Autor Wątek: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★  (Przeczytany 27228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Super_Mario

  • Gość
Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Szejkowie zainteresowani Lassem? ★
« Odpowiedź #120 dnia: Sierpień 12, 2011, 08:47:06 »
No to może od początku :) Bardzo ładna kariera, chyba zagłosuję na nią w konkursie (jeszcze zostały mi głosy na 2 miejsca - jak się należy to się należy :D).

Bardzo udany wyjazd do Ameryki Południowej. Higuain opuszcza Real po kilku sezonach. Też zaliczył bardzo dobre pożegnanie z River Plate (szkoda, że filmik nie wchodzi :( ). Mam nadzieję, że u Kanonierów bęzie tak samo skuteczny jak w Realu. Kameni to dobry bramkarz, niezły skurfisyn z niego :D Ilekroć grałem z Espanyolem to on zawsze musiał się popisywać niebywałymi interwencjami. Oby wygryzł Casillasa :D

Pato to świetny piłkarz. Mam nadzieję, że się tutaj sprawdzi i będzie godnym następcą Higuaina. Szkoda Diarry, ale jak Xabi Alonso go wygryzł ze składu, do tego leczy kontuzje i Mourinho nie patrzy na niego przychylnym okiem. Może i lepiej żeby poszedł do City :(

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
★ Oficjalnie: Kameni dotarł do Madry ★
« Odpowiedź #121 dnia: Sierpień 12, 2011, 08:58:48 »
Oficjalnie: Kameni dotarł do Madrytu

W piątek, około godziny 22:30 w Porcie Lotniczym Madryt Barajas wylądował samolot z Carlosem Kamenim. Oznacza to, że w najbliższych godzinach Kameruńczyk podpisze kontrakt z Realem Madryt. Jeszcze na terenie terminalu lotniska zrobiono mu pierwsze zdjęcia z biało-niebieskim szalikiem hiszpańskiego klubu. Na jutro zaplanowane zostały rutynowe testy medyczne. Potem zostanie podpisany kontrakt i piłkarz dołączy do swoich nowych kolegów, trenujących w ośrodku. Transfer zawodnika potwierdza również oficjalna strona RCD Espanyol. Królewscy zapłacili ok. 5 milionów euro plus ewentualne bonusy. Na sam temat transferu wypowiedział się Carlos Kameni:

- Karierę rozpocząłem w kameruńskim Union Club Yaoundé. W 1996 roku przeniosłem się do Kadji Sports Academy Douala. Zdobycie złotego medalu olimpijskiego w 2000 roku zaowocowało przeniesieniem się do francuskiego Le Havre AC. W sezonie 2001/2002 zostałem wypożyczony do Juventusu na pół roku, jednak nie rozegrałem w pierwszym składzie ani jednego meczu, z powodu zbyt młodego wieku. Zimą wróciłem do Le Havre i zaliczyłem dwa mecze w wyjściowej jedenastce. Sezon 2002/2003 również zaliczyłem do połowy, a zimą zostałem wypożyczony do AS Saint-Étienne, a w 2003 po raz kolejny wróciłem do Le Havre, skąd odszedłem w przerwie zimowej, w czasie której wyjechałem do Anglii. Moim nowym klubem został Wolverhampton Wanderers, który spadł do drugiej ligi. Sezon później zostałem pierwszym bramkarzem Espanyolu Barcelona. Broniłem tam 7 lat i teraz będę trenować w najlepszym klubię na świecie, czyli w Realu Madryt. Moja bramkarska kariera jeszcze nie dobiega końca. Mam nadzieje, że Królewscy będą mi dawać szanse udowodnienia mojej skuteczności podczas meczu. Wątpię, ze wygryzę Iker Casillasa z pierwszego składu. Zobaczymy co będzie. Mourinho to najlepszy trener z jakim dotychczas mogłem współpracować. Od razu po przywitaniu powiedział - szykuj się pojutrze wyjeżdżamy do Polski - co pewnie oznaczało, że zagram z Lechem Poznań.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 12, 2011, 09:56:18 wysłana przez marcin1111151 »
" border="0

Offline koras1996

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.07.2011r.
No Kameni już w Realu. Myślę ,że to było dobre posunięcie będzie on dobrym nabtkiem. I zapłaciłes za niego tylko 5 melonów także mało jak na takiego bramkarza  ;)

Super_Mario

  • Gość
No to Kameni definitywnie w Madrycie :) Bardzo ładna wypowiedź, przedstawił krótko swój życiorys gdzie grał, itd... Wygryzać Casillasa nie musi, ale co trzeci mecz może stawać w bramce ;) Powodzenia z Lechem Poznań, być może i Kameni stanie w bramce od pierwszych minut, albo Mourinho pozwoli mu wejść w przerwie.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Zostaw Lassa, to bardzo dobry zawodnik. Świetny niszczyciel ataków rywali. Kameni miło się wypowiedział na temat swojej kariery. Coś czuję, że może grać czasem i lepiej niż sam Iker. Będą obserwował jego poczynania i mam nadzieję, że zagra w Polsce z Lechem.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Kameni to bardzo dobry bramkarz liczę że powalczy z Casillasem o pierwszy skład. Czekam na mecz z Lechem.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Kameni to bardzo dobry bramkarz i może Casillasa składu nie wygryzie, lecz na pewno będzie bardzo dobrym, solidnym rezerwowym. Zobaczymy, jak potoczy się akcja.

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Kameni to dobry transfer, solidny zmiennik zawsze jest potrzebny... z tego też powodu nie powinieneś sprzedawać Lassa
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #128 dnia: Sierpień 12, 2011, 12:27:49 »
Królewscy już w Poznaniu


Dzisiaj o godzinie 8.30 cała 20. powołanych przez José Mourinho zawodników stawiła się na madryckim lotnisku Barajas, aby rozpocząć drugi podczas okresu przygotowawczego wyjazd. Tym razem celem Królewskich był Poznań, w którym ekspedycja ze stolicy Hiszpanii stawiła się po ponad trzygodzinnym locie około południa. Po opuszczeniu terminala piłkarze, sztab techniczny i dyrekcja Realu Madryt przetransportowali się podstawionym autokarem do Quality System – Hotelu Poznania. Tam ekspedycja Blancos zameldowana będzie do dzisiejszego popołudnia, kiedy to o godzinie 18.00 odbędzie się mecz z miejscowym Lechem. Po stawieniu się w poznańskim hotelu Quality System klub przygotował specjalne spotkanie z miejscowymi kibicami, którzy mieli okazję spotkać się ze swoimi idolami, robiąc sobie z nimi zdjęcia i prosząc o autografy. Piłkarze Królewskich przyjęli w sumie w Polsce około dwustu fanów.
" border="0

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Myślę,że Mourinho w meczu z Lechem da pograć nieco słabszym zawodnikom :) Mecz z Kolejorzem będzie niezwykle interesujący :) Liczę na zwycięstwo Królewskich co jest pewne :D Kameni i Pato przydadzą się na Santiago Bernabeu :) To dobrzy gracze :)

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Dokładnie, rywal bardzo słaby, można dać pograć rezerwom, może któryś z piłkarzy się wyróżni?  ;)

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #131 dnia: Sierpień 12, 2011, 17:15:41 »
szykuję się debiut Kameniego, taki mecz to na pewno gratka dla polskich kibiców Blancos
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #132 dnia: Sierpień 12, 2011, 17:21:05 »
Kameni po co w wypowiedzi opisał cała swoją karierę ?:) Liczę na grę rezerwowych :)

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #133 dnia: Sierpień 12, 2011, 17:53:43 »
Kameni, Pato, Dobre wzmocnienia. Sprzedałbym Lassa i Khedirę bo są słabi. Kupiłbym Schweinsteigera :p Co do meczu z lechem to myślę że pogrom nie ma sensu. Ale z 3:0 by siadło. Wprowadź rezerwy.
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #134 dnia: Sierpień 12, 2011, 19:24:42 »
powtórzę przedmówców bo co mam powiedzieć. myślę, że zagrasz rezerwami, ale o zwycięstwo z aspektu czysto sportowego ppowinno być raczej łatwo. ale jest jeszcze serce i hart ducha, czego chyba nie brakuje Lechowi. życzę zwycięstwa!

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #135 dnia: Sierpień 12, 2011, 20:03:32 »
Czuję że wysoko ogracie Lechitów. Zagraj rezerwami. :)

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #136 dnia: Sierpień 13, 2011, 12:30:21 »
Dobry transfer Pato. Teraz masz naprawdę bardzo mocny atak. Co do Diarry to ewidentnie taki gracz nie powinien siedzieć na ławce w Realu. Sprzedaj go do Anglii to trochę zarobisz. Powodzenia w Poznaniu!

Sneijder10

  • Gość
Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #137 dnia: Sierpień 13, 2011, 13:09:12 »
Szkoda, że Higuain odszedł. Bardzo go lubię, choć lubię też Pato, ale wolałbym oglądać ich dwóch w akcji. No ale trudno. Szkoda, że Kameni przychodzi z nastawieniem, że nie wygryzie Casillasa. Wiadomo, że to mało realne ale skoro jest tak nastawiony, to mógł sobie zostać w tym Espanyolu. Ciekaw jestem ile bramek wlepicie Lechowi...

Offline Matusiak95

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.03.2011r.
Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #138 dnia: Sierpień 13, 2011, 16:12:48 »
Dawaj ten mecz. Bo aż mnie ciekawość zżera  ;D
Olympique Marsylia by Matusiak95 - ZAPRASZAM
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 13, 2011, 16:15:03 »
Mecz z Lechem na pewno przyciągnie sporą uwagę liczę na twoją wygraną.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt na podbój Europy by M'151 ★ Królewscy już w Poznaniu ★
« Odpowiedź #139 dnia: Sierpień 13, 2011, 16:15:03 »