Autor Wątek: pytanie dla troche bardziej wtajemniczonych - co tu jest nie tak jak powinno?  (Przeczytany 1175 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MatiF96

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 577
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2009r.
  • Visca El Barça! Górnik Zabrze na zawsze!
ostatnio ściągnąłem stroje dla Portugalii z roku 2002, problem w tym że nie było tam pliku numbers więc sam wyeksportowałem go z innego stroju o podobnych numerach i przerobiłem kolory, odpowiednie nazwałem plik, zindeksowałem, nadałem odpowiedni format i wrzuciłem do GDb - tylko problem w tym ze w miejscu gdzie powinny być numery na koszulkach mam normalnie kolor koszulki (jakby te numery były całe przezroczyste) dlatego mam pytanie czy ktoś może mi powiedzieć gdzie zrobiłem błąd?

REJESTRACJA lub LOGOWANIE  tutaj daje linka do trzech zdjeć w kolejności - 1)strój wyeksportowany z innego gdb, działający 2)stroj przerobiony, zindeksowany, niedziałający 3)screen z gry, z przodu i na spodenkach powinne być numery

P.S proszę o nieusuwanie tego tematu do czasu rozwiązania problemu

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: pytanie dla troche bardziej wtajemniczonych - co tu jest nie tak jak powinno?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 11, 2011, 11:32:33 »
A na plecach masz numerek? Jeśli nie to masz źle tam gdzie się ustawia trym stroju ;) weź ten:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Mam nadzieje że zadziała ;D
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2011, 11:42:52 wysłana przez marcin1111151 »
" border="0

Offline MatiF96

  • Asystent trenera
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2009
  • location: Bytom
  • Wiadomości: 577
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2009r.
  • Visca El Barça! Górnik Zabrze na zawsze!
Odp: pytanie dla troche bardziej wtajemniczonych - co tu jest nie tak jak powinno?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2011, 11:55:12 »
na tyle też nie mam numeru, po wgraniu tego pliku nadal to samo

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: pytanie dla troche bardziej wtajemniczonych - co tu jest nie tak jak powinno?
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 11, 2011, 11:55:12 »