelił dla Lwów 53 bramki i w znacznym stopniu przyczynił się do awansu i wygrania FA Cup. Nowym klubem Mbokaniego będzie Borussia Dortmund, która zapłaciła za niego 22 000 000 funtów.


Kontuzje mnie wykończyły. Gdy pauzowałem trzy tygodnie i miałem nadzieję na grę dostawałem kolejnej kontuzji. A gdy już się wyleczyłem byłem cieniem samego siebie. Nic mi nie wychodziło i wszyscy to widzieli. Rozmawiałem o tym bardzo długo z rodziną, trenerem i Maazou. Postanowiłem odejść z klubu i starać się odbudować formę w Niemczech. Dziękuje wszystkim, którzy mnie wspierali a fanom za pożegnanie. Opaskę oddaje mojemu przyjacielowi i duchowi drużyny - Maazou. Trzymajcie się!

Przyszli
Teraz czas na nowych graczy, którzy dołączyli do zespołu. Andre, Riviere i Sorensena już poznaliście więc dam tylko zdjęcia z prezentacji. Pierwszym z "nowych" graczy jest Airton Riberio Santos, którzy dołączył z Flamengo za 443 700 funtów i będzie występował z 17 na plecach. Airton występuje na pozycji defensywnego pomocnika i ma 22 lata. Kolejnym i jak do tej pory ostatnim graczem jaki dołączył do ekipy Lwów jest Thiago Alcantara. Thiago przyszedł z FC Barcelony i dołączy tym samym do swojego kolegi Sergi Gomeza. Millwall zapłacili za Alcantare 2 255 000 funtów.


Karim Benzema następcą Mbokaniego?

Według doniesień mediów do Milwall ma dołączyć Karim Benzema, który jest obecnie piłkarzem Realu Madryt. 24 letni Francuz jest napastnikiem i ma być następcą Mbokaniego. A co powiedział na ten temat Cesar Farias? " Wszystko zależy od kwoty jakiej Królewscy będą żądali za swojego snajpera. Jeżeli już dojdzie do transferu to Karim dołączył by do nas pewnie na trzecią kolejkę Premier League bo negocjacje będą długie ".

Kierunek Hiszpania


Ekipa Millwall wylatuje do Hiszpanii by dobrze przygotować się do sezonu. Lwy rozegrają tam cztery spotkania sparingowe a rywali będą Tenerife, UD Salamanka, Mallorca i Las Palmas. Ciekawe jak spiszą się nowi gracze.

A na koniec oświadczenie Cesara Fariasa

Postanowiłem, że nie zostawię Millwall i pozostanę w klubie na kolejne lata by dalej pisać historię. Nie chcę być tchórzem. Nie udało nam się wygrać ligi, trudno. Będzie teraz kolejna okazja do tego, w dodatku zagramy w Lidze Mistrzów i też zamierzamy powalczyć o to trofeum. A co do Karima Benzemy to tak, prowadzimy negocjacje z nim i Realem Madryt.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie sezonu! Transfery! Zgrupowanie! Zobacz!
« Odpowiedź #417 dnia: Sierpień 26, 2011, 15:24:01 »
Bardzo fajne podsumowanie sezonu. Ja myślę tak 3 miejsce to bardzo dobry rezultat dla Milwall. Jesteście beniaminkiem i zagracie w LM w następnym sezonie bez kwalifikacji. Wygraliście F.A. Cup. Graliście pięknie i widowiskowo, ale zabrakło wam chyba ligowego obycia. Szkoda, że to Liverpool 1 a nie Ty lub moje diabełki. Ciekawe zespoły awansowały Birmingham (uważaj na Jerome'a ), Swansea oraz Derby. Zapowiada się ciekawy kolejny sezon.

Jeśli chodzi o transfery to pozbyłeś kapitana i króla asyst, czyli twoich dwóch wielkich gwiazd. Została jeszcze jedna Maazou. Ale oferta 22 mln za Mbokaniego była z tych "nie do odrzucenia" i musiałeś go sprzedać. Kupiłeś bardzo ciekawych graczy, bardzo jestem ciekaw jak sobie poradzi Thiago w Anglii. Hmm Benzema, za niego trzeba wydać coś koło 50 mln...

Dobrze, że Farias zostaję i poprowadzi was w następnym sezonie. Pomysł ze zgrupowaniem bardzo dobry. Rywale słabi, więc będzie okazja dla rezerwowych do pokazania swoich umiejętności. ;)

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie sezonu! Transfery! Zgrupowanie! Zobacz!
« Odpowiedź #418 dnia: Sierpień 26, 2011, 15:29:43 »
nie zgodzę się z Reddevilem :D
szkoda, że to nie Ty wygrałeś, ale dobrze że Liverpool przynajmniej

Real 4 w lidze? Jak to możliwe :D
" border="0

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Millwall F.C - Podsumowanie sezonu! Transfery! Zgrupowanie! Zobacz!
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpień 26, 2011, 15:47:44 »
Bardzo fajne podsumowanie. Może zrobię podobne. Ciekawe transfery szczególnie Thiago i Andre. Karim?? Myślę że jest kilku lepszych!
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Millwall F.C - Podsumowanie sezonu! Transfery! Zgrupowanie! Zobacz!
« Odpowiedź #419 dnia: Sierpień 26, 2011, 15:47:44 »